89387
PlayStation3
  • SlickAdam
    #30057
    Cserélt már valaki a jatekcsere.hu oldal segítségével?
    Nem írják pontosan hogyan műkszik a dolog... Na meg, hogy karcmentes játékokat adnak-e minden esetben? Nem itt akarok rádöbbenni, hogy átbasztak...
  • dante3
    #30056
    Nem lesz februárban metal gear demo!
  • Nexxuss
    #30055
    Sajnos Fox rossz hír is van. Minden egyes gyüjtői GTA4 egy rejtett adódvevőt tartalmaz. Két verziója lesz a játéknak. Az egyikben ha a jeladó érzékeli, hogy átlépte a magyar határt, akkor jelez a CIA-nek és elvisznek. a Másik nyugisabb ott csak felrobban a csomag. Én szóltam. Vigyázz!
  • Nexxuss
    #30054
    Burnout télleg nagyon faja! Vegyétek meg. Tegnap 3 órát toltam kb. megcsináltam kb 10 versenyt:P Meg autokáztam kicsit. Ennyi -) De semmit nem tudok a városról még. hamarosan lesz kinn teszt róla a GG-n.
  • Angyisz
    #30053
    Basszus, most nagy erőfeszítés lett volna a SONY-nak a DivX támogatás mellé tenni egy feliratozó codec-et. Rohadtul bosszant, ott figyel a sok film a PC-n aztán bámulhatom azon továbbra is vagy írhatom ki aztán az asztali lejátszóval tudom nézni, áhh de bosszant. Na mindegy, hátha a következő firmware segít a dolgon.
  • Smuge
    #30052
    Jah , csak amerikai amazonon még rendszámtáblát is ad hozzá :)
    Elég gizda lehet kirakni az autoba hátulra :D
  • Foxhound1980
    #30051
    Shop To, Amazon 10 fonttal olcsóbban adja egyébként mint a GAME.
  • Foxhound1980
    #30050
    Végleges bolti kinézet! Na, megyek meghalni
  • Foxhound1980
    #30049
    Hát ez vmi kib.szott jól néz ki. Érdemes egyenként letölteni a HIRES képeket.
  • NEXUS6
    #30048
    Na emberek öveket becsatolni, mert hammarosan bexarunk!;)))

    Resistance2
  • NEXUS6
    #30047
    Ó, én is néha hozzájuk járok, látom most árat is csökkentettek. Kúl, asszem viszem is a GRAW2-t és becserélem valamire.
    ;)))
  • Foxhound1980
    #30046
    OMFG, ezt szabályosan fáj nézni :D
  • Foxhound1980
    #30045
    Ja az új HDMI-sek már csöndesek és sokkal megbízhatóbbak. Nekem még hulladék szériás van, széthúzott ventikkel. Olyan mint egy porszívó de legalább hűvös.
  • EmThor
    #30044
    thx és grat!

    pain isten
  • Yoda001
    #30043
    Pain-t mennyire érdemes megvenni? kockáknak is jó? xD én végülis egész nap nyomnám
  • neonguy
    #30042
    ahha. itte: http://konzoljatek.extra.hu/ csak ajanlani tudom oket!
  • NEXUS6
    #30041
    Valamelyik boltban vették be őket?
  • neonguy
    #30040
    Emthor: van Burnout Paradise. es nagyon durvan jo. 5 auto van meg eddig. azt hiszem eleg sokaig le fog kotni. en csak ajanlani tudom. azt hiszem tobbet nyujt mint a surf`s up es a forma 1 egyuttveve :) ezekre csereltem be rafizetes nelkul. hehe.
  • NEXUS6
    #30039
    Júúúúújjjjj!
    ;)

    Na ezért kéne már a sok színes dobozú PS3 (én Bugatti metálkékre várok), hogy az emberek unalmukban ne tegyenek magukban, vagy ami még rosszabb a PS-ükben kárt.
  • SD456
    #30038
    Hi all!

    Na most toltam végig a DMC4 demót, szerintem nagyon jó lett. Szép a grafika, szépek az animációk is, csak rövid a demó... Most a Club demót töltöm, ma még ki is probálom szerintem.

    Bye all!
  • DanielT
    #30037
    Úristen. Ez nekem fájt :DD
  • EmThor
    #30036
    ááááááááááááááááááááá



  • JohnnySmith
    #30035
    OFC... én csak gyorsan dobtam össze valamit :)
  • DanielT
    #30034
    Baggins mester jóvoltából elkészült egy Jáékaim.hu logó, nem a végleges verzió, de akár ez is beugorhat ide fentre :) Sőt! Ugorgyék be lécci :)

  • EmThor
    #30033
    teljes burnout megvan már vkinek? milyen?
  • JohnnySmith
    #30032
    (F1-el tolom én is, rámjött gondoltam végigtolok egy karriert :D )
  • tyrant71
    #30031
    itt nem a lemezz koszosságával volt a gond
    beraktam a GH3, folklore, garn turismo4, the phantom menace dvd-t
    egyiket se olvasta
  • HAF Rigel
    #30030
    Nekem Valamelyik nap csinált olyat hogy ,beraktam az F1 et és elindult a játék töltés , de csak töltött 5 percig , ezt eljátszottam 2 szer , aztán kivettem a lemezt megtakaritottam és egyből ment . Azota mikor berakok egy lemezt midig megnézem ,hogy ne legyen rajta lenyomat .
  • JohnnySmith
    #30029
    :D Csak keményen,férfiasan!
  • tyrant71
    #30028
    megyek is GH3-at nyomni :-)
  • NEXUS6
    #30027
    Na mer azér'!;)
  • tyrant71
    #30026
    na addig "rugdostam", ki-be kapcs, reset, ujra elindult
  • NEXUS6
    #30025
    Pár napja az Uncharted nálam sem akart indulni, de a lemez felületén jelentősen redundáns módon rajta volt a "biometrikus azonosítóm", amit aztán finoman eltávolítottam, és aztán nem volt gond vele. Na most ehhez képest beraktam egy olyan ótvar összekarcolt MP3 fájlokkal teli lemezt, hogy elnézést kértem miatta, na azt meg úgy beolvasta, lejátszotta, hogy meg se akadt.
  • tyrant71
    #30024
    nem volt hangosabb, mint a PS
  • SlickAdam
    #30023
    van olyan?:D (mármint kussolós)
  • Nexxuss
    #30022
    haveromnál is keződik a probléma. Betette a Fight Night lemezt és nem olvasta be. Berakot egy másikat onnantól kezdve jó. 60gigás verzió az is. Úgy tűnik nem elpusztíthatatlan a PS3
  • tyrant71
    #30021
    DanielT box-a itt volt nálam kölcsönbe, nagyon megtetszett
    igaz abban kussolós fw-van, igy nem zavart a hangja
  • NEXUS6
    #30020
    Ne izgassál már fel, néha az enyém is xarakodik, de aztán eddig mindíg kiderült, hogy összetapiztam a lemezt.
  • Foxhound1980
    #30019
    B+, az szopás. Na kb én is igy vok csak nekem 130-ba fájt. Gözöm sincs mit lehet vele így csinálni. Papirokkal másfél hónap a javítás. papír nélkül a tippemet inkább nem mondom mert eret vágsz.
  • tyrant71
    #30018
    150-ért vettem launch napján, papirok nélkül