89387
PlayStation3
  • item
    #29537
    Köszönöm és üdv a csapatban!!
  • Csabesz100
    #29536
    Hi!

    Csatlakoztam én is, bár nem tudom, hogy mi is ez pontosan. Tudnál róla pár szót írni? Köszi!
  • Norbi7
    #29535
    Köszi szépen, holnap nekiugrok.
  • lovaszi
    #29534
    Sziasztok!

    Ps3-on valahogy meglehetne oldani, az msn dolgot, hogy valahogy menjen? mert csak az ebbudy-n tudtam de az egy szar nem is ír azon semmit...
  • Foxhound1980
    #29533
    Rázd a joyt mikor megtelik az ouch érték. Én is itt álltam le.
  • Norbi7
    #29532
    holnap én is csatlakozok a csapathoz!
  • Norbi7
    #29531
    Na letöltöttem a PAIN-t de le van lakatolva a single és multiplayer. miért?
    először a crash course-t kéne megcsinélni? csak az a baj hogy egy résznél elakadok, mikor az a feladat hogy ...super ooch-ot kell csinálni. itt mit kéne?
    köszi előre is.
  • Norbi7
    #29530
    Köszi a választ!
  • andrew-san
    #29529
    Beállítottam én is
  • Forrest Gump
    #29528
  • zozo2001hu
    #29527
    PS3 egy kezdő konzolos szemszögéből!

    Írtam egy kis cikket, az eddigi (kb. 2 hónapos) benyomásaimról.

    Kellemes olvasást kívánok, mindenkinek:


    http://www.quartz.hu/?p=118
  • item
    #29526
    És ezen a címen tudod nézni mindig hogy hogy áll a csapat.

    Folding@Home -- Magyar PS3 csapat
  • Yoda001
    #29525
    köszi,holnap megnézem,megpróbálom :)
  • item
    #29524
    Az XMB ben van a Network opciónál: Folding@Home menüpont azt elinditod és utánna háromszöget nyomsz,aztán van egy olyan rész hogy : Identity azon bellül meg egy olyat keress hogy : Join an Existing Team itt betudod adni a team számát ami: 61563

    A change Donor Name opciónál betudod irni hogy milyen néven kerülj fel a csapatlistára!

    Előre is köszönöm ha csatlakozol! Üdvözlet a magyar csapatban!
  • Yoda001
    #29523
    hali,hol lehet csatlakozni?
  • Nexxuss
    #29522
    milyen aláírás?
    fűű ez a portal qrta jó. Most vagyok a 18-as szobában. Nyammiii
  • item
    #29521
    Még mindíg jól halad a PS3 folding team!!

    Team Ranking: 98083 csapatból az 1040 edikek vagyunk!
    Grand Score : 817620 pont
    Work Unit Count : 2587 kiszámolt és visszaküldött egység!

    Köszönöm mindenkinek a munkáját!!
  • item
    #29520
    Éljen éljen!! Remélem lesz is hatása...
  • item
    #29519
    Na skacok hozzájutottam én is egy Logitech diNovo Edge billhez, ami majd biztos jól fog jönni ha netán egyszer a jóságos sony-bácsi őgy akarja hogy egy full funkciós mediacenterré teremti a mi kis drágaszágunkat.
  • Elveon
    #29518
    Bioshock Ps3-ra?
  • Nyuszijur
    #29517
    Sziasztok...
    Miert van az, h Ps3 ra nem lehet demot letolteni? Elvileg online-on lelehet, de nekem azt irja ki, h errol a teruletrol nem elerheto a funkcio :)
    Es azt ki tudja, h a Worms armegeddon-t Vistara miert nem lehet letolteni?
    Valaszotokat, otleteiteket elore is koszi...
  • tyrant71
    #29516
    mintha régen arról lett volna szó, hogy 5x
    de majd kipróbálom, van amivel ugyse játszok
  • OliApa
    #29515
    Frissített már valaki firmware-t Frag FX-en?
    "Plug the FragFX into the computer USB Port while pressing the the FrageFX's 'Select' button, the firmware upgrade will automatically download into the FragFX."
    Hiába dugom-nyomom, semmi...
  • JohnnySmith
    #29514
    Ja számszerűen igen de pl csak ez első oldalon találtam olyat hogy valaki 2x reggelt és akkor erről már ne is beszéljek:
    X-FOS 360
    -OOO ragyi falva (gipsy`s)
    2007.12.21 10:02:27 | PLAYSTATION3
  • Alien!
    #29513
    jó minőségű resistance 2 scan-ek... sokan használhatnák az engine-jüket,mert szerintem iszonyat pengék lehetnek ps3on.... amiket írnak,az alapján ütni fog...
  • Alien!
    #29512
    überkonzolnál azt jelzi van készleten....
  • EmThor
    #29511
    MEGVAN AZ 1000 ALÁÍRÁS
  • shenmu
    #29510
    www.gamecityonline.hu
  • ballor
    #29509
    Hányszor lehet leszedni?
  • tyrant71
    #29508
    kimenteni nem tudod
    viszont a store downloads menüben, ujra letöltheted ingyen
  • orskovacs
    #29507
    Még egy kérdés: Valki próbált már feliratot égetni DivX-be hogy lejátsza a PS3? Mert nekem nem jött össze. VirtualDUB-al próbáltam. Elcsúszott a hang. Ráadásul még a ps se olvasta be. Tudna valaki segíteni akinek már sikerült? Előre is köszi!
  • ballor
    #29506
    Használ valaki Logitech USB-s headsetet a géphez (Premium 250/350)?
  • orskovacs
    #29505
    apámnak van egy nem tudom hány gigás laptom winyója, majd megnézem. Valaki le tudná írni érthetően hogy kell rá linux-ot rakni(meg honnan lehet letölteni és melyik verzió a jó)? A PS3Faq nem megy pedig ott asszem le van írva.
  • cloud.strife
    #29504
    csak 16.999-ért tudok
  • Norbi7
    #29503
    Helló!
    azt szeretném megkérdezni hogyha veszek a store-ról játékot és majd kiszeretném később cserélni a vinyót akkor meg fog maradni vagy ki tudom menteni addig, vagy buktam?
    köszi előre is.
  • narumon
    #29502
    A véleményem most is ugyanez. Viszont igy legalább lesz értelme a mediacenternek. (bár nekem mkv-m jelenleg 0db van de ez még változhat)
  • zsalesz
    #29501
    Srácok!

    Segítség kellene.
    Letöltöttem a motorstorm kiegészítő festéseket a store-ról. Kérdésem, hogyan tudom ezeket előcsalni a játékban?
  • Angyisz
    #29500
    Hali a cimborám COD4-et keres állítólag égen-földön nem lehet kapni. Valaki esetleg tud valahol elfekvőt ?
  • andrew-san
    #29499
    Biztos velem van a gond, de egy hete még ez volt a véleményed:

    "Nincs gond ezzel a mediacenterrel csak (többek között) nem nekem való. Xbox1en is fun volt hogy tud eztmegazt, a végén ugyse használtuk rá csak játékra szal felesleges feature volt benne, és ahogy nézem az emberek nagyrészének (főleg külföldön) még mindig játékra kell egy játékgép (called mediacenter or whatever)"
  • NEXUS6
    #29498
    Sajna csak megerösiteni tudom, a Linux disztrok nem hogy javulnanak, mivel egyre combosabb PCre tervezik, egyre gyikabbul "futnak".