89387
PlayStation3
  • Yoda001
    #29817
    megvan vkinek a prostreet? nyomnám már vkivel onlány
  • Csabesz100
    #29816
    Meg is próbálom majd mikor hazaérek.
  • feki25
    #29815
    Ő monitoron játszana nem TV-n.
  • Prince of Máté
    #29814
    A 2.1-et meg simán rádugod a TV Jack kimenetelére! (ahova fülhallgatót szoktak)
  • JohnnySmith
    #29813
    Ha a böngészőben nyomsz egy hátomszöget (most nincs előttem..nembiztos) egy csomo opciót tudsz végrehajtani pl kedvencek közé berakni stb...
  • feki25
    #29812
    Megnyomod a start gombot és beírsz egy honlapcímet.Ennyi.
  • Csabesz100
    #29811
    És hogy lehet vele netezni? Nekem a playstation honlapja jön csak be, mást nem tudok keresni! :-( Mi lehet a gond?
  • feki25
    #29810
    Szia!

    1.Én PS3-at vennék.(rendelkezem mindkét konzollal)
    2. Ha teszel rá Linuxot netezni "majdnem" ugyanúgy fogsz tudni.Esetleg néhány területen (flash alapú lapok)lesznek gondok.
    3. Tudni kellene a monitorod pontos típusát és rékeresni a neten, hogy támogatja-e a HDCP-t.
    4. Venni egy HDMI-DVI kábelt vagy átalakítót a képnek, én a hangot pedig a PS3 analóg kivezetésén (régi PS2-s kábellal) egy game adapter segítségével kötöttem egy 2.1-s hangcucchoz.
  • JohnnySmith
    #29809
    Meggondolandó.... csináltok neki bannert akkor berakom....(vagy hétvégén csinálok én, ha addig nem születik hozzá)
  • OliApa
    #29808
    simán . . .
  • OliApa
    #29807
    mehetne a linkje akár a topicbannerbe is . . .
  • KOXX
    #29806
    User Control
    Button: 5EA(Power Key Included)
    Functions: f-Engine, sRGB, Auto Resolution, HDCP
    Type: Tact type
    Megnyugodhatok?
  • daneelolivaw
    #29805
    monitornál nézd meg, támogatja-e a hdcp-jelet vagy micsoda... pár hsz-el lejjebb én is ezért robbantam fel,mert az enyém nem támogatja, és most gyűjthetek hdtv-re
  • ballor
    #29804
    Van benne böngésző, nem kell hozzá linux.
  • KOXX
    #29803
    Hello all
    holnap megyek konzolt vásárolni de még nem döntöttem el teljesen hogy xbox vagy ps3. Ebbe kéne nekem egy kis segítség. Mos ha veszek egy ps3-at akkor nem kell mellé vennem egy alap internetezős sámítógépe mert ha felteszem rá a linuxot akkor ugyan úgy tudok netezni mint egy pc-n? Na meg van nekem egy 19 colos wide lg (DVI-s 1440x900)monitorom erre rálehet dugni a ps3-at? az tudom hogy csak eredeti játékoka lehe rá venni az nem baj.. Ja meg hogy van egy Creative 2.1-es hangszóróm és az rálehet dugni?

    Előre is köszönöm!
  • Zodd
    #29802
    A Store peticiót mikor küldki be? Valami olyasmire emlékeztem, hogy 1000 szavazat felett???
  • EmThor
    #29801
    japán store, pixeljunk monsters ANGOL DEMO!

    nem rossz
  • Chris Lowe
    #29800
    Cserélnék ps3-as Assassin's Creed-et.
    Ami érdekel: Ratchet vagy HalfLife2.
  • Foxhound1980
    #29799
    Nézd meg más böngészöből.
  • Norbi7
    #29798
    sziasztok! kicsit off de hátha tudtok segíteni. a gamer 365-ön regiztem. köldtek egy e-mailt benne egy linkkel hogy aktiváljam a regisztrációmat. rákattintok, bejön az oldal de nem ír ki semmit. megpróbálok bejelentkezni, de kiírja hogy még nem aktiváltam a regisztrációt. szerintetek? köszi előre is.
    és bocsi a off-ért. :)
  • JohnnySmith
    #29797
    (off de vannak "rajongok", kint van a Sarah Connor Chronicles ep3)
    Kedvcsináló esetleg...
  • OliApa
    #29796
    a rendszere miatt nagy sikerre számíthat! mindjárt tudok könyörögni annak a gamernek, akinél megvan a megkívánt játékom, ráadásul kipörgette 100%-ig, mivel hogy az is egy opció!
  • Sund
    #29795
    igen, és ráadásul szépen nő a user szám. tegnap délelőtt még 45, mostanra pedig 95 ember regisztrált! :)
  • xfanzine
    #29794
    Klassz ez a játéklistás oldal, ellenben én is ajánlanék egy blogot, amin a Playstation 3 -val kapcsolatos hírek, érdekességek, játéktesztek lesznek, egyelőre még kevés tartalommal: PS3BLOG
  • OliApa
    #29793
    ritkán látni ilyen szép, igényes oldalt! Thx Sund!
  • daneelolivaw
    #29792
    nemtudom megnézni,ennek a thomsonnak a weboldala kész káosz, meg a típusát se tudom a tévének,mindegy,hagyjuk az egészet,elegem van belőle, megyek, kirabolok egy bankot és veszek egy 106 centis full hdtv-t
  • Bazska
    #29791
    Megjottek a jatekaim a game.co.uk-rol! Koszi a biztatast, minden flottul ment, bar a fizetesi rendszeruk kicsit csacsi, mert minden tetelt kulon akarnak leemelni a kartyarol kb. 2 perc leforgasa alatt, es a bank beovott. Tanulsag: szolni kell elore a banknak.
  • DanielT
    #29790
    Milyen felbontást tud a Tv?
  • daneelolivaw
    #29789
    és ha egy síkképcsöves 72 cm-es hd-ready tévén játszom, azon élvezetes a játék?
  • Yoda001
    #29788
    nekem se jobb,h egy 22cm-es/71-esen tolom.
  • DanielT
    #29787
    Nekem sem volt jó érzés amikor itt volt a gép kölcsön és csak nézegettem... szívás.
  • daneelolivaw
    #29786
    hát ez marhajó,mondhatom, akkor most azért nem tudok venni ps3-mat,mert nem köthető össze a monitorommal a rohadt hdcp miatt. a sima tévén meg nyilván pocsékul nézne ki. k*rva életbe is, ekkora f*szságot
  • daneelolivaw
    #29785
    ó, a francba...
  • DanielT
    #29784
    "The L22-3W replaces the previous L22-1W, one of the first 22 inch displays on the market, which quickly became a victim of its own success. Small supplies + modest price + metal body + finesse in performances simply equaled that Fujitsu-Siemens sold everything. Its replacement starts off well and the L22-3W now has a DVI input (non HDCP)"

    Ezzel sajnos nem megy a gép.
  • daneelolivaw
    #29783
    a monitorom egy fujitsu-siemens l22-3w, a hivatalos oldalon a kijelzők részleg éppen nem üzemel,szal nem tudom megnézni :S de máshol nem láttam, hogy ki lenne írva, hogy hdcp
  • DanielT
    #29782
    Még mindenképpen nézd meg a monitor weboldalán, hogy a HDCP adatot támogatja -e. Én beszereztem átalakítót, kábelt és mégse volt jó :((
  • daneelolivaw
    #29781
    bocs,dvi
  • daneelolivaw
    #29780
    értem,hát megnéztem monitor hátulját, és találtam mégegy bemenetet,ami alá az volt írva, hogy cvi. gondolom az lesz az. és ehhez már csak ugye az adapter kell majd?
  • DanielT
    #29779
    Ugye? :P Jó az aláírásod
  • SlickAdam
    #29778
    nini milyen fórumokat olvasgat kedves Daniel!:):P