89387
PlayStation3
  • tomy8614
    #29457
    ok, te tudod
  • farrrrkas
    #29456
    tudom, hogy ez működhet...! kérdés hogy lenne e rá igény...?
  • tomy8614
    #29455
    háááát, szerintem erősen kérdéses a dolog. ha tényleg "kocsmát" akarsz nyitni szerintem menj utána nehogy gond legyen belőle. otthoni felhasználásról szól a license tudtommal, egy kocsmában -mégha nem is konkrétan azért kérsz pénz hogy játszanak- nem biztos hogy lehet (főleg úgy, hogy ott egy csomó gép, meg játék)
  • farrrrkas
    #29454
    ezek az én gépeim az én játékaim.. a vevő a piáért fizet, aminek az árába benne van az is hogy ps-ezik egy órát Sör: 1350 :)
    szóval ez egy "kocsma" lenne drága piával ingyen ps3 használattal...
  • tomy8614
    #29453
    gondolom azt tudod, hogy a játékok amiket megveszel csak otthoni használatra vannak. nem hiszem, hogy olyan license-el is adnak el ami "játéktermi" használatot engedélyez. ezért nincsenek kölcsönzők sem. persze ha nem üzletszerűen akarod csinálni akkor a haverokkal lehet játszani, de nem ezt vettem le a szavaidból
  • farrrrkas
    #29452
    meg BAR, piával.. nyilván azok jönnének akinek nincs konzolja vagy aki egy 12fős cod4 parti után egyből menne a "ki a hóra..."
  • farrrrkas
    #29451
    ya és bőrfotelek :D
  • farrrrkas
    #29450
    akorok csinálni a egy konzoltermet... csak ps3-ak G25-ök(kormány) full hd tv-k.
    Érdekelne valakit? 1000huf/óra
  • HAF Rigel
    #29449
    Lehet hogy testvérek és kaptak mind a 2 en :) :) :) .

    Viccet félretéve szerintem nem lesz gond , hisz az 1 joy is megkülömbözteti a 2 joy tól . Gondolom serial számalapján vagy valami belső joy számozás alapján .
  • EmThor
    #29448
    felizzik a levegő és életre kelnek az elektronikus dolgok :D a skynet életre ke xD

    viccen kívül, saját gép, saját joy, gondolom nem véletlenül kell rádugni először. de miért akartok drága gépeket cipelni, ott az online...
  • farrrrkas
    #29447
    sziasztok.
    nem tudja valaki mi történik akkor ha egy légtérbe 2ét vagy több ps3 van és hálózni akarunk... NEM AKADNAK ÖSSZE A JOYSTICK-EK?? HONNAN TUDJA A PS3, HOGY ÉPP MELYIK GÉPET AKAROM VELE ÍRÁNYÍTANI??
  • Yrda
    #29446
    és jó üzlet ez a konzol corner?
  • EmThor
    #29445
    a dinovo mini-t nem most jelentették be a CES-en? az még soká lesz itthon
  • EmThor
    #29444
    azokat az egereket még nem próbáltam, de az mx1000-emmel elégedett vagyok. de az új az r betűvel kezdődő is jó
  • SD456
    #29443
    Én igen itt De én inkább a diNovo Mini-t akarom mert az kicsi és Bluetooth-t is.
  • HAF Rigel
    #29442
    Sajna az új világitással még boltban sem láttam . Pedig akartam venni , a legjobb kombo g15 +g 5 vagy g9
  • EmThor
    #29441
    új condemned trailer-t láttátok? besírtam
  • EmThor
    #29440
    g15 + dinovo edge-em van, mindkettő kitűnő választás (persze még a régi g15öm van, a kék világítással)
  • SD456
    #29439
    Én most egy Logitech diNovo Mini billt szeretnék venni, de magyaroszágon még normális boltban nem láttam. De lehet, hogy G15 bill lesz belőle
  • HAF Rigel
    #29438
    Westend MM ben láttam , és én a Consol Cornerben vettem . Kintről valaki linkelt olyat ami Usb hub is , Az enyém az csak világit .
  • Yrda
    #29437
    talapzatot nem? arra én is kíváncsi lennék, hogy hol lehet venni... néztem a konzol stúdió-ban.. de csak kép van róla... nincs belőle.. :(
  • Smithie
    #29436
    MIMIMI???
  • Okami Amaterasu
    #29435
    hoé éehet ilyen tapazatt venni?
  • tomy8614
    #29434
    volt olyan nekem is ebayen, amikor meg kellett beszélni az eladóval, hogy mennyiért szállít mo-ra, és azt írtam be a postaköltséghez

    ebayen figyelni kell arra, hogy ki szállít magyarországra, sajnos vannak páran akik nem
  • OliApa
    #29433
    Hőtechnikai szempontból állítva, ez egyértelmű. Ledes, USB-HUB-os talpazatot én is rendeltem az ebay-ről de azt írták, nem szállítanak UK-n kívülre. Meg mi az, hogy nekem kell beírni a szállítási/csomagolási költséget? Mennyi legyen? A 8.99 GP-t levonták, de sorry, nem tudnak postázni Mo.-ra. Visszaküldik a pénzem? Brühühü!
  • HAF Rigel
    #29432
    Nem nemnagyon .
  • OliApa
    #29431
    korrekt.
  • Arwenke
    #29430
    Nekem per pill fektetve van.
  • Arwenke
    #29429
    Mukodes szempontjabol akkor ezek szerint nincs kulonbseg?
  • HAF Rigel
    #29428
    Állitva és érdemes hozzá venni egy talapzatot , nagyon faja kék fénye van :):)
  • Nexxuss
    #29427
    tökmind1. Melexik mindenhogy :o)
  • Arwenke
    #29426
    A PS3 allitva vagy fektetve erdemesebb hasznalni vagy tok mind1?
  • Nexxuss
    #29425
    mekkora kókler egy hely ez a shopto. Ma reggel küldik a mailt, hogy 37font az EOJ kamerával, tokkal vonóval. Erre rákattintok. : "this profuct is no longer exixst in out DATABASE"
    na asszem jó, hogy nem rendeltem innen.
  • Nexxuss
    #29424
    oszt mégis az egész topic a warezról szól ott is :( Én amitt nem is olvasom már...pedig jó volt anno.
  • Smithie
    #29423
    Ehhez itt hozzá kéne toldani hogy járna érte egy bünti pontocska is.
  • Smithie
    #29422
    Ez a pár sorocska a remek kis Nintendo DS/DS Lite topikból való.: "[FAQ - gyakran ismételt kérdések] [Belépés IRC-re]
    Ha kérdésed van előbb használd a keresőt! (a lap alján található) :)

    A "Milyen warezkártyát vegyek?", "Honnan/hogy tudok warezolni?" és hasonló kérdések a lehető legrövidebb idő alatt törölve lesznek!!!!! "
  • baggins
    #29421
    OK, de ezt így egyben, ahogy leírtad. Nagy sikert aratna. :)
  • Smithie
    #29420
    A kis aberráltak biztos eltünnének ettől,vagy kitudja...
  • Yoda001
    #29419
    inkább egyszerű büntetőpont,ez mindenhol bevált
  • NEXUS6
    #29418
    Írjuk be a bannerba, hogy aki warezról kérdez azt felnyomjuk a BSA-nak és még éjfél elött kimegy hozzá a szoftverkommandó, de még a nagyit is előszedik, mert Pistike papája sem eredeti, hanem a nagymuter a postástól warezolta!

    Szerintem megszünnének az ilyen jellegű kérdések.;)