89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #30298
    Csak megjegyezem, nagyon jól néz ki a topik, Fasza lett ez a játékaim banner is!
  • Foxhound1980
    #30297
    Gondolom frisstí magát a gém mikor csatizik a netre. Bár ezt majd megmondja aki tolja. Nincs meg nekem.
  • Geeb
    #30296
    Faq-t elolvastad?
  • 22Barna22
    #30295
    jha és miben külömbözik a 40 gigás változat a 60-astól? mert mediaban néztem 1 nagyot mikor megláttam h a 40 gigás ára 99.990 Ft :O
  • Geeb
    #30294
    Ha ez így van azt honnan lehet beszerezni?
  • 22Barna22
    #30293
    ömm tudom h nagyon régen volt már erről szó de nem tudná valaki részletesen leírni hogy mi kell ahoz hogy rá tudjam kötni a PS3-amat a monitoromra? :S jha am CRT monitorom van... :( deh inkább ezt használnám mint a TV-met.
  • Foxhound1980
    #30292
    Kinek hogy ugye. Én most nézem asszem hatodszorra. Évek óta nem tudtam leülni egész estés mozira komolyabban, erre sikerült. Legjobb férfi melléket, operatört simán odaadnám. Javier Bardem amit művel az már nem is emberi, zseniálisan játszik. :D
  • EmThor
    #30291
    jó film volt a no country for old men, azért a sok oscar jelölés meglepett, egy jó krimi fasza főgonosszal, de nem több :)

    pixeljunk yoooooo :D addiktív és nehéz!
  • EmThor
    #30290
    hát game-t nézegettem, ha pénteken megjön fizu meg is rendelem DMC 4 CE-vel együtt, vááá de várom már azt is!
  • Foxhound1980
    #30289
    UT3 mod oldal
  • Arwenke
    #30288
    Kicsit odebb van meg az a uj COD.:)
  • Foxhound1980
    #30287
    Pff... szép.
  • NEXUS6
    #30286
    Ami arra volt jó, hogy akinek amcsi verziója van, az ne tudjon az Eu-s verziójú haverjával jáccani.

    Nem hiszem, hogy PS3-mon ebből már normális játék lesz, hiszen mindjárt itt a következő rész.
  • Foxhound1980
    #30285
    De már kijött a patch a COD-hoz nem?
  • Foxhound1980
    #30284
    Mivel kezd a PS3 is magához térni...:D
  • NEXUS6
    #30283
    Hmmm.... Viszonylag korrekt cikk. Asszem kezd végre megváltozni a média hozzáállása a témához.
  • NEXUS6
    #30282
    Az bizti, hogy néha jólesik ez is, nem csak amikor félórát ülsz a bokorban, hogy valaki a szálkereszt elé essen, mint a COD-ban.
    Amúgy nagy hiba a COD-ban, hogy a szobában nem látod a többiek pingjét, azt se tudod ki a host!!! Aztán amikor elkezdődik a játék akkor láthatod először, hogy neked van a legrosszabb pinged. Ilyenkor vagy bevállalja az ember a dolgot, vagy kilépsz de akkor buktott mecsként megy a statisztikádba. Szal gratula a készítőknek.

    A multkor sikerült nekem is nagynehezen összehozni, hogy én legyek a host, na az amcsi rambók már akkor feküdtek, amikor feléjük fordultam.;)
    Röviden ez egy szar!
  • Foxhound1980
    #30281
    Semmi lagom nem volt, Team death match 8-8 fővel.
  • NEXUS6
    #30280
    Én asszem olyan 200-ig vállatam be, az még PC-n is játszható volt. De az 500 az nagyon jónak tűnik.
  • Foxhound1980
    #30279
    Na, nálam pont ez az UT stilus jön be, COD-ba pont azért nem vágtam bele mert az jóval komolyabb. Ez az UT abszolut old school ezen a téren de nekem épp ezért tettszik. Jah, és baromi jól játszható joy-al.
  • DanielT
    #30278
    480-as pinggel nem volt lagod? :DD Professzionális meccs lehetett :D

    Én 60 felett kezdek ideges lenni :)
  • Arwenke
    #30277
    En nem ertem, nekem teljesen csendes a PS3 ha nem hajolok oda szinte nem is hallom. Bar ugy tudom a 40s halkabb mint a 60s.
  • NEXUS6
    #30276
    ... és képzeljétek gyerekek, már ott várta csúnyarossz farkas!
    ;D
  • Foxhound1980
    #30275
    Épp most irtam Nexusnak MSN-ben, hogy 500-as pingig tuti érdemes nézni. 480-assel sem volt lagom.
  • OliApa
    #30274
    [URL=http://prohardver.hu/hir/sony_kiert_az_erdobol_a_playstation_3.html]"Kiért az erdőből a PlayStation3..."[/URL]
  • JohnnySmith
    #30273
    Nekem is van kamom, de 10Knál többet nem adnék Burnoutért.... pedig jó lenne:D
  • NEXUS6
    #30272
    Én sem tapasztaltam laggot az UT-nél, bár nem az első szervert választottam értelem szerűen, mert a lista tetején ugye a több ezres pingű szerverek vannak!

    Másrészt kezd kicsit elegem lenni már a COD-ozásból, jöhetne valami normálisabb FPS, mert ezt úgy tűnik nem igazán akarják fejleszteni. Az UT se rossz, de én a taktikusabb, kicsit reálisabb FPS-eket preferálom.
    Sajna HAZE úgy tűnik 1 évet csúszik, biztos bexartak, hogy közben a Resi2 is beelőzi őket grafixban;)
  • Nexxuss
    #30271
    mi már küddözgetjük Clouddal a képeket egymánsak :-) Nagy királyság:-) én gametől rendeltem elő. 2 font ment kártyára. aztán 15000be volt itthon. Szerdán adták fel és péntekre itt volt. persze itthu má ocsóbb :-)

    ps3 csendes? baszki mossátok má ki a fületeket :D
  • DanielT
    #30270
    13.5 ért van a jatekaim.hu -n, ennél olcsóbb lenne rendelve?
  • NEXUS6
    #30269
    Hát azért amikor dolgoznia kell, akkor rendesen beindul a venti, de még így is bőven lehet zenét hallgatni mellette. Úgy értem halkan is.;)
  • EmThor
    #30268
    burnout:

    veszek az tuti, van kamerám, látod majd a búrámat ha lezúzol :D csak még nem tom hogy rendeljem-e
  • Arwenke
    #30267
    PS3nak szinte semmi hangja nincs. X360nak kb akkor produkal olyan csendes uzemmdot ha nem kapcsolod be.:)
  • Nexxuss
    #30266
    vegyyéél Bernááát Paradicsomot! Had menjen a zúúúzda!
  • andrispapa
    #30265
    amíg ki nem próbáltam én is ezt mondanám. a ps is olyanhangos mint a hajszárító? :-D
  • JohnnySmith
    #30264
    X se rossz gép, lenne rá játék amiért simán vennék X-et :D
  • Smuge
    #30263
    Garantáltan jobban fogsz járni vele. 40 gigásokkal "csak" az olvasoval voltak aprobb problémák, szoval még a hiba is az elfogadható kategóriába tartozik. De nem már ettöl se kell tartanod , nyugodt szivvel megveheted a 40-est! Csak jobban járhatsz vele mint az X-el minden téren!
  • andrispapa
    #30262
    Értem! köszi! akkor szerinted is nyudogtan vegyem meg? a 360 egy katasztrófa. hülye voltam, h megvettem!
  • Yoda001
    #30261
    ha most attól félsz hogy bedöglik,nyugodtan megveheted,azért az régebben volt (persze gondolom én 1-2 most is lehet,és sry ha most nagy marhaságot mondtam),de azt hiszem ez a meghibásodási % 2-3 volt :) és igen,a ps2 játékokat nem viszi,és nincs kártyaolvasó
  • andrispapa
    #30260
    Sziasztok!

    Ps3 vásárlás előtt állnék! Már csak a választással vagyok gondban. Érdemes-e a 40gigás fajtát venni? Megmondom őszintén ps2 játékokat nem akarok rajta futtatni.Ha csak ennyi hátránya lenne. Viszont itt olvastam egy topikba, h a 40gigásaknál, van egy hibás sorozat, és állítólag nem olyan stabilak. Ezerk igazak lennének? Megmondom őszintén árban nagyon baráti a 40gigás(már 89 körül meg lehet szerezni), ezért is szemezek ezzel.Köszi!
  • EmThor
    #30259
    jó és most menjen mindenki pixeljunk monsterezni