89387
PlayStation3
  • OliApa
    #29617
    Senki? Közben rájöttem, hogy mozgásérzékelője is van. valaki karlibrált már ilyet, olvastam vhol. merthogy jó lenne ha nem lenne ilyen ideges. egérrel pc-n egy rövid mozdulattal azonnal körbefordulok, itt még a legérzékenyebb beállításnál is lapátolni kell. ráadásul ilyenkor meg lehetetlen pontosan célozni, annyira sokat mozdul a legkisebb mozdításra is. jó, van egy gomb, ami pontos célzást tesz lehetővé ilyenkor is, de a hentelések közben ki a f@sz fog még azzal is sz@rakodni? hm?
  • Yoda001
    #29616
    köszi,akkor ma már télleg megnézem :)
  • HAF Rigel
    #29615
    de van , régió kod , csak lejátszik mindent a ps3om , de pl multi játékban van olyan ahol nem tudsz pl eu szervereken játszani csak usa .
  • Angyisz
    #29614
    Igen, illetve magában a játékban nincs csak online módban az USA-s és az európai-s játékos nem tud együtt játszani amióta mejött at USA patch.
  • gazgoblin
    #29613
    en is ugy tudom hogy p3 jatekra nincs regio buzulas

  • Csabesz100
    #29612
    USA változat miért nem jó? Van különbség az EU-s tól?
  • SD456
    #29611
    Volt update az USA store on! Kijött pl.: a Fifa Street 3 Demó, és az új Turok demója
  • Angyisz
    #29610
    Valaki lát valahol COD4-et szóljon már. Gamecity-nek illetve az überkonzol-nak csak USA változat van/volt.
  • Csabesz100
    #29609
    Ja, és kettőt rendeltem. Átszámítva darabja 13800Ft lesz! 4200-vel kevesebb, mint németből.
  • Csabesz100
    #29608
    Németből 2 hét? Amcsiból max.10 nap. Quad-ra rendeltem kilométerórát, az 1 hét alatt itt volt!
  • NEXUS6
    #29607
    Én 18 ezrest utáltam át a német cégnek, ha amcsiból rendelsz kicsit olcsóbb, de lassabban jön meg (a németektől 2 hét).
    Kicsit igényntelen volt, mert az egér gombjai akadtak, az analog kontroller melletti felírat nálam kb 1 hónap után már lekopott, monnyuk nyomtam vele rendesen.

    Most viszont már bejárattam!;) És UT3-nál jobb mint az egér+bill!!!;)))
  • Fikusz
    #29606
    :(
  • Csabesz100
    #29605
    Még nem lehet kapni a bluetooth-os változatot. Írtam a splitfish.com-ra és a splitfish.de-re is. Az egyikről az a válasz jött, hogy 2008.június-július körül jelenik meg, a másikról pedig, hogy 2008. harmadik negyedévében. Én is azt akartam venni, de nem várok annyit. Megrendeltem az ebay-ről a vezetékeset. Ha meg kiadják a bluetooth-osat, ezt eladom és megveszem azt. Szerintem ne várjál rá, mert még szerintem ez az időpont sem biztos.
  • SlickAdam
    #29604
    Kicccsit néha megakad ám, nem olyan folyamatos 100%-ban...:(
  • Fikusz
    #29603
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy rendelt e már valaki a www.splitfish.de -ről FragFX-et?
    Ha igen, vezeték nélkülit lehet e rendelni?
    Szállítanak e M.O.-ra, s mennyi volt összessen mindennel eggyütt?
    Mik a benyomások a vezeték nélkülivel kapcsolatban? Normálissan működik?

    Előre is köszi!
  • Alien!
    #29602
    naja...mondjuk a cod4 egyelőre mindent űberel.....játékmenet,grafika,hangulat...mindenben magasra tette a mércét....a katonák motion capture-el készített mozgása pedig a legélethűbb,ami valaha készült...ezért félek kicsit a Haze-től,meg a KZ2-től is....
  • Nexxuss
    #29601
    jól fut ja. De hogy néz ki? Nem csoda hogy jól fut. Mondjuk kezd nem tetszeni az Unreak engine már ott tartok Ebből tényleg nem lehet normális, pixel mentes játékot csinálni? Érdekes az egész úgy ahogy van. Dual Shotgunnal rálősz 3-4et a Dinora kifekszik. Késsel egy vágás. Ergo csak emberekre érdemes lőni. Nyílnak meg semmi értelme.

    De ami a legdurváb azok a szinkron hangok. Amikor először találkozunk dínóval, a csávó Whatch out. = Megjött a szomszéd hangnemben. ááá nagyot csalódtam benne... sajnálom mert nagyon vártam. Előtte még Cloudnak mondtam, mekkora jó lenne már fasza DTS hangsávval, egy Unchartedrea hasonlító dzsungelben tolni. (csak nagyjából hasonlítson, mert azt tudtam, hogy olyan nem lesz) Nembaj. Marad pénz legalább DMC-re
  • Foxhound1980
    #29600
    De mi a gond a Turokkal, hányadék a graf vagy mi?
  • Foxhound1980
    #29599
    Egy multi cím nagyon ritka esetben múl csak felül egy exklúzivot. Ez mindig is így volt.
  • Alien!
    #29598
    mondjuk itt legalább egész jól fut az U3 engine....bár a játék tényleg érdekes....
  • NEXUS6
    #29597
    Azért ez szégyen!
    Én eddig majd az összes multiplatform címben csalóddtam, és nem csak mert igénytelen volt a PS3 portja! Eccerűen ég és föld ami az exkluzívok meg a multik közt van tiztelet a kivételnek.
    Ilyenkor jut eszembe szegény Lair, ezekhez képest tényleg 10 pontos;).
  • Foxhound1980
    #29596
    Hm. Kár érte. Pedig a gameplay trailerek alapján bejött.
  • s73
    #29595
    Dehogy hozza, agyatlan fps, Gears of War kaliberű nagydarab-agyonpáncél-birka karakterekkel.
  • tibitoth
    #29594
    turok = fos
  • Foxhound1980
    #29593
    Annyit irhatnátok, hogy hozza e a N64-es első Turok feelinget vagy sem.
  • Foxhound1980
    #29592
    Ma melóban vok de bettem hajnalban töltésbe, holnap meglesem.
  • EmThor
    #29591
    ne szopasson mester! :(
  • Nexxuss
    #29590
    húúhúúúú mkiértem a szabadba:-) Hát ez nagoyn gáz:-) úgy néz ki mint a turok kettő vaze:D:D:D Csak unreal engine-vel. a talaj teturája teljesen más mint rajta a növények. tehát mintha csak oda lenne rakva a fű. Kb 10 éve láttunk ilyet. Vagy akkor sem.
  • Nexxuss
    #29589
    csunya
  • Nexxuss
    #29588
    elég gagyi eddig
  • Nexxuss
    #29587
    Turjál
  • JohnnySmith
    #29586
    Meglesem én is milyen.
  • Nexxuss
    #29585
    Én már Turom lefele. Aztán Turok is egy kicsit szerintem. Ti Turtok? Vagy csak én Turok?
  • Foxhound1980
    #29584
    Jaja! Végre!
  • Nexxuss
    #29583
    Turok???
  • Foxhound1980
    #29582
    US Playstation Store Update:

    Games/Demos:
    Mesmerize: Trace (PSEye Game)
    Tori Emaki (PSEye Game)
    Turok Demo
    FIFA Street 3 Demo

    Downloadable Content:
    MotorStorm Double Track Pack
    Rock Band Songs
    Blast Factor Bundle

    Trailers:
    PixelJunk Monsters
    Lost Planet
    Brothers in Arms: Hell’s Highway
    Dynasty Warrior’s 6
    Syphon Filter Combat Ops
    Borderlands
  • Smuge
    #29581
    ?:)
  • Foxhound1980
    #29580
    USA-n Turok. (még nem) (Weben)
  • item
    #29579
    Beűllítod a neved és pl a csapatszámodat, ekkor a rendszer letölti az első WU-t amit letöltés után el is kezd kiszámolni, te közben a joypaddal forgathatod a földet , nézheted hogyan számolja a proteineket az RSX mutatja neked valósidőben a molekula láncot, hallgathatsz zenét közben,böngészheted a netet.
  • tyrant71
    #29578
    ezt bárki mondhatja :-)

    az összpontszámod feltöltötte, abból látszik, hogy jól tolod, de nemsokára megelőzlek ;-)