89387
PlayStation3
  • ballor
    #30218
    Ezt csak te tudod eldönteni. Nem is értem ezt a kérdést...
  • BJB
    #30217
    Szerintetek bevállaljam a japánt vagy várjak?(Avagy megéri-e várni?)
  • JohnnySmith
    #30216
    Nem gyártanak már, de van.
  • magus
    #30215
    um, akkor most már tényleg nincs visszamenőleg komatibilis ps3? :/

    -5 repu : /
  • EmThor
    #30214
    übernél vett vki burnout paradise-t?
  • JohnnySmith
    #30213
    US-t megrendlem én is. Übertől 10K alatt van :)
  • BJB
    #30212
    Márciusban Amerikában, még Január van. Hááát, nem tudom. EU-s dátum van már?
  • Foxhound1980
    #30211
    Unrealt installálom...
  • ballor
    #30210
    El lehet boldogulni, hamarosan jön az angol. Utána a kutyának sem tudod elpasszolni a japót.
  • BJB
    #30209
    Most tudnék szerezni egy japán GT5 Prologue-ot. Kérdésem hogy várjak az angol verzióra vagy el lehet boldogilni a japánnal is?
  • EmThor
    #30208
    vettem pixeljunk monsters-t, 8$-t megér
  • OliApa
    #30207
    A miénknek az, de narumoné lehet, hogy fix. De abban sem vagyok biztos, hogy mindenkié kihúzható. Az olcsóbb verziók lehetnek rögzítve is, hiszen az egy olcsóbb megoldás.
  • OliApa
    #30206
    Az angol biztosan rajta van.
  • JohnnySmith
    #30205
    "Songoku és nagyszemű pandamaci barátja a málnásban jellegű mangarjzfilmeket nézzél rajta" :DDDDD
    Ez kuwa jó volt :DDDDD
  • NEXUS6
    #30204
    Elvileg a kábelt kicseréled egy PC-s tápkábelre és használod. A PS3 játékokon nincs régiózár, ellenben a PS2 játékokon és a DVD/BD filmeken van!
    Szal, ha nem zavar, hogy ettől kezdve csak szarmurájfilmeket, meg Songoku és nagyszemű pandamaci barátja a málnásban jellegű mangarjzfilmeket nézzél rajta, akkor nosza vágj bele!;)
  • JohnnySmith
    #30203
    Igen... szerintem simán játsza az írott lemezeket mint a dvd-r-nél...
  • Fikusz
    #30202
    (psszt!....aki tudja a választ, azt priviben választ pls!....PS3 lejátssza a másolt BR filmet?..)..izé csak filozok :DDD
  • EmThor
    #30201
    dmc 4 demóban átvezetők alatt lehet piszkálni a kamerát
  • zottyantas
    #30200
    Én Hong-Kong-ból szoktam játékot rendelni és mindegyken van angol, ugyanolyan mint az usa-s pl, csak a borítón kínai a szöveg. A legtöbbe még a kiskönyvbe is volt angol leírás.
  • narumon
    #30199
    Szoftverét le lehet frissiteni valami emberi nyelvre? Vagy tartalmazza alapból az összeset?
  • narumon
    #30198
    Most jön haza a srác, itthon lesz 1 hónapig utána megy vissza.
  • EmThor
    #30197
    szerintem ne hagyd ki akkor. hogy kerül hozzád a cucc, posta??
  • tomy8614
    #30196
    lehet hogy rosszul emléxek (nem vagyok otthon), de mintha sima pc-s tábkábele lenne a gépnek....
  • narumon
    #30195
    Van nálam magyar Ps3 is, de ez azért jóval többe kerül... :o
  • narumon
    #30194
    Hát haver marad még 3 évig japánba szal legrosszab esetben visszaküldöm neki gari miatt. Egyébként meg nem világgaranciás?
  • EmThor
    #30193
    biztos van, de ott a gari stb.

    bár ha volna ilyen lehetőség én nem hagynám ki :D
  • OliApa
    #30192
    Létezik utazóknak konnektor átalakító. Én is ilyet használtam Angliában és Ausztráliában. Úgy néz ki, mint egy sündisznó kilapítva. Aztán, hogy 220 vagy 110 V van a japcsiknál, nemtom. . .
  • EmThor
    #30190
    nem fog bemenni a konnektorba... inkább kérd el az árát :P
  • OliApa
    #30189
    Akkor lehet, hogy vmi művészi effekt. A Dirt is olyan fényaurában fut, hogy akár a menyországban is játszódhatna...
  • narumon
    #30188
    Másik kérdés. Japánból hoznának nekem egy Ps3at. Az műxik itt rendesen? Miben különbözik az EU modelltől? Ugye ezek Regiomentesek?
  • narumon
    #30187
    A japán Ps3 gamékon csak japán hang szokott lenni? Vagy van rajta angol is?
  • Nexxuss
    #30186
    no de a ps3 önmagában nemnormális
    amúgy Fox leírta lejjebb a szomorú igazságot. Ezt én sem értem, miért nem lehet nagyjából ugyanolyanra megincsálni minden játékot....
  • OliApa
    #30185
    Grrrrrrrrr! A TV tökéletes, mert minden más kép normális!
  • Nexxuss
    #30184
    szépek a színek és nem sárgás! Bár a tengerpart ami a demobna volt az a legnaposabb. Lehet tán ezért. Vagy rossz a TV beállítása.
  • zol3e
    #30183
    http://www.hdfury.com/
  • SlickAdam
    #30182
    nekem eddig 2-szer (január 8.-a óta), egyszer Burnout demo-ban, egyszer netezés közben.
  • OliApa
    #30181
    Egyébként mióta, kinek, hányszor fagyott le a gépe? Nekem december 7-ke óta 3x: 1x az F1 betöltése alatt, 2x meg netezés közben. De a kikapcs gomb nyomvatartása az első csippanásig megoldotta a kilépést, a hálózati zsinór maradt a falban . . .
  • grayfox
    #30180
    Sziasztok!
    Megoldható valahogy : nem hdcp-s monitorra kötni a ps3-at? (DVI, Vga bemenet)
    thx
  • OliApa
    #30179
    Nekem mindig csipog. Nyilván ez a normális, Nektek meg kontakthibás a buzzer a vasban . . .
  • OliApa
    #30178
    A fullban is minden csupa sárgás-zöld a városban? Mert a demó igen fakó volt. Nyilván nem így néz ki egy város, ha csak nem polárszűrős szeművegben tolja az ember jól.