89387
PlayStation3
  • DanielT
    #29897
    Most már igen. Nem értem :))
  • DanielT
    #29896
    Milyen néven? Mert nálad nem látom.
  • cloud.strife
    #29895
    Megtörtént... :)
  • Nexxuss
    #29894
    kéne nekem ide moderátori jog asszem...na mindegy. legalább jó volt a sushi.
  • DanielT
    #29893
    www.jatekaim.hu ra nem dobod fel?
  • HAF Rigel
    #29892
    Varázsgömb , esetleg titkos sony fejlesztő aki képes kiadni az infot , ezeken kivül sajna semmi nincs .
  • zotymuk
    #29891
    köszi a választ.
  • fflx
    #29890
    thnx.

    nincs valami jövőbelátő dolog, ami megmondhassa, hogy mik lesznek a eljövendő firmware releasek által működésre bírt formátumok? pl. egy FLAC támogatás nagyszerű lenne. :)
  • cloud.strife
    #29889
    Van Burnout-om!!! :)

    Még 2db szabad, a többit elvitték... :)
  • pepi024
    #29888
    thanks a válaszokat a rachet-el kapcsolatban
  • Super DANTE
    #29887
    DMC4 demó holnap csak az amerikai és japán Store-on, az európaira 31-én érkezik.
  • baggins
    #29886
    Lesz, most írom.
  • NEXUS6
    #29885
    Simán lejátsza az MP3 at CD röl. És mielött megkérdeznéd DivX et is lejátsza és CD/DVD--röl is!;)))
  • SlickAdam
    #29884
    egy tesztet azért elolvasnánk róla. én persze tudom, hogy jó játék, mert megvan/volt, csak sokak bedőltek a NAGYON lehúzós teszteknek, amik nem teljesen igazságosak (sztem).
  • fflx
    #29883
    Megismetelném egy korábbi kérdésem, hátha estleg valaki, akinek van már PS3 konzolja, próbálkozott már eme rendkívüli extrém dologgal:
    Szóval, lehet, hogy hülye kérdés, de a PS3 lejátsza az MP3-akat CD-ről is? Esetleg DVD-ről? Vagy mindenképp USB-n / Lan-on keresztül kell etetni?
    Egyáltalán lejátszik MP3-at? Az innen elérhető FAQ egyetlen egyszer említi az MP3-at, amikor a linuxról beszél, de ott pont azt írja, hogy külön progamot kell még fetenni...
  • NEXUS6
    #29882
    Szerintem is nagyon jó, és nem gyerekes, bár valszeg azért választottak ilyen főhősöket, hogy ők is tudjanak vele játszani. Néhány poénhoz tényleg kell valamennyire angolul is érteni, amúgy sok poént utalást épp a gyerekek nem értenek benne. Van aki a Marióért meg ilyenekért rajong, na most ahhoz képest kb +20 év élet meg média tapasztalatra van szükséged hogy érts minden kis szurkálódást benne.;)))

    Azon kívül a létező legszebb platform játék a Világon és tényleg nagyon élvezetes kiegyensúlyozott a játékmenete, és még viszonylag hosszú is. Szerintem 10 pontos gáme a kategóriáján belül.
  • baggins
    #29881
    Engedtem az unszolásotoknak, beszereztem egy Jerichot. Nagyon bejött. Barkert imádom (véleményem szerint a Korbács a kortárs irodalom egyik legjobb könyve), a Jericho egy minden érzéket felborzoló audiovizuális művészeti alkotás. Telitalálat, persze kisebb-nagyobb hibákkal. Sajna elég rövidke volt, két este alatt befejeztem, mondjuk ebben az is benne van, hogy nagyon élveztem és képtelen voltam abbahagyni.
  • Sund
    #29880
    A Ratchet nagyon jó! 1. platformjátéknak önmagában kiváló (sok fegyver, érdekes pályák, gyönyörű grafika) + bónuszban NAGYON vicces játék, ahogy írtam még reggel, én jókat nevettem rajta.

    Ha egy kicsit is szereted az ugribugrit és beszélsz egy alapfokú angolt, vedd meg.
  • HAF Rigel
    #29879
    Eddig lehetett , Csak pacholáskor volt baj , mert az usa elöbb kapta meg a pachet .
  • Angyisz
    #29878
    NEM. a komám is USA COD4-et kapott és nem tud játszani EU szerveren lévő játékossal.
  • HAF Rigel
    #29877
    Yoda nem kérdeztél semmi , csak rosszul válaszoltál valamire .
    Úgyanis a Szoftveres az nem azt jelenti ,hogy csak egy progi kell aztán ennyi az emulálás , a 60gb verzióban is benne van egy ps2 grafikus chip , mert az annyira más és bonyolult hogy nem lehet az rsx neki kiadni feladatként , mig az egyszerű számitást ki lehet a cellnek adni igy nem kell a ps2 központi chip a gépbe .
    Talán jobb lenne full hardweresnek (usa verzió 2 ps2 chip) ÉS
    Fél hardweresnek ( 1db Ps2 grafikai chip és szoftver) hívni .
    Mert a szoftvers kifelyezés hallatán az ember azt gondolná csak egy progit kell írni és megy a dolog . de ha nincs benne a Hardwer akkor nem fog menni addig mig a sony nem engedi az Rsx való hozzáférést. Na mindegy csak ezt akartam tisztázni .
  • pepi024
    #29876
    A ratchet and clank jó? most azon hezitálok mert elsőre olyan gyerekesnek tűnik.
  • Okami Amaterasu
    #29875
    vki nyomja a Team Fortress 2-t mert ha vna olyan felvehetne frinedlistbe..mert uncsi egyedül:Pválaszokat privibe vagy ps-en.
    üdv:Ákos
  • Yoda001
    #29874
    Kedves HAF Rigel...nem tudom te mire válaszoltál,nem kérdeztem semmit,nem kell hülyének se nézni,de azért kösz a választ
  • grizzly21
    #29873
    nincs valakinek veletlenul mondjuk 1 m es atloju braviaja, es melle ps3? mert annak nagyon megkoszonnem ha valami jo grafikaju jatekrol csinalni fenykepeket, kivancsi vagyok..de majd el is megyek h elobe megnezzem valahol meg a vetel elott, csk az meg 1 honap kb legalabb
  • Sund
    #29872
    jatekaim.hu-n is hirdet egy srác ő 14-ért adja fóliásan.
  • EmThor
    #29871
    turning point demo a live-on!!

    winxp ps3-on?!
  • zotymuk
    #29870
    Üdv!
    olyan kérdésem lenne,hogy a US. kiadású cod4-el lehet játszani multiban az EUs kiadásúval?mert a motorstormnál pl.az amerikai kiadású csak amerikai szervereket lát.
    köszi a segítséget
  • andrew-san
    #29869
    Na-na-na-na! Nem így megy ez :)
    Ehhez semmi köze a 3 napnak, neked olyan terméket adtak el, amelyről olyasmit állítottak, amit az nem képes végrehajtani. Ha így nézzük, (és máshogy nem nagyon lehet) akkor ez olyan, mintha 82cmes tv helyett 78ast szállítottak volna le neked. Nyugodtan borítsd rájuk az asztalt. Legjobb, ha az első pillanatban, amikor terelgetni akarnak követeled a panaszkönyvet és a részleg vezetőjét, majd az ő főnökét. Ezeket kifejezetten rühellik. Szóval ne hagyd magad.
  • EmThor
    #29868
    galaxisnál már van burnout paradise, 17k
  • Alien!
    #29867
    csakis 1 asztali gépen....xp-s természetesen...ja és furcsa,hogy a select gombot nem kell közben nyomni...elindítod az update progit egyből kiírja milyen fw van rajta....és már nyomhatod is az update gombot....
  • HAF Rigel
    #29866
    és sikerül is updatelni ? mert nekem sajna nem , bá az az 2,0 volt .
  • DanielT
    #29865
    "January 22, 2008 - Today Capcom announced it will make a Devil May Cry 4 demo available from the PlayStation Network and Xbox Live Marketplace on Thursday, January 24. The demo will be a sampler of several areas from the final game that Capcom has chosen to show off the title's environments. Tutorials will be included to familiarize players with Nero's Devil Bringer.

    The trial game climaxes with a battle against Berial, the enormous fire demon seen in preview videos.

    Devil May Cry 4 is set to ship on February 5."

    Ebből azt valószínűsítem, hogy mindenhol kijön, főleg, hogy a Február 5-is mindenhol ugyanaz.
  • Super DANTE
    #29864
    Holnap a PlayStation Store-on Devil May Cry 4 demó, valószínű a japán store-ról lehet szó.
  • Papesz
    #29863
    Jól körbe kell nézni, PS2-t már 30 körül is lehet kapni. A Konzone-ban például jelenleg 32.990 forint. De vannak néha áruháznyitási, vagy születésnapi akciók, amikor kicsivel több, mint 20 ezerért is be tudod szerezni.
  • Alien!
    #29862
    új fragfx firmware!...ha vki érdekelt a témában...
  • tomy8614
    #29861
    ps2-t szerintem árulnak ennél sokkal olcsóbban is
  • Sless
    #29860
    Ja igen... csináltam egy apró fejszámolást. Ha ki kell cserélnem az kb 40 ropi árkülönbözet - azt hiszem ennyibe kerül a PS2-es gép is
  • Sless
    #29859
    Nos... köszönöm, hogy segíteni próbáltok. A 3 napos fisszafizetési garancia lejárt, mivel Karácsony előtt vettem a fiamnak. Természetesen kipróbáltam mikor haza hoztam - de arra időm nem volt, hogy software-t is frissítsek pláne, hogy PS2-es játékot más családtagtól kapta rá két hétre Karácsonyra. Szóval a rövid ez. A gép kicsit több mint egy hónapos (ment vagy 20-25 órát) - de én csak most jutottam el oda, hogy ezt lehetővé (ill. nem lehet) tegyem a gyereknek. Eddig el volt azzal az 1 PS3-as játékkal.
    Na ezért kerültem kicsit lehetetlen helyzetbe, de mindenképpen be fogok menni az Auchan-ba - egy próbát megér a reklamációm.
    Ha nem marad más lehetőségem csere lesz, de mivel felkészülten még akkor vettem egy második wireless kontrollert is a géphez a csere után 3 lesz...
    Na mindegy - köszönöm a segítőkészséget - meglehet, hogy fordulok hozzátok még esetleges kérdésekkel... THX
  • HAF Rigel
    #29858
    Most nézem hogy az itteni Ps3 FAQ ha megnyitod a fő oldalon rajta van a specifikációk .