89387
PlayStation3
  • Yoda001
    #29577
    most nemértem ezt a folding home-ot... ugye van a menüpont a ps-ben,belépek oda,és akkor mi fog történni? :D mit fogok tudni csinálni? xD
  • item
    #29576
    Pontosan erről szól az egész igazából ahogy írtad az emberiségért dolgozunk, vagyis magunk miatt is,és a családunk miatt is. Bármikor előfordulhat hogy valaki megbetegszik,remélhetőleg ennek a projektnek a hatására valóban megszületik az ellenszer a sok kíméletlen kórság gyógyítására.
  • baggins
    #29575

    Viszont kicsit lettem ideges: most kötötték be a netem, eddig offline játszottam. Az első 3 koncertemen minden szám 100%, és a többin is van jónéhány, de mivel ezeket úgy csináltam meg, hogy nem voltam netre kötve, nem jegyzi őket a GH3 oldalamon. Vagyis ha nem vagy belépve online, akkor utólag nem tölti már fel az eredményeidet. A kis aranyos.
  • tyrant71
    #29574
    addig gitározz :-)
  • baggins
    #29573
    Isten vagy, köszönöm. Már megijedtem. :) Akkor már nem csak a COD4-hez várom a patchet, hanem ehhez is. Éljen. :(
  • gazgoblin
    #29572
  • hpp
    #29571
    bocs, nem okami-nak akartam valaszolni. :)
  • Smuge
    #29570
    Van, multkor beszéltünk rola pár sorban. Jön a patch hozzá, nem nálad van a gond. Mondjuk nekem nem fagy szerencsére, nem tudom mi lehet az oka. De máshol is vannak problémák TF-el.
  • hpp
    #29569
    Cloud,
    COD4-ed van? Ha igen mennyiert?
  • baggins
    #29568
    Srácok, van valakinek olyan problémája az Orange Box-al, hogy a Team Fortress nem indul el, lefagy? Mert ha másnak működik, akkor megyek visszacserélni. Mikor csatlakozni akar az EA szerverére, akkor akad ki.
  • dante3
    #29567
    Január 31. Devil May Cry 4. demo
  • cloud.strife
    #29566
    Sza!

    Van 60Gb-os starter, meg egy csomó gamma -10% engedménnyel.

    Érd.: [email protected]

    bocs a reklámért, de hátha vkinek kell.
  • Okami Amaterasu
    #29565
    teljesen uj gépet kaptam 6 órája megy..de nincs vele gond:)
  • HAF Rigel
    #29564
    Rendben van a gép ? Új vagy csak cseréltek rajta valamit ? Kérük több infot , mert nagyon érdekelne , legalábbis engem .
  • Okami Amaterasu
    #29563
    van szerencésm bejelenteni h 6 hét várakozása után me végre visszakaptam a ps-3mam..8én voltam az akinek besz@rt a blu-ray meghajtója:S)
    friendlistba várok mindkit ,vegyetek fel nagyon hiányzik már az online móka..
    ps3 id.:akosnyul
  • Csabesz100
    #29562
    Akkor használd a szüleidét! :-)))
  • brodix
    #29561
    aha
    köcc
    ok.
    nekem nincs bankkártyám..
    :D
  • Csabesz100
    #29560
    Én pont ma rendeltem az ebay-ről 2 FragFX-et. Nem bonyolult. Az a lényeg, hogy legyen bankkártyád, amiről tudsz utalni zsetont. Jó, ha dombornyomott, azzal nincs gond. Regisztrélj a paypal-ra is (ezen keresztül fizethetsz). A postaköltség eladóként változik. Mindig nézd meg, hogy szállítanak-e Magyarországr.
  • pepi024
    #29559
    Végre teszek valamit az emberiségért
  • brodix
    #29558
    HI!
    Nem vok vmi gyakorlott a külföldről való vásárlás terén,ezért lenne pár kérdésem.
    Az ebay-ről szeretnék vásárolni,és az lenne a kérdésem,hogy mennyi a postaköltség,és,hogy bármelyik cucc behozható-e HUN-ra.
    Egyébként azért kérdem tőletek,mert vmi azt súgja,itt minimum egy ember már rendelt vmi ebay-ről.
    Előre is KÖCC!!!!!!!!
  • item
    #29557
    Van olyan opció a folding programban hogy időre beállíthatod hogy mikor kapcsoljon ki, és azt hogy akkor áljon le a gép ha végzett a wu kiszámolásásval. Én az utóbbit használom tehát reggel bekapcsolom a gépet belépek a foldingba és utánna beállítom hogyha végzett kapcsoljon ki a masina.
  • mikuc
    #29556
    SZia!
    A kocsik, motorok törnek rendesen ahogy kell. Fizika is rendben van-szerintem. Szerintem jó játék, igazi bulijáték.
  • item
    #29555
    Angyisz és Zodd köszöntelek titeket is a csapatban, nagyon köszönöm a segítségeteket!!

  • gazgoblin
    #29554
  • HAF Rigel
    #29553
    1 az amerikai , a tiéd meg eu-s . Bár eddig ugy tudtam hogy megy a 2 együtt csak amikor pachelnek akkor lehet külöbség , mert nem mindenhova egyszerre érkezik a dolog .
  • Angyisz
    #29552
    Kéne kis help !

    Komám vett ma egy COD4-et (gamecityonline) és ki tudja miért 1-es régiókodost kapott. És gondolom emiatt nem tudok neki invitet küldeni, pontosabban tudok de mégsem tudunk együtt játszani.
  • brodix
    #29551
    HI!
    Csak most olvastam ezt a MegaBox-ot.
    Az lenne a kérdésem,hogy ez egy új konzol lesz,vagy egy firmware a ps3-ra?
    Mert ha egy firmware,az rohadt jó lenne,mert van egy nagyrakás MKV filmem,aminek a konvertálása 2 nap,és ez így elég szar lenne.
    Különben sehogy nem lehet elindítani MKV-t ps3-on?
  • Yoda001
    #29550
    mennyire törnek a kocsik motorstormban? és a fizika milyen?
  • Zodd
    #29549
    Benne vagyok a team-ben :).
  • Nexxuss
    #29548
    nem .ez egy külön program. Akkor meg, hogyha nem játszol. Van egy ilyen menü pont hogy Folding Home. Közben semmit sem tudsz csinálni. Max zenét halgatni.
  • lovaszi
    #29547
    senki? semmit?
  • Yoda001
    #29546
    most akkor ha csatlakozok akkor a ps erejéből fognak meríteni? szal lassulásra várhatok játékok terén? :s
  • OliApa
    #29545
    Na. Tegnap este visszaküldték . . .
  • Foxhound1980
    #29544
    DMC4 demo január 31.
  • Zodd
    #29543
    Hazamegyek én is castlakozom a géppel a csapathoz. +60WU :).
  • tyrant71
    #29542
    bekapcsol, ha beállitod
  • gazgoblin
    #29541
    bekapcsolhatna automatan mintegy kepernyovedo...
  • Angyisz
    #29540
    csalakoztam én is :)
  • item
    #29539
    A Folding@home egy számítógépes projekt, melynek során komputerszimulációkkal vizsgálják a fehérjeképződés komplex folyamatát - ezáltal jobban megérthetjük az olyan súlyos betegségek mechanizumusát, mint a Parkinson és az Alzheimer kór, és bizonyos rángógörcsök és ráktípusok. A szimulációk olyan bonyolultak, hogy egyetlen számítógép akár 30 évig is dolgozhat rajta, de ha megosztjuk a munkát több ezer számítógép között az interneten keresztül, akkor Folding@home program segítségével jelentősen felgyorsítható ez a folyamat.

    A PS3 is csatlakozik a Folding@home programhoz. A PS3 belsejében dolgozó Cell Broadband EngineTM tízszer olyan gyors, mint az átlagos számítógépekben található processzorok. A használatukkal a kutatási idő jelentősen lerövidülhet.

    Folding@home project átlépte az 1 petafloppos határt, mindezt Sony Playstation 3-asokkal támogatva! 1 petaflop azt jelenti, hogy minden ember a Földön 75 000 egyszerű matematikai müveletet végezne másodpercenként.

    Üdvözlet neked is a csapatban!!
  • item
    #29538
    Köszönöm és neked is üdv a csapatban!!