89387
PlayStation3
  • narumon
    #29497
    Gondolom poénnak irta farkasbácsinak.
  • narumon
    #29496
    Húha ezt remélem heggesztik rendesen és összedobnak valami jól működő cuccot. XBMCt is imádtam.
  • Nexxuss
    #29495
    ????????????????????????????????????? Mit raktál rá?!?
  • senki
    #29494
    Én pedig egyszerűen szerettem volna, ha a dolgok a helyükre kerülnek. Magam is nagy elszántsággal ugrottam neki a Linux telepítésnek, de rá kellett jönnöm, hogy amit sok-sok oldalon olvastam az igaz, vagyis a PS3+Linux egyelőre nem alkalmas arra, hogy bármit is kiváltsunk vele. Egy-egy funkció jó, valóban működik, ám a tökéletestől messze van, így nem alkalmas pl. arra, hogy XP-t futtassunk rajta, ahogy arra sem, hogy bármelyik rendszer alatt 3D-s játék fusson. Kivéve persze, ha PC-n futtatod, de arra is leírtam a véleményemet.

    Szóval a lényeg. A PS3 egy nagyon jó szerkezet, rengeteg tartalékkal. Nagyon jó, hogy fut rajta a Linux, de egyelőre majdnem hogy felesleges feltenni rá. Tényleg nem szabad rózsaszín álmokat kergetni, mindent a maga helyén kell kezelni. Reméljük igazad lesz, és megvalósul egy csomó egyéb lehetőség is, de ez egyelőre csak a jövő ígérete lehet, az pedig olyan mint a kutya vacsorája.
  • andrew-san
    #29493
  • EmThor
    #29492
    most raktam fel péesháromra wow-ot, megy mint állat, vegyetek ti is péeshármat, az apukám is azt mondta hogy az a legjobb!

    avagy előre a topiktémáért!!
  • andrew-san
    #29491
    Érdekelne hogyan futtatsz pc játékokat linux környezetben, ahol a videókártya le van tiltva, ennyi.
  • farrrrkas
    #29490
    mit fejtsek ki rajta..?? nézd meg hogy kell.. igazsag szerint én csak ballor kerdesere akartam valaszolni azzal kapcsolatba hogy mivel tud tobbet miert jo ha linux van a gepen... ha akarja haszalja ha akarja nem...
  • Smuge
    #29489
    MegaStation! Jön az MKV lejátszás? :)
  • andrew-san
    #29488
    Ezt a pc-s játék megy neked a PS3mon, ezt fejtsd már ki a kedvemért, légyszíves.

    Kishitűségről meg nincs szó, nagyon szeretjük a fekete masinát, de legendákat felesleges kitalálni rá. Arra ott van az általad említett x360 fórum.
  • Alien!
    #29487
    ennek gyakorlatilag tényleg semmi értelme....mint hír jól mutatott......crysys ps3-on....:)
  • farrrrkas
    #29486
    nem tudom eszrevetted e de itt mindenki "idomilliomos" legalabb is az atlaghoz kepest és majdnem mindegyikotok neve alatt ott egy izomp pc konfiguráció, gondolom gizdazasbol.... szoval ha nem éppen 10 orakat cod4-eztek probaljatok ki hogy mit is tud a vas.... nekem megy pc-s jatek, kiprobatam, elvezem... a ps2 emulalassal kapcsolatban veletek fogok örülni ha megerkezik.... nem tudom miért nem vetted észre hogy minden csak ido kerdese. latom egyesek 360 forumon ordenare stilusba adja elo a hogy ps3 a kiraly ami igaz is de akkor itt miert megy a kisihituseg?? itt arrol van szo hogy mit lehet és mit nem... és amit lehet azt lehet... ha neked nem kell pc-s jatek ps3 akkor a ferrarid 3-asban porgeted.....pedig meg van 3 fokozat...amig mi ps3asok szarul allunk jatek teren, mer special en meg nem talaltam jatekot ami lekotne addig hackelem a gepet....és megy...amikro kijott ps2 gondoltatok hogy ma 3 nap alatt lehúzol 40 giga jatekot torrentrol és orverzesig......
  • narumon
    #29485
    "tudsz bármilyen windows-os pc játékot futtatni alóla..(egy fizetős progival, a free az csak 640x480) "

    Ehhez kell egy olyan pc is. Akkor meg mi értelme? Ha van ilyen bika pcd akkor játszol azon, ha meg nincs akkor a ps3-mon? Semmi értelme az egyiket a másikra átlövöldözni szvsz.
  • senki
    #29484
    Azt gondolom jobb a helyükre tenni a dolgokat, mielőtt máshol is elkezdessz ökörségeket írni. Ne vedd magadra, nem rád, csak a leírtakra értem.

    Nem gondolom, hogy ezt a PC-s játék hálózaton keresztül dolgot nagyon erőltetni kéne. Először is megnézném élőben, hogy véleményt mondjak, másodszor hiába tűnik az ötlet jónak, a legtöbben pont azért konzoloznak, hogy ne kelljen a PC-re minden félévbe százezreket költeni, hogy az új játékok is fussanak rajta. Ez az elv dől itt meg, vagyis aki játszani akar PC-s játékkal annak előbb kell venni egy PC-t sok pénzért. Mi a fenének, ha van egy konzolom?

    PS2 emulátor a büdös életben nem lesz, mert nem férnek hozzá Linux alól a PS3 erőforrásaihoz, de ha valaki talál is megoldást a Sony mad lelölvi a következő firmware frissítésnél. Volt már eddig is jónak tűnő megoldás, de hamar vége is lett a dolognak. Ez nem hiszem, hogy változna. A warezt egyébként is hanyagoljuk, tessék már felnőni, és felfogni, hogy a gép nem csak vas, hanem szoftver is, amivel valaki qva sokat dolgozott, így illik az árát megfizetni. Most ne menjünk bele a mennyit keresek, és mennyibe kerül dologba, mert vannak ingyenes megoldások is, ennek ellenére mindenki a fizetőset lopja (akinek nem inge ne vegye magára).

    Linux alatt megy az XP is. Ezt arra alapozod, hogy láttál hírt, miszerint valami nem normális, időmilliomos feltelepített egy XP-t egy virtuális gépre. Nem akarlak elkeseríteni, de az is csoda, hogy az XP felment, de azt garantálom, hogy te azon az XP-n normális programot nem nagyon fogsz futtatni, mert mire elindul neked ad az orvos egy botot, és éjszaka a protkódat is vízben áztatod már.

    Nekem is fut Linux a gépemen, egy SuSE. Értelme egyelőre nem sok van. Nem onnan netezek, nem ott szerkesztek szöveget, mert van egy notebookom, az erre jobb. De vettem egy Microsoft Bluetooth-os desktopot (egér+billentyű) tökéletesen használható Linux alatt, tehát ha nagyon úgy alakul, akkor tudom majd gépként használni. Mellesleg leginkább a HD filmek nézegetésére kellett volna a Linux, de egyelőre feladtam, mert erre sincs megfelelő megoldás. Marad a PC a TV mellett.
  • andrew-san
    #29483
    "tudsz bármilyen windows-os pc játékot futtatni alóla.."
    Ez konkrétan értelmezhetetlen, de ha erre a távoli gép kiszámolja neked cuccra gondolsz, ami nemrég volt hír, az a magyar internet viszonyok mellett olyan laggal járna, hogy az egész ügy értelmét vesztené.

    "szerintm lesz ps2 emulátor ugyhogy menni fognak ps2 játékok is"
    feltételezéseidre ne haragudj, nem tudok érdemben reagálni

    "ya meg linux alatt mehet xp-is"
    egy 256 mega memóriával ellátott gép, mint a ps3 esetében szerintem értelmezhetetlen, hogy egy linux még egy xp-t is emuláljon. simán az xp 2-300 megát követel magának induláskor, és akkor még be se kapcsoltál egy alkalmazást se.

    Szerinem pont emiatt, a 256 mega ram miatt nem lesz képes egy pc-t teljesen kiváltani. Bár tudná, én örülnék a legjobban.
  • farrrrkas
    #29482
    nezz utana....
  • farrrrkas
    #29481
    nezz utana....
  • andrew-san
    #29480
    Szép álmok.
  • farrrrkas
    #29479
    tudsz bármilyen windows-os pc játékot futtatni alóla..(egy fizetős progival, a free az csak 640x480) yellow dog-al, plusz szerintm lesz ps2 emulátor ugyhogy menni fognak ps2 játékok is ha az olcsóbb géped van... ya meg linux alatt mehet xp-is.. :D
  • tejföl
    #29478
    Hasznal valaki otthon mediaszervert? A konkret problema az lenne, hogy a gep latja a kutyut, de a rajta levo tartalmat nem.
  • ballor
    #29477
    én itt debrecenben nem láttam mostanság COD4et
    amikor vettem a gépet, akkor volt, csak pénzem nem volt rá
  • NEXUS6
    #29476
    Azzal nagyon király!;)))
  • OliApa
    #29475
    jajjajj! olyan új még a vas, hogy mindent kipróbálok! meg edzek is. 2 napja meg megjött a Frag FX, most éppen azt kóstolgatom, mert fenem a fogam a COD4-re. és még itt van a szobafelújítás, az egyik szoba csak a vasnak lesz alárendelve. dolgoztam életemben eleget, lassan már ideje komolyan venni a játékot is!
  • ballor
    #29474
    mikor F1 már?
  • OliApa
    #29473
    yes! viszont ezután már nem kell . . .
  • ballor
    #29472
    minden háztartásban van már erre pc
  • OliApa
    #29471
    szövegszerkeszt, levelez, fájlkezel, atomkutat...
  • ballor
    #29470
    miért jó a linuxot felrakni? milyen pluszokat ad a gépünkhöz?
  • OliApa
    #29469
    aham! thx! az én vasamon is beállíthatná valaki, miután feltette az új vinyóra...
  • Nexxuss
    #29468
    Linuxot
    persze nem vitatom hogy ért hozzá. Annyi info pluszba, hogy a Linuxot NEM BONYOLULT használni és alkalmazni. Egyedül beállítani nehéz. De ha jól beállítot, többet bajod vele nem lesz.
  • OliApa
    #29467
    ha fagy, akkor mit nem tud kezelni?
  • Nexxuss
    #29466
    jaja. pl.: meg kell tanulni Linuxot kezelni
  • NEXUS6
    #29465
    Mert nőből van!
    Idővel ellustult, és nem volt igazán megbízható sem, értsd most a telepítés után a 8-as verzió kb. 40X fagyott le 1.5 nap alatt.

    Viszont, ha az Ubuntu is fagyós lesz akkor itten valami komolyabb gondok lesznek!;(
  • OliApa
    #29464
    mert?
  • NEXUS6
    #29463
    Most rakom az Ubuntu 7.10-et, a Fedorával végeztem.
  • OliApa
    #29462
    kacérkodom a gondolattal. főleg, hogy van hozzá wifi-s patch is!
  • EmThor
    #29461
    na, dualshock 3 + killzone = fasza rezgés, vezeték nélkül
  • farrrrkas
    #29460
    van fenn valakinek yellow dog??
  • OliApa
    #29459
    Ha meghívsz egy piára, tuti benézek . . .
  • narumon
    #29458
    Magyar jogszabály szerint nem rakhatsz csak úgy ki egy gépet játszani. Be kell fizetni hozzá a megfelelő sarcot.