89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #30177
    Volt. Én is kiváncsi lennék az okára. Ha tippelnem kellene azt mondanám épp fagyizik az oprendszer és reseteli magát csipogáskor.
  • tomijee
    #30176
    halee! amikor kapcsolódik ki a ps ugye villog a ledecske de eddig 2x fordul elő hogy közbe csipogott párat ezt mitől van? másnak volt már ilyen? a másik kérdésem hogy mikor lesz FW frissités?
  • Nexxuss
    #30175
    tyűűű vazeg. Egész hétvége Burnouttal telt! király a cucc
  • BJB
    #30174
    Tudnék most szerezni egy GT5 Prologue-ot de ugye japán. El lehet boldogulni vele
    vagy várjam meg angolul?
  • Foxhound1980
    #30173
    PS2 hajnalán volt 1-2 cím CD-n. :) Az alkonyán meg már befigyeltek a DL lemezek.
  • Foxhound1980
    #30172
    Köszi. De amúgy totál hidegen hagy a téma engem is. Csak azért mozdultam rá, hogy megnézzem hogy néz ki egy kifejezetten PS3-ra optimalizált Unreal motor. 1-2 hét múlva adom is tovább.
  • Prince of Máté
    #30171
    Régen a PS2-n még CD-n voltak a játékok, aztán mostmár a jobbakat DL-DVD-re nyomják!
    Tízszer annyi hely kell neki :D
  • baggins
    #30170
    Nagyon szép, nagyon sok, nagyon durva, csupán nem az én műfajom. :(
    Szurkolok, hogy neked bejöjjön.
  • Foxhound1980
    #30169
    Na meg is hozták.
  • Foxhound1980
    #30168
    Olyan jó árban kapom, hogy egy próbát megér :) Fos lett vagy mi? :D Wormow elég jó kritikával illete.
  • baggins
    #30167
    Uhh, ezt a baklövést... :)
  • Foxhound1980
    #30166
    Aha, ember behozza melóba. :D Holnap próba!
  • ballor
    #30165
    Mennyi volt?
  • SlickAdam
    #30164
    vasárnap???:D
  • Foxhound1980
    #30163
    Na vettem hirtelen felindulásból egy UT3-mat. Mindjárt hozzák.
  • NEXUS6
    #30162
    Ja szerintem is, de attól még működik.;)))

    Ne számíts egetrengető teljesítmény növekedésre, ez nem PC. Olyan 10% lehet FPS-ben szerintem, de ez néhány játék esetében már észrevehető javulást jelent.
  • EmThor
    #30161
    KAMU
  • NEXUS6
    #30160
    Itt van a video is hozzá;)
  • vgaben
    #30159
    Volt régen egy szlogen a PS1-nél (vagy 2) : Ne becsüld alá a Playstation erejét! Most is aktuális -->
  • grizzly21
    #30158
    ertem koszi:) ps3mat veszek egyebkent mindenkepp...csak elotte bravia..a gta 4ig mindkettonek meg kell lennie.
    meg meg az nba erdekel, remelem odacsesz ps3mon, mert pcn szar
  • Arwenke
    #30157
    Legalabbis ok igy gondoljak.:)
  • NEXUS6
    #30156
    Igen, az USA a világon a No:1, mint mindenben!;)))
  • NEXUS6
    #30155
    Olyasmi mint a smootholás, de a textúrákon /obejektumok felületén láthatóan intezívebben alkalmazzák, mint a szélén, így nem kenődnek el a dolgok és nem lesz homályos a kép.
  • Forrest Gump
    #30154
    Köszi!
    1-es, gondolom az usa.
  • NEXUS6
    #30153
    Gondolom, a doboz gerincén (oldalán), a játék címe alatt;)
  • Foxhound1980
    #30152
    Na köszi. Ezt a Cross reduction dolgot megnézem, sztem ez nincs nálam benyomva.
  • Forrest Gump
    #30151
    Valakinek ha van CoD4, pls nézze már meg hol található a borítón a régiokód!
    THX!
  • Foxhound1980
    #30150
    Nem érdemes Limitedre állitani de ha valaki nem vágja a TV képbeállitást muszáj lesz mert az elsötétedés simán előfordulhat xy címnél. Másik, a beállitás alapból Limiteden van ha jól tévedek tehát ha valaki nem nyúl hozzá hanem csak betolja a TV alá és hajrá az simán azt kapja mint a GT videókban. Ha meg fullon van gyárilag simán előfordulhat az mint nálam a Motorstomnál. utána belép a menübe, babrál RGB-t leveszi az ember Limitedre és már ugyan látunk mindent de fakultunk is egyúttal.
  • 22Barna22
    #30149
    emberek 1 olyan tv-n ami nem tud HD képet megjeleníteni mennyire lenne rossz/jó a PS3 képe? :S mert gondolkodom 1 PS3 vételén deee a tm-m nem nem kezeli a HD-t
  • NEXUS6
    #30148
    Na, Foxon felbátorodva én is közzéteszek néhány érdekes infót a játékok futásához kapcsolódó beállításokhoz.

    Elöljáróban annyit, hogy habár a PS3 rendszer progija lényegesen egyszerűbbnek mondhatni fapadosnak tűnik az X360-éhoz képest, lényegesen több memőriát foglal el.
    Ez nem véletlen, hiszen ez a gépezet tényleg egy média center, méghozzá igen jó minőségű és ezért rengeteg beállítási lehetőséget is nyújt.
    Ez OK, meg minden, csakhogy minnél több dolgot használunk, hagyunk bekapcsolva, a progik annál lassabban futnak sőt helyenként beszaggatnak, feltűnő V-sync hibákat produkálnak.
    Ergo, ha játszunk mindent ki kell kapcsolni, ott ahol meg nem egyértelmű melyik beállítás a "kikapcsolt" ott sajna el kell játszogatnunk. Általában az alap beállítás a jobb.

    Na szal, ha nem használjuk akkor a Game settingsben a PS/PS2 felskálázást és élsimítást is ki kell kapcsolni.
    A BD/DVD beállításnál:
    Cinema Conversion: Automatic
    DVD Wide Display: Pan Scan
    DVD upscaler: off
    BD 1080p 24 Hz output: off
    BD / DVD Audio Output Format (HDMI)/Optical: Linear PCM
    Ha DVDt-nézünk akkor a megjelenítés minőségét javíthatjuk mindenféle szűrők bekapcsolásásval, de ezeket csak a DVD behelyezése után tudjuk állítgatni a háromszög megnyomásakor előjövő menüből. Viszont mielött kilépünk a filmnézésből érdemes kikapcsolni ezeket is.
    A Music settingsnél, a Bitmappingos hangzásjavítást is kapcsoljuk ki.
    A Theme settingsnél használjunk alap beállításokat háttér nélkül, és valami fapados menükészletet, minimális szinekkel.
    A Display settingsnél a képernyővédőt kapcsoljuk ki, a Cross Color reduction Filtert és az RGB Full range-t viszont be!!!! Mindkettő a kép jelentős javulását eredményezi. A Cross color reduction filter gyak az alacsony felbontású textúrák miatt keletkező sávosodást szünteti meg negyon jó hatásfokkal, és minimális sebesség vesztéssel. Pl az égről eltünek a csúnya csikok, de pozitív hatása van a csúnyán villódzó szélű árnyékokra is illetve a V-sync hibákra is, bár egyiket sem szünteti meg sajna. Mivel valszeg egy kisebb maszkot visz végig a képen és azon belül nézi a színátmeneteket, ahol hirtelen ugrást talál azt kijavítja, így egy második kisméretű mozgó képernyőbuffernek is felfogható. A V-sync hiba ugye abból jön, hogy nem használnak felváltva 2 képernyő buffert, így takarékoskodnak a memcsivel, hanem abba a memómirába renderelnek, ahonnan a megjelenítés is történik. Ennek a szűrőnek a bekapcsolásával egy lépés közbeiktatódik és a kisebb V-sync hibák is kijavításra kerülnek, a csúnya Jpeg textúra kitömörítési szemetek is mérséklődnek.
    A menük közti váltáskor hallható pittyegést is kikapcsolhatjuk a Sound settingsnél és Remote play/Netork settingsnél is érdemes a nem használt funkciókat kikapcsolni.

    A fentieket azért írtam le ilyen részletesen, mert 1-2 dolog esetleg ellentétes azzal, amit a FAQ-ba bekerült, hát hiába a tudomány az ugye fejlődik!!!!;))))

  • Hober Mallow
    #30147
    Nexus kössz mindent:)mostmár értem:D
  • HAF Rigel
    #30146
    Én nálam Fullon van , mi értelme limitedre állitani ? Meg a fehérség van bekapcsolva , De nekem igy nincs gondom a színekkel a TV is beállitottam egyszer aztán az megfelelt mindenre , nem olyan fakó mint a híres AC teszt a Gamestraileren .
  • Gascoigne
    #30145
    Most van majdnem minden 576-ban: Playstation 3 gép(60GB) + Motorstorm + Resistance + Sixaxis Controller 131.990,-
    Én múlt héten vettem.
  • NEXUS6
    #30144
    Röviden válaszolva: IGEN!;)
    Eredetileg arról volt szó, hogy csak a BD filmek lejátszásához kell, hogy a megjelenítőben HDCP legyen, de sajna a PS3 megjelenése után nyilvánvalóvá vált, hogy a játékokhoz, vagy a rendszer elindításához is kell!

    A PS3-on van optikai digitális hang kimenet, ez 5.1 cstornás hangot tesz lehetővé, egy erősítő, vagy igényesebb aktívhangfal rendszer már lekezeli. A HDMI hangot is tud vinni, méghozzá 7.1 csatornásat! Szerencsére egyre több HDMI-s erősítő van forgaloban. A HDMI szabvány nagyon jó, hogy az eddigi kábeldzsungelt jelentősen csökkentsük gyak egyetlen vezetékre.

    Aztán végül, amit gondolom a legtöbben használnak, hogy a PS3-ból a sima analog A/V kimenetről a hozzáadott kábellel (RCA) gyak bármibe lehet 2 csatornás hangot bevezetni.
  • Foxhound1980
    #30143
    Az az igazság, hogy fel kell hívni a boltokat. Azt tapasztalom magyar viszonylatban, hogy az online felület köszönőviszonyban sincs azzal ami készleten van :D
  • Sless
    #30142
    Most néztem éppen a Console Corner lapján Starter 60Gb 2 játékkal 2 kontrollerrel: 135.000,- sima 60Gb gép egy kontrollerrel 120.000,- - nekem ez lenne a jobb mivel a 40-eshez vettem egy pluszt - három meg ugye minek???
    Ezek jó árak? ahogy néztem igen
  • jaszy
    #30141
    Szerintem sehol sincs :(
  • Foxhound1980
    #30140
    60GB Starter pack vagy sima 60GB-os Pack. Hogy hol az jó kérdés, sztem már túl sok helyen nincs.
  • Foxhound1980
    #30139
    Nem csúnya. Az a csúnya, hogy pl az USA-ban majd 40%-al olcsóbb egy játék a bérek meg 10x-esek. De ebbe most nem is mennék bele. Halom gyári játékom van amúgy különféle konzolokra. 360-ra is van 2, még úgy is, hogy okosítva van.
  • Sless
    #30138
    Sziasztok!
    Röviden leírom, mi lett a történet vége: bementem az Auchanba és megreklamáltam a félre tájékoztatást (40GB gép) visszafelé kompatibilitásával kapcsolatban. Leírtam neki a rövid tömör lényeget és lássatok csodát - ma felhívtak, hogy visszavásárolják a gépet és ellnézést kérnek. Nem hittem a fülemnek.
    Most egy kis tanácsot kérnék: milyen PS3-ast vegyek ls hol???