89387
PlayStation3
  • lovaszi
    #29417
    Nekem van!

    és FIFA 08-am is van ha valakit érdekel.
  • baggins
    #29416
    FAQ-ban benne van. BAnner meg van vagy kétszáz, mindegyikbe nyilván nem lesz beleírva.
    A rendszergazda dolga, hogy a warezre vonatkozó hsz-eket törölje.
  • Smuge
    #29415
    MÉG nincs warez. Igy pontosabb lenne.
  • tomy8614
    #29414
    "warez vegyen box"-ottal teljesen egyetértek, csak pont az ilyen baromságokkal jönnek a fórumba vitatkozni - leginkább azok akiknek se boxuk, se ps3uk, de ha vennének vmit akkor csak ms - nap mint nap az emberek, ami pont ennyire unalmas

    a bannerbe kellene beírni, hogy PLASTATION3-ON NINCS WAREZ, hátha elfogynak
  • EmThor
    #29413
    3.80 M33 FW-el a psp-n, megy remote play!!!

    nagyon rideg!! képek, zene, összes videó vinyóról (igen, south park is!) + letöltés + store megy :)
  • bodesz
    #29412
    hmm láttam a videókat StreamMyGame progiról.tesztelte már valaki?mert ha télleg müxik faszán akkor lehet vennem kéne egy ps3at végre :D
  • Alien!
    #29411
    srácok vkinek cod4-e van eladó? lehet kéne....
  • EmThor
    #29410
    asszem kroki, ja :D
  • Noitulover
    #29409
    *privit
  • Noitulover
    #29408
    Akad , írj prit megbeszéljük
  • fsgh
    #29407
    ez bőr rajta? így is eléggé izzad rajta a kezem:D
  • baggins
    #29406
    Nem sok, de van. Mindenképpen nemesfémmel bevontat vegyél, én is azt vettem.
  • BJB
    #29405
    Mennyi minőség különbség van egy "sima" HDMI, és egy aranyozott végű HDMI kábel között?
  • HAF Rigel
    #29404
    Nem. Azt hiszem Narumonak írtam.
  • EmThor
    #29403
  • brodix
    #29402
    Köcce a #29345-re írt válaszokat!
    De HAF Rigel,ugye nem nekem mondtad,hogy mindenbe beleszólok?
  • mama2
    #29401
    Nem Gyógyítja meg, csak mivel már régi nagy vágyam, és most itt az alkalom xboxot fogok kivánni, hogy legyen boxom is, mert már PSP-m van:D. Most már boxom is lesz:D.
  • Ewergo
    #29400
    Eskü ez jobb mint a rádiokabaré. :))
    És a warezolás megfogja gyógyitani a kisszivedet? :) Egy ilyen sóder szöveget küldhetnél nekem imádom ezeket!
  • mama2
    #29399
    Én csak azért kérdeztem, mert szívbeteg vagyok, nagyon súlyos, és van egy alapítvány(csodalámpa:http://www.csodalampa.hu), akik beteg gyerekek kiváánságát teljesítik. Így én is kívánhatok, és a ps3-on és az xbox-on gondolkozok. Mondjuk lehetne még olyan kívánnom hogy:valahova elutazzak, vagy találkozzak valamelyik kedvenc színészemmel/zenészemmel. Már egyszer kívántam hogy Rómába elmegyek, de kiderült, hogy a betegségem miatt, meg a nagy légnyomás miatt, ha repülök, ki alakulhat: szív,agy, tűdő embólia és így nem merek:(.
  • andrew-san
    #29398
    Vegyél X-et, törd fel, de ha tönkremegy és nem cserélik garanciálisan ne mondd, hogy mi nem szóltunk.
  • Ewergo
    #29397
    Semmi gond haver!
    De legközelebb dolgozd ki jobban a tervedet. Kérdezd meg mind két topikban ugy nem annyira feltünö. OK?!
  • JohnnySmith
    #29396
    Dehogy fognak....
    Remélem az Xbox360 topikban is feltetted a frappáns kérdésedet.
    Abban a topikban valamiért soha nem látok ilyen kérdéseket.
  • mama2
    #29395
    Össze ne vesszetek már miattam:D.
  • HAF Rigel
    #29394
    Figyi megkérdeztem normálisan mit szeretne , a legnagyobb szempontja a warez volt. köszi inkább vegyen boxot .
    A többi kiemelés meg olyan volt amiket itt szoktam hallani SZAKAVATOTT XBOX360 tulajoktól a konzolunkról. Ő szerintük ez mind igaz akkor én nem fogok szegény 14 év alatti kigyereknek hazudni , hisz az xbox360 a szent a hibátlan gép .
  • baggins
    #29393
    Miért is? Teljesen logikus dolgokat írt.
  • Yoda001
    #29392
    hangos?...én alap sz.gép melett semmit nem hallok,pedig kb 4 méterre van a gép,és egyszerűen mintha be se lenne kapcsolva... maga a pc pedig nem csúcs gép,ezér tnemis hangos
  • Ewergo
    #29391
    Ez jóóó! :) Akkor te is vetted a lapot hogy csak provokaciozni akar!
    Szinte már üveg annyira átlátszo az user.
  • gazgoblin
    #29390

    mini bill.

  • tomy8614
    #29389
    ezeket miért írjátok? tudom, hogy idegesítő a sok "melyik a jobb?" kérdés, de ha valaki éppen csak benéz és ezt olvassa, akkor hozzárakja a maga kis okosságát, meg amit szomszédtól hallott és terjeszti. aztán ha vki ezeket a baromságokat hallgatja, és nem akarja teljesen elhinni akkor jön ide megkérdezni, hogy mi a jobb?? :)
  • gazgoblin
    #29388
    4 hasznalt jatek: 40e

    eladod oket: 30ezresert

    veszel masik 3 jatekot

    eladod oket 20ezresert

    veszel 2 masik jatekot

    eladod es veszel 1db jatekot....


    ez persze csak hasrautes de 10db jatekert 40ropi az sok?
    (es persze cserebere ne is volt mondjuk)


  • HAF Rigel
    #29387
    előnye az nincs , és sok hátránya van pl warez , játék felhozatal , hangos , és sokat eszik .
    Ezzel szemben a Box , Halk , Keveset fogyaszt , van rá 200ft játék bőségesen, és 3 év gari van rajta red ledekre .
  • HAF Rigel
    #29386
    Mivel Ps3ra még nincs warez a te géped az xbox360.
  • mama2
    #29385
    És ps1-et lehet valahol még kapni, avyg az már nincs? Előtörtek belőlem a régi szép emlékek, amikor még ps1-em volt:).
  • mama2
    #29384
    Értem. De attol leírnátok a ps3 előnyeit és hátrányait?
  • senki
    #29383
    Csak az X jöhet szóba, PS3-ra tört játék nincs. Esetleg PS2-re...

    Mellesleg nem értem ezt a problémázást a drága játékok miatt. Egy jó játékkal sokáig el van az ember, főleg, ha online is nyomja. Ha megunja, akkor meg el lehet cserélni, vagy adni, és venni használtan olyat, amit meg más játszott már végig. Így azért nem elviselhetetlen a dolog.
  • Norbi7
    #29382
    Akkor neked box kell!
  • mama2
    #29381
    Egyszerűen lehessen rá letöltött játékot írni(nem akarok 20000 ft-t kiadni egy játékért), szép legyen a grafika, és minden játék elfusson rajta, ami megjelenik rá gépfejlesztés nélkül(ne úgy, mint a pc-nél.).
  • Yoda001
    #29380
    hbd
  • Foxhound1980
    #29379
    Ohh köszönöm szépen!
  • HAF Rigel
    #29378
    Írj le egykét szempontot mi fontos neked és azalapján megprobálunk tanácsot adni . Mert mi úgye nem tudunk a te fejedbe látni hogy neked mi a fontos .
    Mind 2 gépnek vannak előnyei és hátrányai .