89387
PlayStation3
  • Kraptor
    #29937
    DMC 4 kiba jó!!! Reméljük a végleges is jó lesz és nem lesz túl rövid.
  • simirizsa
    #29936
    Ülj le 1-es
  • simirizsa
    #29935
    Hát igen a jól megszokot DMC feeling és minöség hála az égnek hogy már elörendeltem :D
  • JohnnySmith
    #29934
    Amúgy elég pofás..... soha nem játszottam DMC-kel, nekem a képivilági kicsit FF-re hasonlít.
  • JohnnySmith
    #29933
    Hangaj miért nincs DMC-nek, mert a demo demoja:)? Vagy csak nálam nincs....
  • ballor
    #29932
    Köszi, már csorog...
  • Foxhound1980
    #29931
    Full angol.
  • Alien!
    #29930
    Srácok!

    Van egy zsír új sixaxis controllerem 8000ft-ért ha esetleg kellene vkinek!


  • ballor
    #29929
    Van benne érthető nyels is vagy csak japó?
  • Foxhound1980
    #29928
    Qrvajó lett a DMC.
  • HAF Rigel
    #29927
    Létrehoztam a könyvtárat , letöltöttem , kitömöritettem , van egy driver install mapa abban egy file , lefuttatam , vissza lépek a fő könyvtárba , elinditom az updatet , kiírja hogy 2.1 és 3.0 van . elinditom . és akkor kapok egy hiba üzenetet és semmi .
  • narumon
    #29926
    Csak egy gyors kérdéssorozat skacok.
    Használt PS3-akat szerintetek mennyiért lehet eladni most? 40GB, 60GB (tök új állapotban vannak de sw nélkül). Illetve másik kérdés Ps3 kibontott (azaz használt) szoftverek hogy mennek most. Van valami releváns weboldal erre?
  • Geeb
    #29925
    Hálás köszönet a válaszért...
    Ha maga a játék a ludas,mit tudok tenni ellene?
  • Csabesz100
    #29924
    Én csak össze-visszaságokat írtam be és működik. Nincs előttem a gép, így nem tudom fejből. Ahogy a Faq-ban írják úgy csináld, a többi helyre meg néhány karakter.
  • Okami Amaterasu
    #29923
    nem ednged tovább mit kellen beirni??
  • OliApa
    #29922
    A manualban leírják, hogy kell egy *-nevű könyvtárat létrehozni. Abba ki kell tömöríteni az upgrade fájlt, amelyben megtalálható a driver install és az upgrade is. A drivert ne az XP által kért, megadott helyről, hanem a kitömörített, driver install exejével tedd fel. Utána mehet az upgrade exe. Ekkor +kérdezi, feltolod-e az újat? Utána telepítőcsík nem kicsit, oszt' jóvan.
  • Csabesz100
    #29921
    Minden sorba írjál valamit és akkor tovább fog engedni!
  • Okami Amaterasu
    #29920
    japán stire ban a cimnél hogy kell megadni mert a faq szerint elsö abalk csak pár szám utánna néhányí karakter de nem enged tovább help plz:D
  • Foxhound1980
    #29919
    JPN
  • ballor
    #29918
    Melyik Store? JP/US/EU?
  • Foxhound1980
    #29917
    Jó irás lett, grat! A napokban kezdtük el haverrral itthon, qrva jó játék lett. Elején elég puritán de késöbb nagyon meleg helyszinek vannak. Ez is egy méltatlanul lehúzott gém lett sajna.
  • Foxhound1980
    #29916
    Szedem! 640MB
  • EmThor
    #29915
    állítólag most került fel.... tokyo este 20 óra
  • Zodd
    #29914
    Valaki tölti már a DMC4-et?
  • Elveon
    #29913
    GTA IV képek!
  • EmThor
    #29912
    van aki burnoutozik már? milyen?
  • baggins
    #29911
    Kis olvasnivaló, ha érdekel: Jericho
  • lamase
    #29910
    köszi, demot szerettem volna letölteni, de sajnos ps3 store nem elérhető :(
  • HAF Rigel
    #29909
    sajna nekem nem megy . Most már elkezdené az updatet de nem hajlando megcsinálni , valami hibálya van , és azt írja vegyem fel a kapcsolatot a supportal . Csak annyira nem tudok angolul , igy most marad ez .
  • EmThor
    #29908
    tévén nagyíccs rá, vagy ha van widescreen mód az options-ben kapcsold be, bár nálam ilyenkor is marad felül alul fekete kis csíkocska
  • lamase
    #29907
    ma vettem egy 60gbos változatot, valamiért a képméretarány a ps2es játékoknál nem stimmel, lehet rajta valamit segiteni?
  • cloud.strife
    #29906
    Ok, tied mind... :)
  • simirizsa
    #29905
    Eddig semmi nem birom idegekkel :D
  • OliApa
    #29904
    Na. Fel is raktam és végre működött az XP alatt! Van hozzá egy utility is, nem gondoltam volna, hogy a gombok nyomásérzékenyek! (Mondjuk a mozgásérzékelőjéről is csak a Timeshift-ben szereztem véletlenül tudomást . . .)
  • EmThor
    #29903
    tokyo-ban már csütörtök van, hajnali 4... emléxem GT5 demo is itthoni idő szerint éjfélkor volt fenn, szóval én azt mondom lehet már ma éjjel csekkolni a japán store-t!
  • simirizsa
    #29902
    Imádkozunk
  • DanielT
    #29901
    Ahogy gondolod, viszont most kezdem küldeni az üziket, hogy 0Ft ért egyben viszem és kapsz 5ezer borravalót :DDD
  • cloud.strife
    #29900
    Jóvanmá na... most nincs időm rá... :)
  • DanielT
    #29899
    Most meg nem állítottál be árat egy valag játékhoz :) Mé'?
  • cloud.strife
    #29898
    Jól láttad, egy órája klikkeltem be, hogy megvan, de sztem nem mentettem, vagy ilyesmi... :)