89387
PlayStation3
  • ballor
    #30137
    Pont ezt akartam kérdezni, hogy okos-e az X-ed. Én is gondolkozom majd idővel egy X-en, pont a lentebb írt dolog miatt. Nem kell nekem live, csak a nem exclusive játékokat olcsóbb beszerzésűek. Csúnya dolog, de ez van.
  • Foxhound1980
    #30136
    Ha egy maradhat csak akkor a Ps3 mellett döntenék mert több benne a kraft és idén több cím érdekel rá mint 360-ra. Viszont a 360 is kell mert azon minden mást megnézek amit Ps3-mon nem, 250 huf-ért.
  • grizzly21
    #30135
    ezzel kitertel:) valassz egyet, hogy a masikat el KELL dobnod:)
  • Foxhound1980
    #30134
    Sok újjutás lesz benne. Legfőképpen a célzás és a fedezékrendszer újragondolásának örülök. Itt egy komolyabb előzetes, képekkel.
    Remélem nem lesz gáz a PS3 verzió, állitólag rövidesen bemutatják.
  • Foxhound1980
    #30133
  • JohnnySmith
    #30132
    Zsíííír!
    Egyértelmű! :D

    Nekem Bohan,Broker,Dukes kell :D
    Kamera jó lenne ha működne benne mint a Burnoutban jogsinál :DDDDD
    Kamu szemályi igazolvány,jogsi,fegyvertartási stb :DDDD
  • Foxhound1980
    #30131
    Ha lehet nyomjuk! :D Szervezünk valami jó kis bűnszövetkezetet, Liberty City-t meg felosszuk!
  • JohnnySmith
    #30130
    GTA4-et lehet koopban játszni? :DDD
  • Foxhound1980
    #30129
    Birom ezeket a jól értesült lapokat :D
  • Hober Mallow
    #30128
    Aakkor vki tudna segíteni abban amit előzőleg irtam?:S
  • JohnnySmith
    #30127
    Metal Gear Solid 4 DEMO

    "Az angliában népszerű PSW magazin magukat rendkívül jól értesültnek gondoló kémjei elhíresztelték, hogy februárban érkezik az MGS4 GotP demó és természetesen a PlayStation Networkon bocsátanák vízre a várva várt drágaságot. Megmozdult erre a Kojima Productions és az ottani fánkmester - Assistant Producer - Ryan Payton elmondta, hogy a cégnek esze ágában sincs demót kiadni."
  • Foxhound1980
    #30126
    Leirnám a tapaszatalatomat erröl az HDMI RGB full/limited mizériáról illetve a PS3/X360 képminőségről úgy unblokk mert a neten keringenek ilyen olyan összehasonlitó videok illetve képek és azt érzem még ha nem is szándékosan is, hogy eléggé félrevezetőek.

    Biztosan láttatok az elmúlt hónapokban külömböző videokat amiben a két masina ugyan azon címe kerül egy ringbe, és ahol rendszerint a PS3 alulmarad. A probléma nagyon összetett. Függ TV-től, TV beállitástól, PS3 beállitástól, és bizony függ a tesztelt softwaretől is. Természtesen saját tapasztalatokat fogok most irni, mivel mint tudjátok mind két géppel rendelkezem. A megjelenítő egy Bravia 32V2000-res készülék. Kezdeném a legeléjén, hogy teljesen képbe legyetek. A megjelenítő tartalmaz alap, gyárilag előreprogramozott képernyő beállitásokat. Úgymint Élénk, Normál, Mozi de megadhatunk Egyénit is ahol gyakorlatilag mindent, a legrészletesebb dolgokat is beállithatjuk nagyon mélyrehatóan. Ez gondolom megjelenítőként változó de egyéni beállitásokat szinte minden készüléknél meglehet adni. Tegnap 1h-ás tesztalany a Turok demo. Szóval, TV Élénken X360(komponens) rákapcsol, gyönyörű szinek, megfelelő kontraszt, megfelelő élesség se nem túl sötét a kép se nem túl világos. Hibátlan a TV alap gyári beállitásával. 360-al nem is kívánok tovább foglalkozni, gyakorlatilag az összes játék nagyon jól kezeli a szineket, kontrasztot ect ect. Jöjjön a PS3(HDMI) szintén Turokkal, alap beállitásokkal a TV-n Élénk üzemmódban. Pofáncsap a látvány fakó, élettelen, nem jó a kontraszt, látszik nincs összehangolva a kép. WTF??? Rendben, a PS3 HDMI RGB beállitást tegyük fullra. A dolog kezd kaotikussá válni, a szinek erőteljesebbek lettek ugyan de a kép drasztiusan sötétebb lett. A barlangban alig látni valamit, túl sötét. A csatornákat persze folyamatosan váltogattam hogy a 2 verziót ugyan azon pontokon nézhessem össze. Gyakorlatilag ezen és az RGB limited alap beállitások mellett a PS3 alulmarad, nem kicsit. Ok, menjünk egyéni beállitásokra. PS3-mon a HDMI RGB Full, TV-n fényerőn, kontraszton, zajszűrésen és gyakorlatilag szinte mindenen állitottam. A képet sikerült olyan szintre hoznom, hogy volt pillanat, hogy összekevertem a két verziót. Természetesen tisztán csak a képminőségről beszélek most (állókép), engine-ről kicsit késöbb. A dolog azért "mókás" mert nem minden esetben kell ezt megcsinálni. Teljesen software függő a dolog! Motorstomnál meg kell, Timeshiftnél nem kell. Timeshift az külön tanulmány mert olyan egyformák a verziók mint két tojás ->TV élénk, Ps3 HDMI RGB Limited!!! Érthetetlen. Trailerekkel is teszteltem. A PS3 legjobb beállitására a GTA4 első trailerét használtam, ez a videó nagyon jól megmutaja mennyire kell a feketének intenzívenek, a képnek kontrasztosnak, a szineknek élettel telinek lennie. Szóval a konklúzió az, hogy az összehasonlitó videók csalhatnak, de hogy mennyire csalnak velük direkt azt mindenki döntse el maga. A játékok, videók 70-80%-ánál ha csak csatornát váltottam a PS3 minden esetben alulmaradt ahogy a összehasonlitó videókban függetlenül a HDMI RGB beállitástól!. Csak akkor tudtam egy szintre hozni a 360-as képpel mikor a TV-n az egyéni beállitásokat is alkalmaztam plusz PS3-on HDMI RGB fullon persze. Természetesen ez nem változtat a játékok engine-jén. NFS nem lesz olyan sehogysem mint Boxon, Turok nem fog jobban futni, DMC sem lesz ettől recementesebb mint a konkurens gépen. Igazság szerint nem is tudom hova tenni ezt a dolgot, érthetetlen számomra. Konzoloknál ilyet még nem tapasztaltam soha. Persze nem egy egetverő dolog mindig átkapcsolni a TV-t a PS3-mal tolok csak meg kell szokni. Fentiek erősen változhatnak TV-től függően az otthonotokban persze.
  • simirizsa
    #30125
    Pár utcára lakok a bolttól
  • dante3
    #30124
  • Foxhound1980
    #30123
    Volt rá egy lehetőség 1.50 környékén. Azóta semmi.
  • dante3
    #30122
    A nem eredeti ps2-es játékokat viszi a gép, még nem próbáltam, valaki?
  • Foxhound1980
    #30121
    Hát jah de ha megnézed a jelenlegi játékoknál túlzottan nagy problémát nem okoz. Pár cím igényli csak az extra tárhelyet. Persze ez idővel biztos változni fog.
  • Foxhound1980
    #30120
    Helyes!
  • JohnnySmith
    #30119
    Rendeltem GAME.CO-ról GTA4-et (special edition-t)....
  • Hober Mallow
    #30118
    Kicsit gyenge felfogásom,lehet vmit rosszul olvastam ezért összefoglalom:
    Ha a tv-nkben van DVI(HDCP-s)csati és veszek egy DVI/HDMI kábelt és azzal kötöm össze akkor HD minőséget kapok igaz?és akkor ugyanúgy nézhetema bluray
    filmeket, a játékokat hd ban?bocsi a kérdésért de néha rosszul értelmezem a válaszokat:S ja és van vmilyen kábel amivel a ps3 as hangokat a dvd lejátszó hangafalibol tudom kihozni?
  • Alien!
    #30117
    ja....mondjuk ezáltal könnyen törhető lett...az lendít az eladásokon.....viszont a dvd szvsz visszafogja ezt a generációt...
  • Foxhound1980
    #30116
    Szted mennyi 360 ment volna el ha HD DVD-t pakoltak volna bele plusz 100?, dodóért? A DVD9 volt a legjobb döntés. Szépen kivárták a győztes formátumot és majd az megy a köv Boxba, ami mint tudjuk a BD lett. A Sonynak meg muszáj volt beletenni a BD-t, ők a MS-al ellentétben rákényszerültek erre a lépésre mert a formátum háború megnyerése volt a cél.
  • Alien!
    #30115
    Mondjuk a MS-nál engem már semmi sem lep meg...Az xbox360-nál nekem rögtön ez a rohanás jutott eszembe,már az elején lehetett érezni....sztem dvd is csak ezért került bele...Pc-s fronton a Vistával megint sikerült bizonyítani,ráadásul jövőre lehet leakarják már váltani....Remélem a mac tovább erősödik,és akkor a PC-nek is pá-t lehet inteni....
  • Foxhound1980
    #30114
    Folding Home -> PS3 guggli.
  • Foxhound1980
    #30113
    Írok egy komolyabb véleményezést és tv beállitás tapasztalatokat mert kezd káosz lenni az összhasonlításokban, lásd legutóbbi Turok.
  • 404error
    #30112
    foolding ? :S az mi? :D bocsi de nem tudom
  • Foxhound1980
    #30111
    Az nem de a Folding-ot úgy ne nyomj, hogy benne van mert hajlamos pörgetni a lemezt. (új FW óta tapasztalom)
  • 404error
    #30110
    Hy ! azt szeretném kérdezni hogy nem tesz rosszat a gépnek/lemeznek ha a ps3ban benne hagyom a játékot és úgy kapocslom ki és megint be és játszok tovább?
  • ballor
    #30109
    Biztos olvasták a cikket: itt
  • EmThor
    #30108
    kösz
  • Wild007
    #30107
    Hali all. Most nézegettem az expressz-t és azt látom hogy egy csomó xbox360 van eladó De PS3-at csak elvétve találtam 1-2 darabot Hát igen ami jó attól nem válik meg senki!!
  • neonguy
    #30106
    EmThor: kizart dolog, burnoutban nincs splitscreen multi :(
  • EmThor
    #30105
    [spoiler]nézzetek cloverfieldet
  • Foxhound1980
    #30104
    Itt meg akinek szerencséje lesz ingyen kapja.
  • Foxhound1980
    #30103
    So So. Ebayről a sima USA verza 11.5k
  • EmThor
    #30102
    game.co-ról a dmc 4 CE van nyomtatott artbook, amúgy csak a lemezen van, átszámolva 17.000 postával (kb) amennyi a SIMA lesz itthon... szerintem nem kérdés :D

  • SD456
    #30101
    Gondolom milyen jó lehet úgy
  • EmThor
    #30100
    toltuk warhawk-ot 1 tévén, dogfight, nagyon jó móka... fl0w kicsit káosz volt, nem tudtuk kié melyik lény


    burnout-ban van offline multi, szal 1 gépen több játékos (osztottképernyő?) thx
  • Foxhound1980
    #30099
    Jaja.
  • dante3
    #30098
    Sőt amikor démonná lehetett változni, akkor még szárnya is volt az előző részekben, ha jól emlékszem!