89387
PlayStation3
  • HotPants
    #31185
    vágom de sztem maradok a 60 gigásnál mert akarok ps2-es játékokkal is tolni.. Amúgy még nem játszottam ps3-al szal sztetek egér után nehéz lesz átszokni a joy-ra?
  • Nexxuss
    #31184
    hát a 40 gigás verziónál nagyobb a meghibásodási arány. A 60 gigás meg nem nagyon akar meghalni. Bluray gondok vannak a 40 gigásnál. Nem nagy %nál de vannak. Persze garancia van rá, de akkor is :)
  • ballor
    #31183
    Ez a tévhit még mindig él? Nem értem ki és miért terjesztette el.
    A Resi és a Motor két olyan játék, ami 4-5eFt-t körül megveszel.
  • HotPants
    #31182
    oks értem értem és ezt hogy érted hogy megbízhatóbbak? mi a baj a 40 gigással?
  • Nexxuss
    #31181
    ha lehet 60 giga mert elvileg megbízhatóbbak.
  • ballor
    #31180
    Ha akarsz PS2-es játékot futtatni, akkor 60, ha nem, akkor a másik.
  • HotPants
    #31179
    Szijjasztok.. Nah még egy kérdés.. Szal sztetek melyik érné meg jobban? az a régebbi 60 gigás starter pack két játékkal (motorstorm, resistance) vagy az az újabb 40 gigás olcsóbban?
  • Nexxuss
    #31178
    és ha kínaiul beszélnek az jobb? vagy mié Hong-kong? :D Az nem japánban van kedves Emthor nem is tudtad?:D:D:D:D
  • NEXUS6
    #31177
    Jé van olyan PS3-masos, aki még veszi a fáradtságot, és rákattint az IGN-re. En max a képeket szoktam ott nézni, de manapság, már abban sem túl frissek.
  • EmThor
    #31176
    dynasty warrior 6 review 5.9 @IGN :S
  • EmThor
    #31175
    ezen szívom magam én is... attól félek nincs rajta angol felirat. esetleg hong-kongból
  • testerlnx
    #31174
    Jó haver, becsüld meg! :)
  • simirizsa
    #31173
    Haver intézi
  • Elveon
    #31172
    Az izomzatuk szép az biztos, de ha lesz benne 40 kilós csaj, az biztosan leveri mindet.
  • Zodd
    #31171
    Tényleg ha japánoktól venném meg azt normális földi halandó megértené? Azaz van rajta angol nyelvű szöveg?
  • Zodd
    #31170
    Ja így szerintem is gagyi, kéne a Japán hang :(
  • testerlnx
    #31169
    Ez most bodybuilder játék lesz? Eszméletlen mennyi tápos kacsa lesz benne...
  • Elveon
    #31168
    Street Fighter 4: új karakter!
  • EmThor
    #31167
    annyira hiányzik a japán hangsáv a minna no golf 5-höz

    ja, usa store, ingyen gh3 aerosmith szám, de eu-val nem fog működni :(
  • Alien!
    #31166
    ott mindennek durva a hangja...meghát a zene..pffff....télleg DTS rulz... ja és Naughty Dog rulz...
  • EmThor
    #31165
    thx
  • OliApa
    #31164
    16-ért a kettőt?
  • manuta83
    #31163
    Hy!Ha valaki tudja az írja már meg hogyan kell a PS3-n elmenteni a gólokat a FIFA 08-ba...nem tudom mit kell nyomni..
  • Nexxuss
    #31162
    hmmm na nekiálltam végre az Unchartednak énis :) Hát tetszik eddig. Bár kicsit soknak találom benne a tűzharcot. Még csak most másztam fel a várba, de már egy jó ideje lövöldözöm csak. Remélem később megváltozik a helyzet. Ja és a Shotgunnak naggggyon durva hangja van. DTS rulz.
  • Sund
    #31161
    talán hívd fel őket.
  • Prince of Máté
    #31160
    pl itt
  • EmThor
    #31159
    nem tudjátok hol lehetne karcos ps2-es lemezt políroztatni???
  • Prince of Máté
    #31158
    HD-n jobb, csak komponens kábel kell hozzá.
  • manuta83
    #31157
    Bullitt!!Nekem is sima SDTV-m va és nekem is samsung...a grafika szuper!!!De Hd-n jobb..Sokkal jobb és élvezhetőbb a ps3-on a játék mint ps2-n..Nekem volt benne részem h sd illetve hd tv-n is kipróbáljam a ps2-t..hát ki kel h ábrándítsalak mert a hd tv-n nem volt jo a ps2...sőtt!!!pedig az is sams...visszatérva az SDTV-s témádra a ps3 csak akkor amikor sötét a kép pl:tölti a játékot akkor vannak benne csíkok, de játék közbe nincs gond!!És előbb vagy utóbb (de inkább előbb) ugyis be kell szerezni egy HD tv-t...De okos lettem hirtelen...
  • Papesz
    #31156
    SDTV-n tökéletes a PS2 képe. Főleg ha RGB kábel van hozzá.
  • Prince of Máté
    #31155
    Szerintem ő a képminőségre értette, hogy azon a tévén nem túl jól mutat.
  • Papesz
    #31154
    Ha a PS2-t nem érzed igazinak, akkor teljes egészében felesleges PS3-at venni, mert nem Neked való ez a konzolosdi.
  • SD456
    #31153
    Hi all!

    Nemtudja valaki, hogy az Überkonzol beszámítana egy F-1et?
  • Bullitt
    #31152
    Érdemes-é PS3-at venni, ha nincs HDTV-m, csak egy asszem 60Hz-es Samsung. Úgy értem kifolyik tőle a szemem vagy nem? Mert van PS2-m és az vhogy nem az igazi...
  • EmThor
    #31151
    öl, lop, rabol
  • simirizsa
    #31150
    Ha holnap minden jól megy beszerzek újonan 16-ért 1 Uncharted-et meg 1 Paradise-t
  • Zodd
    #31149
    Tényleg, nemrég elkészült a folding home ps3 kliensének a hibajavítása. Nálam már lent is van. Most már mindenki rá a kutatásra :D.
  • EmThor
    #31148
    köszi, csekkolom amint hazaérek... de hangulata az van, kacsák úsznak a vízen, fúj a szél, kawaii csajok :)
  • Chris Lowe
    #31147
    Nem olyan bonyi az irányítás, hamar ráérzel! Ha elöször játszol E. golffal akkor a régi irányítással kezd, azt könnyebb betanulni(a demoban a karakterválasztás után rákérdez, hogy melyik irányitás legyen).
  • Zodd
    #31146
    http://finalfantasy-xiii.net/

    itt olvasgassál hangulatra eddig nekem is a versus tetszik jobban :)