89387
PlayStation3
  • DanielT
    #30782
    "10% selejtarány miatt"

    Húúúú, de jó is lenne... szerintem olyan 70% a valós... Arról nem is beszélve, hogy ami még nem szart be az is ipari selejtnek tekinthető a működési zajt tekintve...
  • NEXUS6
    #30781
    "Csak vicces, inkább cserélek dvdt, 5 sec alatt, mint várjak 20at installra:)"

    Szerintem azt akartad írni, hogy inkább jáccok ikszbokszon mint pélyesen, csak az ugye túl direkt lett volna.

    De miközünk nekünk ehhez??!!!;)))
  • Janey
    #30780
    Ettől függetlenül én sem értem ezt a HDD install mizériát.
    Az Uncharted sem installál és mégis folyamatos a játék.
    A Capcomnál lusta makik dolgoznak. Olvasom a Lost Planet rivjúkat a demóról és eleddig elég lehangoló vélemények születtek. Mondjuk várható volt hogy nem fogják széthajtani magukat egy portnál, de az legalább elvárható lett volna hogy egy firstgen x360-as játék szintjét hozni kellene. Vagy legalább annyira komolyan venni mint ahogy azt az Oblivionnál tették.
  • ballor
    #30779
    Ugyan, nem kell vele foglalkozni. Aki nem viseli el a 20 perc installt, amit egyszer csinál a gép, nem vesz ilyet. Nem kell itt egy embert sem győzködni.
  • HAF Rigel
    #30778
    De tényleg ennyire kényelmes banda a konzolos , én Pcről érkezett kolléga nem akadok ki a 22 perces installon , ennyi . Egyszer megcsinálom aztán viszlát .

    De te Istencsázsár miért vagy ennyire B U N K Ó .
    Átjárunk a box topciba basztatni az embereket a 10% selejtarány miatt. vagy hogy a M$ úgy adta ki akonzolt hogy tudta baj van vele.
    Nem mert normálisan gondolkodunk . Legyél boldog az 5 seces warezolt dvd cseréjével , mi is szeretnék basztatásmentesen boldog lenni a mi konzolunkal , ennyi .
  • Zodd
    #30777
    Ja majd pár év mulva.
    Semmit sem ismernek a HV gameOS-ben történő működéséről. Szóval még hosszú idő lessz mire megfejtik az ELFbin-t.
  • baggins
    #30776
    Mi meg nem. Ha meg inkább DVD-t cserélsz, akkor mit keresel itt és miért nem az X360 topikban osztod az észt?
  • Istencsászár
    #30775
    :)) persze

    Csak vicces, inkább cserélek dvdt, 5 sec alatt, mint várjak 20at installra:)
  • Wild007
    #30774
    Mi a véleményetek róla?Feltörik valamikor?
  • Janey
    #30773
    látom a PC-s vérpistikéből lett fő Xbot nem bír magával :P
    esténként gyerekorodban biztos nem a gonosz KÓKÓ hanem a mégundormányabb SONY volt a mesék sötét főszereplője :PPPP
  • Istencsászár
    #30772
    INSERT THE BR DISC TO INSTALL THE GAME, PLS RELAX:d
  • EmThor
    #30771
    fasza a lostplanet multi
  • EmThor
    #30770
    legkésőbb hétfő :D

  • Geeb
    #30769
    Köszi a felvilágositást.Csak kérdeztem...nem vettem ezt sehonan hogy bele látnak,csak kérdeztem.Nem vagyok otthon ilyen témákban.De még egyszer kösz.
  • brodix
    #30768
    Úgy tudom a ps3-as Kane & Lynch-nél nincs semmi élsimítás.
    Nekem meg van a játék,és szerintem akkor is rohadt jó.
    (Mondjuk engem ennél a játéknál nem is érdekelt annyira a grafika.Ja és egyébként egyszer találtam egy rohadt nagy bugot.BE ESTEM A HÍDBA!!!!MENTEM A HÍDON,ÉS EGYSZER CSAK BELE ESTEM!!!!:D:D)
  • item
    #30767
    Üdvözlet az uraknak!
  • Wild007
    #30766
    Csá all! Nem naon vágom a témát azért is kérdeznélek titeket, van egy 106cm- es Panasonic plazma TV-nk de kb 2-3 éve vettük szóval semmi HD vagy ilyesmi (csak alap). Szinte az összes game-nél nincs élsimítás, és nagyon ronda főleg a Kane & Lynch-nél lehet észrevenni igazán. Álítsak valamit a PS-en vagy a TV-n? Válaszotokat előre is köszi!
  • brodix
    #30765
    HI!
    És a ninja gaiden-t mire lehetne elcserélni?
    Skate-et kapnék érte?
    Vagy rá kellene még fizetni?
  • Yoda001
    #30764
    ja,bejön
  • zozo2001hu
    #30763
    Hali!

    Nálatok elérhető a www.game.co.uk ? Nem nagyon akar betöltődni az oldal nálam. :(
  • gazgoblin
    #30762
  • EmThor
    #30761
    03.19.: jpn store, echocrome, ps3-ra ÉS psp-re is, pályaszerkesztővel!
  • EmThor
    #30760
    jpn store, holnap, lost planet ps3 demo, 8 fős multival a fullban levő 16 fő helyett, ha jól értem.
  • EmThor
    #30759
  • Chris Lowe
    #30758
    Igen ezt mar láttam lejjebb, csak a Big Fish hang és felirat adatai itt nem szerepelnek, és kéne a magyar.
  • gazgoblin
    #30757
    Itt van jopár regio mentes film

    nehanyan mar rendeltek innen es elenyeszo a pk.
  • Chris Lowe
    #30756
    Nem mind, vannak region free kiadványok is és ezekre pályázok.
    Pl. Dracula, PlanetEarth stb.
  • Papesz
    #30755
    Valamit benéztél. A cikk pont azt írja, hogy a 80 gigás gépek gyártását leállították.
  • Kraptor
    #30754
    BD filmet ne rendelj amiból mert azok régió kódosak..
  • nvszekcio
    #30753
    Sziasztok, a hoc.hu egyik ckkében írják, hogy lesz 80 gigás PS3 dualshock kontrollerrel. Nem tudjátok ez mikortól lesz elérhető?
  • HAF Rigel
    #30752
    Geeb az egy alkalmazás elinditod és a gép csatlakozik lekérdeze egy számolást elkezdi kiszámolni végez visszaküldi az eredményt , ennyi . KB annyira mászhatnak bele a gépedbe , mint amikor a ps3 alapból feljeletkezik a netre .
    Az idézett mondatból sem értem miért következtetsz erre .
    Első idézet a guinesses ez úgye azt jelent a programhoz csatlakozott számitógépek össz ereje a legnagyobb számitó erővel rendelkező hálozat .
    Második rész , naponta 3000 percenként 2 , ezt úgye úgy kell értelmezni mióta megjelent a folding azta X számu ps3 tulaj csatlakozott , ezt osztották el 365 el , utána meg még osztották 1440 el ahány perc van egy nap és lás csodát 2 kaptak ezért mondják azt hogy percenként 2 regisztrálnak
    A második bekezdés meg arra vonatkozott hogy az elvégzett össz számitásoknak a 3/4 ps3ról érkezik vissza , igy értelemszerűen ez a platform viszi a pálmát a számolásokban .
    VIszont még mindig nem értem azt hogy honnan vetted hogy belelátnak a gépedbe ?
  • Geeb
    #30751
    Ha regisztrálok akkor a gépemet egy háloztra kerül. Nem?

    " A Guiness tavaly szeptemberben ki is kiáltotta a Folding@home-ot a világ legerősebb számítógéphálózatának.

    Naponta átlagosan háromezer, vagy ha úgy tetszik, percenként két újabb géptulajdonos csatlakozik a kezdeményezéshez, jelenleg pedig a PlayStation 3 masinák a teljes kapacitásnak közel a háromnegyedét teszik ki "

    Mert nekem ebből ez jön le.
  • Chris Lowe
    #30750
    Amcsiból rendeltetek már blu-ray filmet vagy játékot? Ha igen akkor melyiktől és mennyi volt a postköltség? Taxot is kifizettetik?
  • imuthesz
    #30749



    ki mondja ezek után, h nem szép?
  • Zodd
    #30748
    Nem a gépbe nem látnak bele.
    Nem értem mire gondolsz ezalatt ?:
  • Kraptor
    #30747
    Nincs!
  • Jimanszky
    #30746
    Üdvözletem minden Kollégának!!
    Mi a helyzet Veletek?Rég jártam erre...ÁÁÁ,de tudjátok,a sok nő...de úgy érzem megtaláltam az igazit;)Meséljetek,mi újság?:)
    Nagypacsi Nektek!!
  • Geeb
    #30745
    1.Ha valaki csatlakozik bele is láttnak a gépébe?
  • Geeb
    #30744
    Pontositanék "csinálta".(aranyozott rca csere)
  • tomy8614
    #30743
    senki sem fogja neked utánvéttel küldeni (szerintem nincs is rá lehetőség), ráadásul itthon is drága az utánvét emlékeim szerint (amennyivel nyernél az áron annyit buknál vele)