89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #29857
    Kedves Yoda001 neked itt már vagy 80 szor leírtuk de mégeszer megprobálom
    Tehát ps3
    Usa- japán 60gb hardweres ps2 kompatibilitás )ami azt jelenti hogy a konzolban benne van a Ps2 grafikai és központi proci is tulajdon képen egy komplett ps2 a ps3ban )
    Eu 60gb - usa 80 gb szoftveres kompatibilitás ami azt jelenti ( a két ps2 chip közül az egyik benne van , ha jól emlékszem a grafikai , de lehet hogy a másik , a lényeg hogy a fele ps2 benne van)
    40gb - egyik chip sincs benne ,

    azt nem tudom egyszer lesz evalami progi , de egyenlőre nincs sajna . És tényleg állás hirdetést adott fel a sony ahol ps3 és ps4 hez keresnek programozokat akik szakterülete a kompatibilitési szoftver . Kb ennyi a történet.

    Sless nek üzenem vigye vissza a konzolt ahol vettem , mert félre tájékozatták , esetleg még a fogyasztovédemnek is lehetne írni , mert ez vevő megtévesztése .

    Ui: én MM reklám újságban láttam hogya 40gb géphez volt oda írva hogy ps2 kompatibilis .

    ui: A ps3 faqban egyébként benne van már steptember óta hogy a 40gb nem támogatja a ps2 játékokat .
  • fflx
    #29856
    Lehet, hogy hülye kérdés, de sehol nem találtam erre vonatkozó infót.
    Szóval a PS3 lejátsza az MP3-akat CD-ről is? Esetleg DVD-ről? Vagy mindenképp USB-n / Lan-on keresztül kell etetni?
  • Alien!
    #29855
    a routereden legyen bekapcsolva az UPNP...aztán legyen fix ip címe a ps3-adnak,esetleg a port forwarding részben nyisd meg a 3074-3075 udp portot,és irányitsd rá a ps3 ip címére... hátha így jó lesz....
  • radazo
    #29854
    A PS2-nek a video procija van benne a a 60 Gb-os ban, így oldották meg a támogatást.
  • NEXUS6
    #29853
    Hát legtöbször a COD négy a ludas.;)

    Ha soha nem tudsz belépni, akkor lehet, hogy valami nincs jól beállítva a neteddel, nagyon magas ping meg ilyenek.
  • Geeb
    #29852
    Újra hát ha valaki tud segiteni...
    Üdv.
    Olyan problémám lenne,hogy a COD4-el nagyon lassan kerülök on-line játékba.
    Ha nagy sokára be is kerülök,ki dob..
    Mi lehet ennek az oka?1M netem,az lehet a baj?
    Köszi előre is
  • NEXUS6
    #29851
    Három napon belül kötelesek visszacserélni a cuccost, ha a vásárló elégedetlen és a pénzt is visszaadni, indok nélkül. Bár a fogyasztóvédelmi felügyelet ezt pontosan meg fogja neked mondani, csak egy telefon, pont ezért vannak!
  • NEXUS6
    #29850
    Sajna úgy tűnik hogy tényleg nem bírja a monitorod a HDCP-t!;(

    Azt azért még próbáld ki ha nem tetted volna, hogy kikapcsolás után rezeteled a video kimenetet (bekapcsolod a gépet de nem engeded el a kapcsolót, hanem megvárod, amíg pittyen és megint kikapcsol). Aztán az új bekapcsnál le kell ellenőriznie a kimeneteket és a HDMI-n keresztül meg kellene találnia a monitorod.
  • OliApa
    #29849
    Nem a 60-asban van hardveresen? (GPU)
  • NEXUS6
    #29848
    Itt egy link a HDCP kompatibilis monitorokról.

    Érdemes lenne felrakni a FAQ-ba!
  • DanielT
    #29847
    Hipergáz lett a cucc. Pedig nagyon vártam.
  • Papesz
    #29846
    Legalább hülyeséget ne beszélj. Tavaly március óta van forgalomban az EU-ban a gép és egy éves garanciát adnak rá. Mégis, hol árulnak olyat, amire nincs, vagy már januárban lejárt a garancia?
  • Nexxuss
    #29845
    hehe úgy tűnik a Turok demonak nagy a negatív felhangja. a Game 5 fonttal csökkentette a fémdobozos verzió árát :-)
  • Yoda001
    #29844
    auchanba gép csereegyébként nemhiszem hogy használt 60-ast ne kaphatna,amin nem lenen garancia
  • NEXUS6
    #29843
    Nem mondanám, hogy soha, mert vannak olyan hírek, hogy a Sony embereket vett fel a szoftveres kompatibilitás biztosítására, de hát ez annyira biztos dolog, mint a kutya vacsorja. De belátható időn belül minden esetre tényleg nem sok esély mutatkozik rá sajnos;(
  • Papesz
    #29842
    Szerintem meg gondolkodj el azon, hogy melyik boltban adnak egy használt gépért egy vadi újat, ha a használtnak nincs semmi garanciális gondja.

    Sless:
    Véleményem szerint csak ott van esélyed, ahol vetted a gépet. Próbálj hatni az ügyfélszolgálatra, hogy vásárláskor erősen félretájékoztattak. Igazából én sok esélyt nem látok a dologra, de egy próbát megér.
  • Wild007
    #29841
    Nah halgattam az ötletekre és vettem egy kébelt, egyik vége HD a másik DVI. A monitor (Fujitsu Siemens s19-1) reagál a ps-re, olyan szinten, hogy kiírja hogy kap jelet de a képrenyő fekete és folyamatosan azt írja hogy álítsam át a monitort 1280*1024-re, de a monitor magától álítaná be automatán. Valami ötlet vagy meglátás? Szivesen fogadom:D Elére is kössz. Sless amúgy láttam egy két videót, hogy 40 Gb-s Ps3-an nyomják a PS2 game-t gondolom valai progival, de nem vágom annyira.
  • Elveon
    #29840
    The Crossing!
  • Yoda001
    #29839
    gépcsere általába mindenhol van,ahol kapható még 60-as,és 40-es is :) tudtom szerint
  • Sless
    #29838
    Nos összegezve a dolgot - semmi esélyem rá hogy valaha is tudni fogja. Világos beszéd - köszönöm szépen!
    Még egy dolog jutott eszembe: Ha bevinném valahova és megprólbálnám becserélni az megoldás lenne. HA tudtok ilyen helyet, boltot ahol erre a dologra vevők - megköszönöm.
  • SlickAdam
    #29837
    Na basszus ma 2-szer is megfagyott a PS3-am! Egyszer a Burnout Demo-ban miután csatlakoztam a netes játékra. Ez még nem is volt gond, a játék hibájának tudtam be, de utána böngészés közben, amikor az e-mail-eket akartam olvasgatni, ott is beadta a kulcsot. Sokáig nem volt használva a gép, mert külföldön voltam, tehát csak nemrég tettem fel a legújabb firmware-t, és azóta is keveset ment a gép. Lehetséges, hogy a FW miatt vannak a fagyások? Valaki?
  • Sund
    #29836
    Ez a Ratchet nagyon vicces játék. Rég nevettem ilyen jókat.... :)
  • Sless
    #29835
    Apropó... az eladót meg is kérdeztem róla és azt mondta, hogy persze frissíteni kell a software-t. Hogy hol vettem? Hát nem egy műszakilag felkészült helyen, de annyira tutira állította (Auchan)
  • Yoda001
    #29834
    mivel a 60-asba is csak szoftveresen van,de alapból,ezért nem hiszem hogy bele tudnák tenni bármiféle frissítéssel :l
  • Sless
    #29833
    Na ez az amit nem írtak le sehol... Pedig sokat olvastam mielőtt rászántam magam.
    Köszönöm szépen a gyors és egyértelmű választ. Még egy kérdésem lenne...
    Gondolom hardware szinten tudná - van bármi esély rá, hogy valamikor egy software frissítésbe beleteszik? - vagy felejtsem el
  • HAF Rigel
    #29832
    Nem tudom hol vettétek a gépet , de az eladónak fel kellet volna hívnia a figyelmet hogy a 40gb gép az nem kopatibilis a Ps2 játékokkal , A 20gb , 60gb és 80 Gb gépek azok amik lejátszák rendesen.
  • Foxhound1980
    #29831
    40GB-os a gép ami nem támogatja a visszafele kompatibilitást.
  • Sless
    #29830
    Helló mindenki!
    Egy kis segítségre lenne szükségem... A kölök kapott egy PS3-at és kapott hozzá PS2-es (gyári) játékot is... tegnap frissítettem 2.10 verzióval, mert úgy olvastam, hogy frissítés után kompatibilis lesz. A probléma mégis megmaradt. A 2 PS2-es játék nem fut. Megnéztem a nemzetközi listát ami felkerült a netre - mindkettőnek tökéletesen mennie kéne...
    Nem értek a PS-ekhez, valamit még állítani kell rajta vagy korábbi verzió kéne rá (bár azt írták minden korábbi tartalom benne van a 2.10-ben)
    Mi lehet a gond??? Kérek valaki hozzá értőt segítsen legyen szíves!!!
  • andrew-san
    #29829
    Az, hogy van rajta dvi, még semmit sem jelent, ennek alapján pláne. Amúgy nem kellene kiírni valahova, hogy a PS3 csak HDCP-s monitorokkal megy, és azt a google keresőjében tudják a tulajdonosok maguknak megkeresni? Csak a napi 2 ilyen irányú érdeklődő miatt kérdezem...
  • Foxhound1980
    #29828
    Csütörtökön japánon DMC4 próba!
  • JohnnySmith
    #29827
    Keress neten utánna.
    Nincs COD4 demo.
  • feki25
    #29826
    Rákerestem a google-n, de nem találtam megcáfolhatatlan bizonyítékot arra, hogy támogatja a HDCP-t. Mondjuk DVI-D csatlakozó van rajta, ezért van rá esély, hogy képet adjon a PS3.Szerintem ha tudsz kérj kölcsön vkitől egy kábelt és a próba eldönti.
  • Wild007
    #29825
    Hello all. Két kérdésem lenne, 1. Fujitsu Siemens s19-1 moncsim van, de nem tom, hogy támogat e HDCP-t a PS-t nyomnám rajta egyértelműen. 2. Fent van valamelyik store-on a Cod4 demó? A válaszotokat előre is köszi!!!
  • Smithie
    #29824
    "Kííí ez a szarhááázííí?!" By: Dadan ---> De tényleg hogy lehet ilyet irni?Nyilvános fórumba ráadásul nem osztanék ilyen észt....
  • KOXX
    #29823
    Nem fix, szóval kábelcsere lesz. Kösz!
  • OliApa
    #29822
    THX!
  • Prince of Máté
    #29821
    omg egy fórumon olvastam:
    "minek ps3 mig nincs törés? felesleges addig ps3-mat venni. ráérsz miko feltörték." :D
  • feki25
    #29820
    És a kábelezése fix?Mert az én monitoromon hál istennek nem beépítettek a kábelek.Ha nem fix akkor egy HDMI-DVI kábel kell, ha fix akkor meg átalakító.
  • Prince of Máté
    #29819
    Ja tényleg ezt elnéztem.
  • KOXX
    #29818
    Kösz a válaszokat!
    Még annyi, hogy ha nekem DVi csatlakozós a monitorom, akkor kell-e az átalakító, vagy ez csak más fajta csatlakozású monitornál szükséges?