89387
PlayStation3
  • fsgh
    #30742
    lehet hülye kérdés de van olyan külföldi oldal ahonnan postai utánvételell lehet játékot rendelni?(és természetesen olcsóbb mintha itthon venném meg)
  • fsgh
    #30741
    én 7500-ért adom el most...kb ennyiért vagy 8e-ért hamar elviszik...
  • DanielT
    #30740
    jatekaim.hu
  • brodix
    #30739
    HI!
    Ninja Gaiden:Sigma játékot mennyiért lehetne eladni?
    Vagy mire lehetne cserélni?
  • mis10
    #30738
    köszike tyrant
  • tyrant71
    #30737
    1. katt
    2. majd valaki megmondja, én nem tudom
  • mis10
    #30736
    1.mi az a folding home?
    2.a linuxot honnan tudnám letölteni és mire jó ha van nekem?
  • waspika
    #30735
    Lehet hülye kérdés de felteszem.

    Megrendeltem az usa-s régiófüggetlen cod4-t meg ut3-t. Ezekkel gondolom itthon nem csak az usa szervereken tudok majd játszani ugye??
    Gondolom megtatálja az eu-s szervereket is (az ut majd akkor ha megjelenik nálunk is).
    Aki játszik ut-vel mennyire lagzik? Mert a TS multi demot töltöttem le de az iszonyatosan akad.
  • Geeb
    #30734
    Paszolom akkor dolgot.Nekem is ezt csinálja.Bár nekem a gép-tv(hdmi) tv-h.mozi.(RCA) van össze kötve.Másnak nem volt ilyen problémája?
  • BJB
    #30733
    Huhh a Gran Turismo Prologue... A legjobb játék amivel valaha játszottam...
    Nem hiszem el hogy ilyen grafika létezik! Must have darab az biztos!!!
  • Papesz
    #30732
    Valószínűleg a korábbi konzolokra gondolt. Nyilván nincs értelme versenyeztetni Európát Amerikával, ha előbbin még nem, de utóbbin már megjelent a gép.
  • Kratos86
    #30731
    Eladom Unreal 3 játékomat! Ha valakit érdekel akkor szoljon!!
  • fittyfene
    #30730
    Újabb PS3 modellek várhatók!
  • NEXUS6
    #30729
    A monitorok asszem 16:10-es arányúak a TV 16:9-ével szemben. Egy darabig én is beállítottam a 16:9-et, de sokkal jobban néz ki teljes képernyősön és a torzítást annyira nem venni észre.

    De ha ragaszkodsz hozzá és még vásárlás elött vagy akkor lehet olyat venni, ami tudja a 16:9-et és akkor két vékony csíkot fog alulra felülre berakni.
  • Norbi7
    #30728
    Nem valami szépek az biztos, körülötte az a fehér sáv, hát...:(
  • 22Barna22
    #30727
    jha bocs nekem a crtröl egyböl a monitor jutott eszembe :S akk mindegy jó lesz crt TV-n is xD ésss milyen a kép? :S érezhető a nextgen? :D mondjuk 1 PS2-höz képest milyen?
  • ballor
    #30726
    Nem tudom mi érdekel, de simán megy. Bedugom és kész. PS2 kompom volt, azt nem tudtam eladni, de jobban jártam így. Y/Pb/Pr bemenetet keress a TV-den.
  • HAF Rigel
    #30725
    Én úgy emlékszem mintha japán -usa start egyidőben lett volna , mig az EU egy fél évvel késöbb , ebből levonva a követeztetést , Első második Japán USA és csak harmadik az EU . De lehet hogy tévedtem ,de pl az Ut3 is usában már kintt van meg japánban , eu meg még egy pár hét .
  • Angyisz
    #30724
    Tudom volt már téma régebben. De mégis feltenném a kérdést. Angliából honnét rendeltek, illetve hol a legolcsóbb a játék ? Én a https://shop.gameplay.co.uk-t ismerem, de úgy tudom ennél van olcsóbb forrás is.
    THX
  • 22Barna22
    #30723
    :| mmint a ps3 van a crt-re kötve a ps2 komponensével? mert ha igen pls mondj el mindent az utsó kábelig h hogy kötötted rá mert úgy én is megcsinálnám. jobb mint egy normal tv nem?
  • SlickAdam
    #30722
    A majdani Platinum játékok... pfuj! :)
  • Prince of Máté
    #30721
    Olyan szélesvásznú LCD monitor nincs ami közel lenne a 720p-hez, a legkisebb a 19-es, ami 1440x990 felbontású, igaz ha távolabbról nézed a képet talán nem tűnik fel a minőségromlás.
  • w77d
    #30720
    tud nekem valaki ilyen monitort ajánlani??
  • Kraptor
    #30719
    A másik probléma, hogy nem natívban fog menni a monitor és annak már nem lesz olyan szép éles képe. Olyan monitrot keress ami natívban közel van 720p-hez.
  • w77d
    #30718
    nekem az a lényeg, hogy magát a képet ne húzza szét! egy kis csík talán nem zavarna annyira :)
  • Lacesz85
    #30717
    Üdv a www.play.com ról rendelt már valaki és ha igen hogy működik (posta fizetés )? válaszokat előre is kösz
  • ballor
    #30716
    Hát ja. De a 1366×768 is tetszik nekem. :)
  • CHEAPBOY
    #30715
    Véletlenül se legyen egyszerű az élet:)
  • Papesz
    #30714
    Mindig is Európa volt a második.
  • ballor
    #30713
    de ezek a mostani moncsik nem 16:9-esek, hanem 16:10
    ott már lehet kis csík
  • HAF Rigel
    #30712
    Azt hiszem nexus6 monitoron játszik , 16:9 képarányú kell és akkor nem lesz /lehet gond . ha 4:3 képaránynál bitos lesz fekete csik .
  • PoisonChihuahua
    #30711
    Köszönöm!
  • PoisonChihuahua
    #30710
    Bár nincs módom rá kipróbálni, nekem 3 eredeti progresszíves játékom van (Black, Prince of Persia 123, Tomb Raider Annyiersary)
    Egyszer kipróbáltam és átállítottam 480p-re, a kép elkezdett futni mint állat és a tv ből valami túlvilági sípolás hallatszott úgyhogy gyorsan ki is kapcsoltam...
  • CHEAPBOY
    #30709
    Nincsen a PS3on már zöldezés, sőt a mai RGB kábelekkel, meg a mai PStwokon sincsen már ez a jelenség.
  • CHEAPBOY
    #30708
    De ha a TVn nincsen a komponensnek megfelelő bemenet?

    Az RGB a csúcs a sima tévéken szerintem is.
  • ballor
    #30707
    A progresszíves GOW az nagyon állat bír lenni! Persze csak az NTSC-be volt benne ez a funkció.
  • PoisonChihuahua
    #30706
    Így igaz, csak én a sáját tvmre értettem, mert azon a sz@ron nincs komponens bemenet. Egyébként jól mondod, a komponens az igazi, sőt ha jól tudom azon lehetett csak PS2-n progresszív jelet küldeni. Márha a tv tudta fogadni ugye...
  • w77d
    #30705
    nah viszont lenne egy konkrét kérdésem még, erre nem találtam választ a FAQ-ban! Az xbox 360 topicban azt mondták, hogy egy számítógépes TFT monitorral nem jön ki a képarány, tehát vagy túl nyújtott lesz a kép, vagy egy fekete csík lesz, esetleg el sem indulnak a programok! igaz ez?? tehát hiába veszek esetleg egy HDCP kompatibilis monitort, a kép torz lesz?? Nagyon kéne a segítség, mivel szeretnék konzolt, de csak ha jól működig tft monitoron, egy FullHD TV-re most nincs csak úgy pénzem!!
  • ballor
    #30704
    "RGB kábellel lehet kihozni a maximumot" ez meg nem így van
    használj komponenst; én a PS2 komponensével küldöm még ki egyelőre a CRT-mre, sokkal jobb a képe, mint az RGB esetében
  • PoisonChihuahua
    #30703
    Egy fura kérdés következik:
    Azt vettem észre, hogy a PS3-on ugyanolyan AV multi out videókimenet van min a PS2-n, tehát lehetne használni hozzá a PS2 RGB kábelét. Nade miért is? Azért, mert nekem hagyományos TV-m van és abból egy RGB kábellel lehet kihozni a maximumot (konzoltól függetlenül). A kérdés az lenne, hogy PS2-n ilyen kábel használata esetén DVD filmek lejátszásánál a kép zöld színű volt, ez a Macrovision másolásvédelem. Na tehát: PS3-on van-e ilyen?