89387
PlayStation3
  • EmThor
    #30258
    bocs, game.co amiről beszéltem :D sry
  • Foxhound1980
    #30257
    Passzolom, ráadásul 8-an bennt voltunk. Meg sem riccent. 3 meccset nyomtam, majd tesztelgetem még. Valszeg szerencsém volt.
  • Nexxuss
    #30256
    fox vaze milyen serveren UT-ztál?? nekem olyan lagos hogy nemigaz. Ut a kedvencem de lagzik mint diszno. minden más szar meg hibátlan. VAzeg Warhawkban mikor 32 vangyunk leszedek könnyedén bárkit távcsövessel annyira lag mentes,,...
  • gazgoblin
    #30255
    hehe pedig en nem aludtam ejszaka semmit :D
  • DanielT
    #30254
    Loál :DD Be -e néztem? :D
  • gazgoblin
    #30253
    "Kommentszámot kéretik nézni mire ment válaszként."

    30230-ra ment az enyime

    koszike :D
  • DanielT
    #30252
    Kommentszámot kéretik nézni mire ment válaszként. Nem arra, hogy a Ps3 on szarabb... hanem a #30248-ra.
  • gazgoblin
    #30251
  • DanielT
    #30250
    Okéoké :) Én is láttam, te is láttad, mindenki boldog :)
  • Foxhound1980
    #30249
    De legyen igazad, szarabb PS3-mon, erről nem kivánok vitát indítani.
  • Foxhound1980
    #30248
    Te, nekem idehozhatod maga Kaz Hirai és Bill G@ci személyes tesztjét Jeff Gerstmann kommentjeivel is. Én azt mondom amit látok. És mikor összenéztem a Timshifteket nem, hogy a texturák voltak pixelpontosan egyformák hanem még a szinkezelés is teljesen azonos volt. Lentebb a HDMI/RGB postomban épp ezt irtam.
  • DanielT
    #30247
    Eurogamer összehasonlító teszt:

    Unfortunately the good will I had for the game diminished rapidly after loading up the PlayStation 3 version. Don't get me wrong, graphically it's very close indeed to the original Xbox 360 version as the comparison screenshots doubtless reveal. But this is one of the rare occasions where even a low-res internet video would reveal the night and day difference between the two versions. Put simply, TimeShift PS3 at its best still drops frames compared to the 360 game, even when barely anything is actually happening. At worst, it's extremely jerky and plagued with v-lock screen tear. What is interesting is that the 360 game has the option to enable or disable v-lock (it's turned on by default). There is no such facility in the PS3 game, it's off by default in an attempt to keep the speed up. That particular gambit fails to pay off and the unwelcome consequence is a nigh-on constant screen tear effect.

  • Foxhound1980
    #30246
    Miért egyébként az USA DMC4 CE külömbözik az EU-s társától? Több benne a cucc?
  • Foxhound1980
    #30245
    Sorry de Timeshifttel nem nagyon tudok egyetérteni :D Csati kapcsolgatással néztem össze a verziókat és nem tudtam melyik melyik.
    Szerk: legalábbis 32V2000-ren.
  • EmThor
    #30244
    nyomtatott artbook-al
  • Foxhound1980
    #30243
    Amazon nem küld ide játékot sajna. GAME-nél asszem 45 font a CE.
  • DanielT
    #30242
    Timeshift 360-on egyértelmű győzelem, embertelen minőségű élsimítás, atom framerate, és textúrákban is jobb.

    COD4 minimális különbségek, textúrák fények azért néhol jól láthatóan különböznek.

    Burnout PS3-on jobb, élesebb, folyamatosabb, kevesebb pop-up

    Nincs egyforma cucc. Én grafika/technobuzi vagyok, nagyon figyelek ilyesmikre.
  • Foxhound1980
    #30241
    Jah, bár ott nüansznyival a 360 felé billen a mérleg nyelve tisztán vizuális szempontból. PS3-mon viszont installálható a gém és tömöritetlen a hanganyag.
  • SlickAdam
    #30240
    plussssz DMC 4
  • SlickAdam
    #30239
    télleg annyira szarul megy?
  • Foxhound1980
    #30238
    Akkor ajánlom figyelmedbe a Timeshift/COD4/Burnout triót pl.
  • NEXUS6
    #30237
    Mér' az Orindzsboksznál milyen frankón megmondta az öszintet a Newell gyerök, hogy aPS3 egy szégyen a cell meg egy szenny, ránézni sem érdemes, nem hogy kódolni rá! És nem igaza lett, hát már hogy fut, mit fut?! botladozik az a progi!;)))
  • DanielT
    #30236
    Én még nem találkoztam velük. Jó a szemem :) A "szinte" szó meg mindig más jelentéssel bír :)
  • Sund
    #30235
    Az amazonon elég jó árban van a Prologue:
    katt

    és a DMC4 gyűjtő is csak 40 font
    katt

    rakjátok be ti is a kosárkába. :)
  • DanielT
    #30234
    Valószínű már nem dolgozik náluk aki mondta :)
  • Foxhound1980
    #30233
    Egyébként meg vannak már szinte pixelpontosan egyforma stuffok.
  • Foxhound1980
    #30232
    UBI simán kilökte az AC-nél, hogy kb 10% külömbség várható a verziók közt.
  • Yoda001
    #30231
    milyenek ezek a versenyek?
  • DanielT
    #30230
    Milyen nyilatkozatot vártál? Azt, hogy közlik, hogy az egyik (mindegy melyik) verzió jobb lesz, a másik meg "hát igen, az kicsit jobban szaggat, meg úgy alapjában elég szar lett, bocsi" :D Mindezt megjelenés előtt...

    Majd kijön szépen és kiderül mik lesznek a különbségek, mert ugyanolyan nem lesz, ahogy eddig sem volt.

  • BJB
    #30229
    Élőben még nem láttam de képről nagyon odavert. Felete SIXAXIS+Fehér DS3, nem rossz az.
  • ballor
    #30228
    A fehér DS3 eléggé bizarr nekem.
  • BJB
    #30227
    Nah februárban DualShock3 fehérben és GT5P.
    GT4? Meglátom, az RU bajnokságán 3. lettem úgy h nem indultam el minden futamon.
  • Foxhound1980
    #30226
    R* a GTA IV csúszkáról.
    Egyformák lesznek a verziók!
  • Smuge
    #30225
    Én azt mondom ne hagyd ki. Messze van még az a megjelenés hidd el. Amugy meg abszolut nem vészes hogy Japán a játék, a lényegen mit sem változtat hiszen csak kocsikázol benne. Egyedül esetleg option menühöz kellhet a fordítás minden magátol érthetődő benne. Menü egy része ráadásul angol, játék közbeni hud szintén angol. Nem kell töle megijedni, tökéletesen játszható mindenféle japán tudás nélkül. Már lassan 1-2 szót le is tudok tán irni japánul , tán még a hasznomra is válik :D
  • Foxhound1980
    #30224
    Na hát ez az UT3 nagyon pozitív. Az engine egy másodpercre nem reccen meg, rohadt gyors és nagyon szép. Nagyon jól játszható joy-al is. Nyomtam pár online meccset, abszolut, lagmentes voltam. (1M/256k).
  • ballor
    #30223
    Ha ennyire, akkor vedd meg, de ne várj vele, hanem minél hamarabb.

    (Ha van kedved GT4-es körözésekre, akkor az oldalamon van egy pár verseny)
  • BJB
    #30222
    Én is leszedtem de ne bírom ki addig. Na szerintem jövő hónapban elcserélem a NASCAR 08-ra. Aztán március végén eladom/elcserélem vmire.
    GT1-GT2-GT3-GT4P-GT4-GTHD-GT5P Demo kiaksztva, 2000 óta játszom. Szerintem GT fan lettem/vagyok.
  • JohnnySmith
    #30221
    Vagyunk páran akik nagyon nagy GT fanok (asszem ez rólam is elmondható) akik nem vették meg jpn-n kiadást. Szerinem várj még egy kicsit.
    (nekem mondjuk könnyű ezt írni mert novemberben letőltöttem a demot amivel azért kibrom....) :D
  • ballor
    #30220
    ha van kidobni való 10-12 Ft-od 1-2 hónapig, akkor vedd meg. Én már kivárom.
  • BJB
    #30219
    Én sem tudom eldönteni ezért tettem fel ezt a költői kérdést...