89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #30097
    Biztos, hogy benne lesz. Már az első DMC is ezzel operált.
  • OliApa
    #30096
    Ember! Hát jatekaim.hu Ami számít, itt van.
  • zottyantas
    #30095
    Az elején a játék előtt azzal kezdik, hogy ez még egy munka alatt lévő játék, ezért előfordulhatnak bugok. Szóval nem biztos , hogy lesz a teljesben is.
  • Foxhound1980
    #30094
    Mi az, hogy repül?? Ha levegőben vagy és lősz mint az állat akkor késlelteted a leérkezést, több kombinációra ad lehetőséget. Ha erre gondoltál ez nem bug, direkt ilyen.
  • Foxhound1980
    #30093
    Egyik nélkül sem tudnék meglenni. :)
  • 22Barna22
    #30092
    hi all... nagyon rég jártam itt :D:D nha nem tudna vki egy listát adni az eddigi ps3 játékokrol? :S thx
  • pepi024
    #30091
    Dmc4: Jó kis játék lesz ez!!!! CSAK VAN BENNE EGY KIBAXOTT NAGY BUG.
    Amikor a csávoka felugrik és lövünk (sokat egymás után) akkor repül. Brobáljátok ki, érdekes.
  • Hober Mallow
    #30090
    akkor sry nexus,rosszul értelmeztem a mondatot azthittem ha van benne HDCP akkor nem engedi,de ha ez pont forditva van akkor kiály mert állítolag aztirják van benne:)(a tv ben)
  • NEXUS6
    #30089
    Sajna még 2 hétig nem tudok az oldalra felmenni, mert sem a Linuxban sem a Game OS-ben nincs normális flash player, így nem tom az oldalt megnyitni, pedig érdekelne. Mert van egy pár gámám már, és azért csereberélnék is.

    De aztán visszamegyek melózni, a benti pécémmel meg meg tudom nézni.
  • NEXUS6
    #30088
    Van benne HDCP?

    Hát az jó, mert akkor megy PS3-mal!!!!!;))))
    Az a gond ha nincs benne!
  • SlickAdam
    #30087
    nos senki? :(
  • grizzly21
    #30086
    latom neked mindketto van. szemely szerint xbox v ps 3 ?
  • Hober Mallow
    #30085
    Igen,sajnos van benne megnéztem..:( vmi más módon nem lehet HD minőséget csiholni egy ujen tv re? esetleg egy Sony Komponens Av kábelel?
  • NEXUS6
    #30084
    Itt is az a kérdés, hogy a Tv-be van-e beépítve HDCP adatvédelmi áramkör. Tv-be azért szoktak ilyet tenni a számítógép monitorokkal ellentétben. Szal irány a gúgle, beírod a TV típusát, meg hogy HDCP, és voila: valamelyik oldalon ott lesz a válasz, hogy igen vagy nem.
  • Hober Mallow
    #30083
    Hajaj ehez hülye vagyok sztem:S, a használati űtmutatóban mutadtak egy kábelt amia a dvd lejátszót és a ps3 at kötötte össze azaz a RCA kábel? esetleg tudnál küldeni egy linket ahol megtalálom?megvehetem?
  • simirizsa
    #30082
    Müködni fog csak RCA kábellel rá kell kötnöd majd valami hangszoróra ha hangot is akarsz :D
  • Hober Mallow
    #30081
    Sry nem irtam oda az előző kérdésemhez(a ps3-at szeretném HD rakni ezzela modszerrel csak nem tom ho működne e:):S
  • NEXUS6
    #30080
    Az este már azt álmodtam, hogy a Resi2-vel jáccok!;)))

    Nekem is az jutott eszembe, hogy a graf már télleg nagyon OK, de a mozgáson is legalább annyit kell javítani, mint a grafon ha a színvonalat tartani akarják. Szerencsére a Ratchetnek nagyon jó a mozgása, ami azért bizakodásra ad okot.
  • Hober Mallow
    #30079
    Sziasztok lenn egy kérdésem,nekünk van egy plazmat tv-n de sajna nincs rajta hátul HDMI bemenet...,de van hátul DVI bemenete ha veszek egy DVI/HDMI kábelt és azzal kötöm rá akkor szerintetek működni fog(HD-s lessz?:)?
  • Yoda001
    #30078
    ha megvan pc-n akkor csak szerezd meg a strammygame nevű progit (az ingyenes csak 640*480-as felbontásban tudja "emulálni"),és már nyomhatod is
  • Foxhound1980
    #30077
    Hetente változik. Egy a biztos, Crytek dolgozik mind PS3 mind X360-ra valamin.
  • SD456
    #30076
    Hi all!

    Nemtudjátok mikor lesz Crysis PS3-ra? vagy nem is lesz?

    Előre is köszönöm!
  • baggins
    #30075
    Szerintem meg a HS sokkal jobb ennél a "valaminél".
  • simirizsa
    #30074
    Caps Lock a jó barátunk de ne forumon és ne itt használd lécci :D
  • Foxhound1980
    #30073
    Pár hét is itt van a full Proluge.
  • farrrrkas
    #30072
    akkor csak halkan jegyezném meg hogy a picsába....
  • Foxhound1980
    #30071
    Már sehonnan. (és ne kiabálj!) :D
  • farrrrkas
    #30070
    FARCNBA? ÉS AKI LESZEDTE ÉS FENN VAN A DOWNLOAD LISJÉN AZ LE TUDJA MÉG1SZER SZEDNI??
  • ballor
    #30069
    már nem lehet, a japánon volt fent
  • farrrrkas
    #30068
    Hello
    MEG TUDJA VALAKI MONDANI HONNA LEHET LESZEDNI GT5 PROLOGUE DEMÓT?? VAGY 1ÁTALÁN LE LEHET SZEDNI?? SZENVEDEK..
  • Foxhound1980
    #30067
    Aha, azt hittem a R* kokót csempész bele :( Lehet így robbanósan már nem is kell :D

  • Alien!
    #30066
    hát ez beszarás lesz....ilyen minőségi ugrás...Insomiac-nál vmit nagyon vágnak....én csak azt remélem,hogy az animációt is javítják,plusz ne az legyen az az érzésem,hogy katona helyett légpárnás hajóval rohangálok.....
  • Smuge
    #30065
    Fifa Street3-at tervez valaki? Szerintem nem olyan rosz mint ahogyan azt egyesek állitják, meg kell szokni, jo moka nagyon. Amugy meg nem igazán szeretem a sportjátékokat , fifátol a falra tudok menekülni de ez a ground salakfoci látványos cselekkel téma mindig is bejött. Én szerintem beprobálom, demo is tetszett :)
  • EmThor
    #30064
    azt tessék elfelejteni :)
    de mediumon kész az összes szám, bossokkal, stb.

    grat a sega rally-hoz, én burnoutot + devil may cry-t tervezek februárra!
  • Kraptor
    #30063
    Cserélni ha akar valaki nekem ezek vannak:
    F1
    HS
    Resistance
    Ninja Gaiden (US)
    Mindegyik kifogástalan állapotban.

    Uncharted érdekelne.
  • tyrant71
    #30062
    gyakorold a GH-t
    holnap hard-ban akarom tolni a coop-ot :-)
  • EmThor
    #30061
    jaaa bocs én a jatekaim.hu-ra gondoltam nem a jatekcserere :D
  • SlickAdam
    #30060
    de hogy is van ez tulajdonképpen? megmondom mit adnék miért, aztán küldik postán és le lehet csekkolni, ill. csak úgy odaadom az enyémet a postásbácsinak? bocs a hülye kérdésekért, de még mielőtt elküldeném a rendelést, gondoltam utánaérdeklődök.
  • EmThor
    #30059
    én jövő héten 2 üzeltet beszéltem le, megnézem, ha jó kifizetem :)
  • JohnnySmith
    #30058
    Kapcsoltam....már közben :)