89387
PlayStation3
  • EmThor
    #31145
    thx

    golf tetszik, aranyos! csak bénázok nagyon :( ja és elvileg nem teljes áron jön, ahogy a lost planet, mert ugyen japóknál már rég kinn van.

    egy szívfájdalmam az aranyos japán szinkron hiánya :D
  • Chris Lowe
    #31144
    Legfeljebb nem indul el, de baja az biztos nem lesz.

    EG5 demót töltsétek le, király! Én tuti megveszem, 1 player-ben is de online nagyon fasza, ps2-őn is nyomtam online, ott mindig csütörtök volt a golfnap.
    Akciójátékfanok viszont messzire kerüljék.
  • EmThor
    #31143
    pf... ez van, game legalább jó, dobozossal jobban jársz, én letöltöttem de a lemez hiányzik

  • OliApa
    #31142
    Na. Megjött a Warhawk! Olyan kopott, nyomott, fakó varhókos dobozban küldte az ebay, hogy arra gondoltam: Úristen, mi lehet belül?! De bent minden patent, karc és foltmentes! Gondolták, Keletre jó ez is.
  • EmThor
    #31141
    karcos ps2 játéktól nem lesz baja a ps3-nak ugye?
  • EmThor
    #31140
    kész vagy ember :D

    nekem ez az első hd\plazma\lapos tévém, egyenlőre kop-kop-kop jól szolgál. Krisz tanácsára + a Konzolos cikksorozat hatására vettem, nem bántam meg, reméle sokáig kitart, következőről meg majd akkor gondolkodok ^^

    dmc: tegnap mission 7ben fagyott, mission 6 után meg nem mentettem... szal szopóka volt egész délelőtt :D szal az erdőbe -újra- beértem :D
  • Nexxuss
    #31139
    Hó' neveztelek Pana bérencnek? :D Kriszt neveztem annak :) Bár ha téged is annak neveztelek biztos meg is volt az oka rá :D:D:D Amúgy én is Pana fanboy voltam. De a pohár az PT550-es házimozinál meg a PV70es panelhibáknál telt be. REméljük egyszer össze szedik magukat végre. Dmct letoltad végre? vagymiafaszvanmár?:D:D:D
  • EmThor
    #31138
    tudod kit nevezz pana bérencnek :D én vettem és elégedett vok vele
  • EmThor
    #31137
    nem vagyok fenn :D
    de ps3 vinyóján hever pár lementett mugshot :D
  • Nexxuss
    #31136
    melyik vagy Te? :D:D:D:D
  • jaszy
    #31135
    Ps3 60GB os 4 hónapos eladó. 1 Folklore játékot adok hozzá.
    Érdeklődni privátban.
  • EmThor
    #31134
    sírjatok
  • Foxhound1980
    #31133
    Na meg mit akarnak ezek a multik közt?! Márkás Phantom utánérzésem van. Áhh...
  • NEXUS6
    #31132
    Van itt az SG-n is egy cikk róla.

    Sajna az Apple-nél kb annyira értenek a hardverhez, mint a M$-nél, szal ha lesz belőle valami számomra felejtős. A jelenlegi trendjüket ismerve beleraknak valami 4 magos intel procit nem túl sok RAM-mal, meg valami nem túl erős videokarit, és kb ennyi.
  • OliApa
    #31131
    Riválist kaphat az Xbox, Playstation, Wii.
  • NEXUS6
    #31130
    Ügyesvót! Gratula!;)

    Nemvágtak még ki néhányszor innét mostanában vajon?
    ;)
  • HAF Rigel
    #31129
    Hoopsz barátunk kapott is egy szép eltiltást , így kell ezt csinálni .
  • manuta83
    #31128
    Oké..nem vettem bántónak a dolgot!Nem vagyok az a sértődékeny típus...Nem akarom kiírni a szolgáltató nevét mert félő h reklámnak minősül..egyébként a helyi kábeltelevízión keresztül jön a net is ez egy közepesnek mondható cég...Akkor a wifi-s megoldás tűnik kézenfekvőnek....thx az infót!ha gondolod privin megbeszélhetjük a részleteket hamarosan kirakom az msn-em..
  • HAF Rigel
    #31127
    Játékot a konzolboltban szoktam venni köszönöm .
  • zottyantas
    #31126
    Ezt persze csak én mondom és nem akrtalak bántani ha esetleg az elején úgy tűnt volna.
  • zottyantas
    #31125
    Így nem fognak tudni segíteni ha nem arra válaszolsz, amit kérdeznek. "UPC-s vagy?" Erre azt írod kábeles a neted. Az biztos bármilyen is vagy, hogy switch meg router is együtt nem kell, de ha nem megy a net akkor egy router megoldhatná az egészet és akkor már célszerű wifi-set venni mert nem sokkal drágább és nem kell kábel a ps-be.(8ezerért már lehet kapni)
  • manuta83
    #31123
    Kábeles a netem nam valami nagy(2Mbit/s) és ez most a fő gépen megy(PC).Azt már tudom hogy a MAC bekavar,de hallottam h online a fifa ütközik valamibe,mert az egyik srác nem tud se gazdázni se kapcsolodni-->Switch-et ajánlottak neki .Most akkor kell a router meg a switch is?Melyik a jó megoldás...mert ha összejön akkor gondolom el döcög majd 1Mbittel a kicsike...
    Szerintem majd kiprobálok pár variációt kölcsön eszközökkel és ha majd valamelyik beválik akkor nagyon jó lesz...ha addig van valami konfig megoldásod a dologra érdekel!Ha valamit nem tudok ugyis visítok...de ez részemről már-már természetes.
  • NEXUS6
    #31122
    UPC-s vagy?

    Mert akkor a hálózat a hálókártya MAC száma alapján azonosít. Ha a net nem a PS3-on lett beüzemelve akkor ez a MAC szám, a PC-d hálókártyájának a száma.

    Megoldás router használata, és a MAC szám klónozása.
  • manuta83
    #31121
    Na hát kezdek bepipulni...Úgy csináltam ahogy hunhatrix mindta-->modem beleköt ps-restart modem-netteszt---automatikus minden meg is talált mindent(IP,Alhálózati masz-Ip tartomány-DNS..)-->csak a net nem megy valaimért FAILED!!!Valami nem kóser.De hát senki sem az anyja hasában tanulta amit eddig tud..Rájöttem valamire!!!SEMMIT SEM TUDOK
    Ha valaki tud az segítsen mert nem tudom beüzemelni a netet!Ha ez segít akkor fix az ip-m...Ilyenkor mi a teendő?Megoldás?Pleas help!!!
  • Attila 007
    #31120
    Petyusnak különm köszönet a válaszért, neked viszont a kikötésre az a válaszom, hogy lehet jobb lenne, de 10 méter HDMI kábelborzasztó drága:)
  • NEXUS6
    #31119
    Előre lerendelet grafikának elmegy!;)
    Nehogy azt hidd, hogy a játék is így fog kinézni.
  • manuta83
    #31118
    Nekem tetszett, de 1 kicsit hogy is mondjam...annyira nem valósághü, de a graf jónak mondható...tul freestyleres..
  • Foxhound1980
    #31117
    Annyi kreativitás sem jellemzi a trailert, hogy mást csináljanak mint a Motorstorm CGI-ben, ezek után milyen lesz a gém? LOL
  • Elveon
    #31116
    Pure bejelentés!
  • Foxhound1980
    #31115
    Golf demó milen, érdemes leszedni?
  • Since
    #31114
    Valaki tud valamit a Final Fantasy Versus XIII játékról? Miben különbözik a sima Final Fantasytól? Igaz még várnunk kell rá egy kicsit de nagyon ütős kis játék lesz :-)
  • EmThor
    #31113
    az Ötvös az egy f@sz, már a mozis cuccokhoz is olyanokat írt, hogy égnek állt a hajam, csak csodálkozni tudok hogy ide firkantgat még
  • Foxhound1980
    #31112
    Kis GTAIV beszámoló

    "Sok emlékezetes pillanat volt, az egyik legfrissebb egy üldözés során történt. Az egyik rádióállomáson egy olyan dalt játszottak, amit szeretek, eközben pedig két rendőrautó üldözött engem a kínai negyeden keresztül. Gyorsan haladtam, amikor egy másik rendőrautó, amit nem láttam szemből belémhajtott, a két kocsi óriásit ütközött, én pedig kirepültem a szélvédőn. Fedezékbe bújtam, és még mindig hallottam amint a dal szól az autóroncsból. A rendőrök tüzet nyitottak, de az egyikük eltalált egy járókelőt, aki elővette a fegyverét, és elkezdett lövöldözni. Ezután egy szép nagy háború tört ki egy arra járó banda és a rendőrök között. Néhány másodperc múlva az összes rendőr halott volt, a bandatagok pedig elsétáltak. Én elkötöttem egy másik autót, és csendben elhajtottam a környékről hogy a körözésem megszűnjön."

    OMG!!!

    /G365/
  • Foxhound1980
    #31111
    USA januári NPD! Megtörtént ami hosszú hónapok óta nem!!!

    Nintendo Wii 274,000
    PLAYSTATION 3 269,000
    Xbox 360 230,000



    Szerk: Tegyük azt hozzá, mindezt úgy, hogy nem jött ki must have only játék. (igaz egyik gépre sem)
  • EmThor
    #31110
    usa

    # MLB 08 The Show demo (free)
    # Rock Band "Punk Pack 1" ($5.49)

    * The Clash's "Complete Control" ($1.99)
    * The Ramones' "Teenage Lobotomy" ($1.99)
    * The Police' "Truth Hits Everybody" ($1.99)

    # LittleBigPlanet "Create-A-Level" trailer (free)
    # Super Stardust HD theme (free)
    # MLB 08 "RTTS Tutorial" video (free)
    # Conflict: Denied Ops Dev Diary 2 (free)
    # Conflict: Denied Ops Dev Diary 3 (free)
    # Turok "Creatures" trailer (free)
    # Turok "Weapons" trailer (free)
    # Burnout "Accolades" trailer (free)
    # The Ruins movie trailer (free)
    # Patapon demo for PSP only (free)
    # MLB 08 The Show demo for PSP only (free)
  • manuta83
    #31109
    hali!sikerült a frissítés és végre a témák is mennek!!!köszönöm a srácnak(hunhatrix) aki segített ebben!megy ez csak szépen lassan tanulni kell ezt a gyöngysze üzemeltetését.....2.01ver van fönn az nagyon jó..
  • SlickAdam
    #31108
    ezaz!!!! :(
  • Chris Lowe
    #31107
    Everybody's Golf5 demo az eu store-on!
  • pepi024
    #31106
    geme .co-n milyen kártyával lehet fizetni
  • HAF Rigel
    #31105
    letöltöd a sony oldalrol és egy pendrivével átviszed majd felrakod