89387
PlayStation3
  • Smuge
    #29977
    Reklám következik:
    Elado Orange Box , PAL-os, kifogástalan állapotban, 12e Ft.
    Csere érdekel Unchartedre vagy Heavenly Swordre!
    Reklámot hallottak :)
  • EmThor
    #29976
    yakuza shuriken dobálás video

    b+... besírtam :D
  • EmThor
    #29975
    yakuza 3 fantáziálgatás video :D

    mikor jön itt??? :D
  • item
    #29974
    HEAVY RAIN TECHMÚVI!!!!

    Real Time on PS3

    Heavy Rain Techmúvi


  • NEXUS6
    #29973
    Na de öt!?;))) Na jó annyi nem vol.
  • Foxhound1980
    #29972
    MGS4 CES Trial HD
  • Sund
    #29971
    ja azt el is felejtettem, hogy kijött az új PS3 Zine. Töltsétek, töltsétek... ps3zine
  • Sund
    #29970
    1 ászok még akár stabilizálni is tudja a fegyvert, nem értem mi a gond. :)
  • EmThor
    #29969
    eszterlánci céééérna .D
  • NEXUS6
    #29968
    Én most aranyászokkal erősítek, minnnyá kezdődik a COD szessön! Asszem xarrá fognak lőni!;)))
  • Sund
    #29967
    Faszákok, ez a Recsit annyira jó, hogy már úgy érzem, hogy megérte miatta megvenni a gépet. Kicsit visszarepített abba az időbe, amikor a Sonic2-t nyomtam és nem tudtam abbahagyni. Mellé érdemes tolni egy búzasört is, jó az összhang közöttük.
  • NEXUS6
    #29966
    Jé egy tibérium mező!;)))
  • Super DANTE
    #29965
    Team ICO - ICO 3? Íme az első kép:
  • Foxhound1980
    #29964
    1 dolog a negatív számomra a 4 résszel kapcsolatban, lassú a mozgás. Legalább is számomra, NG sebesség nem ártana neki.
  • Foxhound1980
    #29963
    DMC ilyen volt mindig is, sőt most úgy tűnik nagyon magasra is tették a mércét. Talán az első részt is sikerül felülmúlniuk. Hack n Slash gém, annak ilyennek kell lennie. Sztem megveszem feb közepén már. Ha igaz az, hogy 15h benne lesz akkor ez nagyon megfogja érni az árát, persze csak annak akinek bejön a stilus.
  • simirizsa
    #29962
    Hát nemtom én nagyon szeretem DMC-ket szal egyértemüen mh cím számomra és enek is jó lesz története végre :D
    Nexus6: Játszótál te már DMC-vel valaha ?
  • Nexxuss
    #29961
    faszákok
    pont a minap néztem rá GRAW2-re énis. Tényleg vicces kicsit :-) Emléxem mikor letöltöttem a demot, hogy ki voltam készülve tőle milyen zsír:D
  • Foxhound1980
    #29960
    Hát sztem a HS harcrendszere messze elmarad a DMC/GOW/NG triotól.
  • NEXUS6
    #29959
    Nekem is ez ugrott be, hogy a HS mennyivel kircsibb játék, bár azért sem voltam oda. A multkor elővettem megint a Lairt is, hogy pár hónap után felülvizsgáljam a korábbi nézeteimet. Mert pl sokáig a GRAW2-vel nyomtam, de COD4 után az meg nevetségesnek tűnt, kicsinyt. Szal szelektálok, meg az ilyenektől megpróbálok megszabadulni. Tehát kipróbáltam a Lairt és egy óra játék után elhatároztam, hogy továbbra is megtartom, nem tökéletes de azt az átlagot, amit manapság a multik nyújtanak bőven eléri, sőt!

    Azért tök faszákok ezek a PS3 exkluzívok, bárki bármit mond!
  • Smuge
    #29958
    Én se, talán mert többet vártam. Ez a játék se fogja megváltani a világot. Azt hittem tuti vétel lesz de ezek után már nem hiszek semmit. Szerintem kihagyom, talán majd egyszer bepotolom. Nekem HS harcrendszere jobban bejön igy elsőre.
  • baggins
    #29957
    Engem speciel nem zavart. Olyan durva a hangulata a játéknak, hogy észre sem vettem.
  • NEXUS6
    #29956
    Hát ettől a DMC4-től nem estem a sarokba. Szép meg minden, de olyan capcomos.
    Mész a kidolgozott bár rémisztően lineáris pályán, néha egy zombi, vagy démon vagy valami az utatba akad, gyüjtögetsz, meg beszélgetsz az NPC-kel, akik elmondják, hogy a gaz Umbrella/örült család/pokoli démon, aki az unokatesód a világ elveszélytésére tör. Aztán amikor jön valaki, akkkor egy szobában kergetitek egymást, meraz ajtók lockolódnak, szal lősz meg ütsz meg suhintasz aztán kb ennyi.
  • NEXUS6
    #29955
    Pfff... detto ;( Tavaj évvégén az elég gagyi UT3, helyett , vagy év elején a Resi2, vagy a KZ2-ig én is eljáccottam volna vele.
  • OliApa
    #29954
    Azt is írja, hogy próbáld meg a másik USB likba dugni, vagy egy másik PC-be.
  • Yrda
    #29953
    sziasztok
    valaki tesztelte már a Burnout paradise-t?
    vélemény?
  • Sund
    #29952
    szia!

    hardverben nem tudok segíteni. szoftverben ajánlom a jatekaim.hu-t ill. a gamer365 fórumát.

    ha zsírúj a game és/vagy keresett (Ratchet pl.) akkor 12-11ért megy el. Ha nem annyira kapós akkor inkább 10. ami nem kell a jónépnek, azok 5-6-7 körül.
  • SlickAdam
    #29951
    köszi szépen, még elgondolkodok rajta! bár burnout-tal most elleszek, viszont a DMC ... nem az én világom, majd ha olcsón árulgatják az emberkék, akkor lehet benézem.
  • Jinchuu
    #29950
    HL2 és Ep.1 esetén nem zavaró, vannak helyek ahol szaggat, csak nem mindig azokon ahol sok minden történik, így inkább hanyagságnak tudnám be ezt és sajnos ep.2 esetében (igaz még csak az elején járok benne) jobban előjön, de remélem valve kiadja majd azt a patchet amit igértek és tudnak is javítani ezen.
  • SlickAdam
    #29949
    és amit olvastam a grafikáról, ez a szaggatás dolog mennyire durva ill. zavaró?
  • Jinchuu
    #29948
    Half-Life 2 eléggé alapvetés fps terén, érdemes beszerezni, jó sok időt el lehet vele tölteni, én pc-n már végigtoltam az eredetit meg az episode 1-et, de jó volt újra végigtolni és az ep.2 ujdonság!!
    A másik hogy ott van még a portal is ami nagyon jó és a TF2-re is nagyon rá lehet kattani főleg az attack and defend játékmód jött be nagyon, a rakétavetős csávóval hozható a régi q3 feeling. :)
    Szóval szerintem érdemes.
  • Foxhound1980
    #29947
    Érdekes ez a Haze kálvária... Év végére...Pfff..Ki fogja ezt megvenni mikor KZ2 őrület lesz meg még ki tudja mi... Most lenne legjobb kiadniuk mert holtidő van.
  • Yoda001
    #29946
    milyen ez a Pain?
  • Foxhound1980
    #29945
    Most én sem fogok. Vettem egy DS-t (nem birtam tovább Zelda nélkül ) , erre nem maradt keret. Majd márciusban visszatérek rá. Mindenesetre nekem nagyon bejött a próbakör.
  • SlickAdam
    #29944
    Bizony-bizony, én is vártam/om...:(
    Orange Box-ot nyomja valaki? Megérné beszerezni? Haze híján kellesz vmilyen FPS-t szereznem, sajnos a Turok se fogott meg...
  • baggins
    #29943
    DMC4: szép, de nem mozgatott meg egyáltalán. Erre sem kell költeni. :)
  • EmThor
    #29942
    dmc4

    elég nehéz, 15 óra tiszta játékidő, 2 óra átvezető
  • HAF Rigel
    #29941
    Ez nagyon rossz hír . Én nagyon vártam a hazet .
  • SlickAdam
    #29940
    Ubisoft apró
    /Cég/

    "Huge Success", mondaná GLADOS, a Portal nemezise - de mondhatja az Ubisoft elnöke is. Saját széfet ugyan még nem építhet a francia kiadó - az a Nintendo privilégiuma - viszont a dollárokat számlálhatja. Jelenleg egész pontosan 650 milliót, mely bevétel elsősorban az Assassin's Creed teljesítményének köszönhető. Második jó hír: készül az új Prince of Persia, de egyhamar nem jön, ahogy a régóta halogatott Haze sem, ami minő meglepetés, ismét csúszik, méghozzá hatalmasat, egyenesen az új PoP mellé, valamikor 2008 végére / 2009 elejére.
  • JohnnySmith
    #29939
    ....lol
    Hasra esni nem fogok tőle, nem az én világom ez a kardozós mászkálós izé...
  • ballor
    #29938
    Jó az a kardos-tüzes bossbácsi!