89387
PlayStation3
  • Sund
    #31104
    én csak röhögök ezeken az outsidereken. És közben irgalmatlan jót játszom a Fekete Gyönggyel.
  • manuta83
    #31103
    Ha valaki tud az segítsen lécci hogyan kell net nélkül frissíteni a ps3-at mert az 1.92 van fenn és 2.01 et akarom felrakini..meg majd utánna a linuxot...mert így sajnos se frissítés se témaváltás..nekem nem érzékeli a témákat ps3 40GB... [email protected] thx
  • NEXUS6
    #31102
    Na ja. Azért szép lassú változás érzékelhető a médiában. Én kicsinyt kárörömmel figyelem, ahogy egyesek most nyalják föl a padlóról a nyálukat amit fél éve még a PS3-mat szídva kifröcsögtek. Persze ezek az emberkék közben észre sem veszik, hogy az akkori észnélküli betámadás után már csak ez a nyalizás nagyobb ciki.
    A gémertevenemfelejt!;)
  • HAF Rigel
    #31101
    tök jók ezek a cikkek , most az sg.hu devil may cry 4 cikkre gondolok , Kedves Ötvös Tibor nem bírta ki és persze oda szúrt a ps3nak hogy csak 39% produkálta az eladásoknak . Igaz majdnem 8millióval több xbox360van és ahoz képest csak 11%al kevesebbet adtak el belőle. De mindegy , kezdem megszokni hogy csak a negatív hangvételű cikkek vagy negatív beállitotságú megjegyzések érik a ps3at
  • Lionel
    #31100
    és a ps AV kimenetébe dugom be és akkor a kábel másik vége szabadon marad.ha igy van akkor értem.köszönöm a segítséget
  • ballor
    #31099
    A Burnoutban milyen netes részek vannak?
    Gondolkozom a beszerzésén.
  • EmThor
    #31098
    őszintén:

    nem kellene ps3 - technikai topic-ot nyitni?!
  • SD456
    #31097
    A kábel közepén vannak hangbemenetek (RCA) és ezekbe be tudod dugni a hagnfalakat. 5.1 nem lesz. Nekem is csak a mélynyomó és a center hangfal van bekötve.
  • Lionel
    #31096
    és azzal hogyan?
  • SD456
    #31095
    Hi!

    Digitális kábelell lehet rákötni a hangfalra a PS-t. De úgy tudom ezen a logitech hangfalon nincs ilyen bemenet. Ezért kell egy RGB Scart kábel amin be tudod kötni. De lehet, hogy van más módja is.
  • EmThor
    #31094


    jövő héten ingame xmb?!
  • Lionel
    #31093
    Hi!kéne 1 kis segítség..szóóval lenne 1 ps3, 1 samsung 940bw monitor és 1 logitech x 540 hangfal..hdmi-dvi kábellel szeretném összekötni a ps-t és a monitort ez idáig ok csak azt nemtudom hogy kéne (és milyen kábellel) összekötnöm ahhoz h hangja is legyen
  • Nexxuss
    #31092
    ááá ez a DMC4 nagyon megbasz gyerekek....jaaaaaaaajjjjjj:-) isten király cucc
  • NEXUS6
    #31091
    Ja bocs nem háromszöget hanem X-et kel nyomni!
  • tyrant71
    #31090
    ebben is van ékezetes betü
    keress másikat :-D
  • OliApa
    #31089
    Ezt a szép magyar nevet? Legyek talán Troppauer Hümér?
  • JohnnySmith
    #31088
    nenenenene vegyél orange boxot aztán jóvan.
  • farrrrkas
    #31087
    nemtudom ismeritek e ezt de sztem jó hely! NONSTOP és egész olcsó... asszem kölcsönözhettek bármit...
    ezt
  • gaben4
    #31086
    Nahh várjatok registrálok HotPants néven aztán akkor beszélünk róla hogy mi lenne a legjobb döntés elsőre .
  • tyrant71
    #31085
    változtass nevet
  • Sund
    #31084
    Ratchet
  • OliApa
    #31083
    Akkor másképpen teszem fel a ?-t: van ékezetes nevű bankkártyatulajdonos reggelve a PSN account billing oldalán?
  • JohnnySmith
    #31082
    (ofc tisztelet a kivételnek :)
  • simirizsa
    #31081
    Kikérem magamnak :D
  • JohnnySmith
    #31080
    (és ő fog érettségizni idén???? na szép.... next (de)generation bravó)
  • NEXUS6
    #31079
    Hát az kúl! Akkor neked egy naggyon küllönleges PS3-ad van!;)))
    De lehet, hogy csak nem frissítettél rendszerszoftvert, mert hogy asszem csak a legutóbbi (vagy uccsó eleötti, már nem emléxem) frissítés óta vannak ezek a témák, bár a menüpont asszem régebben is szerepelt.;)
  • ballor
    #31078
    :)))))))))))))
    Kemény volt, de ha kell, akkor kell. :D
  • JohnnySmith
    #31077
    ide ne gyere vissza.... inkább valami más topikba...
  • gaben4
    #31076
    Ajj ne szivassatok már nem bonyolúlt de elhsized hogy megvan az okom rá hogy más címéről írjak?
  • OliApa
    #31075
    Biztosan bonyolult egy saját reg.
  • gaben4
    #31074
    nahh elmek rémrendes családot nézni majd jövök
  • gaben4
    #31073
    Héééj más címéről írok én 18 vok és idén érettségizek mit húzzak rá?
  • gaben4
    #31072
    Látom nem értettétek mi közül lehet választani.. Nkeem nem kell Grand Turismo azt nem szeressem :D:D
  • JohnnySmith
    #31071
    Szerintem te inkább huzzál még rá 2évet és utánna próbálkozzál az érettségivel...... (szijjja)
  • tyrant71
    #31070
    GH3
  • ballor
    #31069
    gt5p
  • gaben4
    #31068
    nah meg még egy kérdés.. Mi legyen az első? Orange box, vagy crisys?
  • simirizsa
    #31066
    Igen az :D
  • Smuge
    #31065
    Ez a normál 14.000 Ft-os kiadás?
  • OliApa
    #31063
    Olyan problémám van, hogy a Playstation Network-ön az account management-ben a credit card adatoknál nem fogadja el az adatokat, valószínűleg a névvel van baj, mert nem tudom beírni pl. az ékezetes 'ő' betűt. Az érdekes benne az, hogy mégis megtalálja a kártyámat, mert azonnal levon 1 USD-t! A levelezésben megy az ékezetes betű ('L2' gombbal előjön a betűsor), a fent írt oldalon meg nem . . . (USA account)