89387
PlayStation3
  • SD456
    #30381
    Hi all!

    Nemtudom szabad e itt a topikban kérdezni ilyet, de ha nem akkor többet nem kérdezek ilyet. Valaki nem cserélne el egy Formula One Championship Edition-t egy Assassin's Creed re?

    Bye all!
  • waspika
    #30380
    Akkor veszek egy gépet+UT3-t. Ez jó kezdés lesz.
  • waspika
    #30379
    A net atomstabilan 1,5mbit. Egy éve van meg de soha nem volt fennakadás.
  • Arwenke
    #30378
    Warhawk is jo.
  • Foxhound1980
    #30377
    Ha az 1/256 stabil nem lesz gondod az online játékokkal. Persze lehet gond, ha szarakszik a szerver vagy ha gáz a PSN de a neted sebessége elég lesz.
  • waspika
    #30376
    Akkor nyugodtam beruházhatok egy gépre ilyen paraméterekkel.
  • waspika
    #30375
    Félreérthető voltam. Régen szakadoztam a régi netemmel. Ez azóta már egy újabb.
  • Prince of Máté
    #30374
    Nem, dehogy mindenképpen próbáld ki!!
    Annyira nem ismerem a PS3 milyen sebességet követel onlinehez, de ha azt mondtad, hogy PC-n kicsit laggolsz, akkor itt is esélyes lesz!
  • Foxhound1980
    #30373
    1/256-al lazán tolom online. Sőt, EU-s Motorstormot még hostoltam is gond nélkül.
  • waspika
    #30372
    Akkor felejtős az online??
  • Prince of Máté
    #30371
    Na az viszont már lehet, hogy baj, PC-hez még épp hogy elég, de a PS3-hoz már lehet kevés lesz!
  • SlickAdam
    #30370
    CoD4 vagy Unreal Tournament 3
  • waspika
    #30369
    256
  • waspika
    #30368
    Most melyik a legjobb netes játék ezen a platformon (fps érdekelne)?
  • Prince of Máté
    #30367
    Az 1,5mbit letöltési sebesség elég, a kérdés az hogy mennyi a feltöltés?
  • waspika
    #30366
    ja
  • SlickAdam
    #30365
    hát állítani nem lehet, ez nem PÍSZÍ:D
  • waspika
    #30364
    Kösz a válaszokat.
    Akkor simán tudok ebayról rendelni játékokat. A szervert meg gondolom tudom állítani, hogy US legyen.
  • SlickAdam
    #30363
    1. ingyenes
    2. minden fajta régióból származó játék megy gond nélkül (max netes játék közben lehet gond, hogy pl amerikai játék nem ugyanazon a szerveren fut, mint az EU-s)
    3. lehet böngészni is
    4. SZTEM elég
  • EmThor
    #30362
    most olvasom jön új fatal frame játék... wii-re. hát a k&rva anyjukat!
  • waspika
    #30361
    Ps3-t szeretnék venni. Lenne egy pár kérdésem. Tudom van faq, azt is elolvastam, de azé biztos ami biztos.

    1. A neten való játék akkor ingyenes (nem úgy mint x-nél)?
    2. A játékok régiókódosak vagy sem (vagy csak némelyik)?
    3. Lehet neten böngészni is vagy csak demo letöltés, játék?
    4. 1.5 mb/s netem van otthon. Ez elég gyors játékra vagy itt is lesznek késések (csak azért kérdezem ezt mert pc-n elég régóta nyomtam már neten játékot és akkoriban még nagyon szaggatós volt, vagyis bagyon nehéz volt fps-t játszani hiába vagyok benne pro)?

    Előre is kösz a válaszokat.
  • Elveon
    #30360
    GT 5 Prologue megjelenés!
  • OliApa
    #30359
    Ehhez mit szóltok? Ismeri valaki?
  • JohnnySmith
    #30358
    Olcsóbb lesz a PS3?

    A processzorgyártás egyik forró témája manapság az átállás a 45 nm-es csíkszélességre. Kereskedelmi forgalomban elsőként az Intel Penryn-processzor jelent meg az új technológiára építkezve, de a konkurens gyártók fejlesztéseiről is gyakran hallani. Az IBM köré tömörült szövetség, melynek az AMD is tagja, 2006 nyarán készítette el első működőképes 45 nm csíkszélességű lapkáit, és az idei év első felében már ez a tábor is beindítja a tömegtermelést.
    A félvezetőipar egyik legfontosabb nemzetközi eseményének számító ISSCC (IEEE International Solid-State Circuits Conference) konferencián az IBM, a Sony és a Toshiba együttműködéséből született Cell Broadband Engine migrációjáról is tartanak előadást.
    A chipet eredetileg 90 nm-es csíkszélességgel állították elő, majd 2007 tavaszán indultak be a 65 nm-en dolgozó gépsorok. Most a 45 nm-es gyártás következik, melynél a korábbiakhoz hasonlóan a silicon on insulator (SOI) kialakítást alkalmazzák. A Cell processzor működése nem változik, vagyis teljes mértékben kompatibilis lesz elődeivel, azonban a zsugorítás eredményeképpen jelentős mértékben javul számítási kapacitás/fogyasztás aránya.
    A lapka energiafelvételét az újabb gyártástechnológiai váltás körülbelül 40 százalékkal mérsékli, míg alapterülete 34 százalékkal csökken. A kisebb méret nem csupán a működtetési, hanem természetesen az előállítási költségekre is kedvező hatással van. A Cell processzor egyik legismertebb alkalmazási területét a PlayStation 3 játékkonzol jelenti, de ma már szerverekben és különféle gyorsítókártyákon is megtalálható.



    Még kisebbé válik a CELL processzor
  • JohnnySmith
    #30357
    Banner alatt.....játékaim.hu ennél nagyobb hírdetést már felesleges lenne csinálni
  • Csabesz100
    #30356
    Én is tőle rendeltem! A játékra nem is volt vám! Azzal nem volt gond!
  • Foxhound1980
    #30355
    Játékra én még embert nem hallottam akit megvámoltattak volna. Sima levélként jön, értékfeltüntetés nélkül.
  • Foxhound1980
    #30354
    Elitevideogames/3busymen
  • Csabesz100
    #30353
    De nem is annyiba kerül egy új játék, mint USA-ban. Kockáztatni kell. Vagy lesz rá vám, vagy nem!
  • Nexxuss
    #30352
    ojrópai uinó. Ottan nincsen vámt.
  • Csabesz100
    #30351
    Magánszemélytől vagy cégtől?
  • Csabesz100
    #30350
    Az USA-ból kitől szoktál rendelni?
  • Foxhound1980
    #30349
    Persze, GAME-t én is csak speckó esetekben használom, nem olcsó. Legjobb USA-ból közvetlen. 11.5-be megállnak a játékok.
  • Csabesz100
    #30348
    Nem tudom. Lehet nagyobb volt, mint az eddigiek. Vagy a súly miatt. 2,1kg. Eddig még nem jártam így! Ennyi erővel a német ebay-ről is megrendelhettem volna. Így kb. 17500Ft-be lesz, ha átcsúszott volna a vámon, akkor meg 13500 lett volna. Jobb lett volna úgy! Game.co.uk-t néztem, de ott sokba van a játék, mire ideér! Ebay-ről ami jött hétfőn 2 (AC, COD4), szállítási költséggel 22000-ben volt!
  • SlickAdam
    #30347
    www.jatekaim.hu
  • Foxhound1980
    #30346
    Az meleg... :D Hogy a fenébe nem ment át a vámon??

    Szerk: GAME-böl nincs vám.
  • Since
    #30345
    Sziasztok! Nemtudtok olyan oldalt ahol játékokat lehet csere berélni? Van rengeteg játékom de már egyikkel sem játszom nagyon és nemtudok velük mit csinálni. Burnout Paradise érdekelne, amim van : COD4, FN3, F1, AC, MS, RFOM, FIFA208. Esetleg 2 játék is szóba jöhet a cserélésre...Köszönöm a segítségeteket!
  • Csabesz100
    #30344
    Ha a game.co.uk-ról rendelek játékot kell rá vámot fizetni? Ebay-ről rendeltem FragFX-et és megvámolták. Már többször rendeltem az USA-ból (hétfőn is érkezett 2 játék, amivel nem volt gond a vámon) , de eddig mindig átcsúszott a vámon, most viszont nem! :-( A vételár 23,5% kell még kifizetnem. 3,5% vám, 20% adó! :-(
  • SlickAdam
    #30343
    nekem fagyott tegnap is, amikor kiléptem a Timeshift demóból. nagyon hosszú resettel kapcsolt csak ki, utána nem is érzékelte a gép a Sixaxis-t, amikor be akartam kapcsolni. hátul reset, manuálisan bekapcs, és utána felismerte a Sixaxis-t is. Érdekes...:D
  • Foxhound1980
    #30342
    GDC-n demózni fogják a Cry2-t PS3 és X360-ra.