89387
PlayStation3
  • HotPants
    #31225
    Jah és még milyen messze van.. 2008.04.28.. hol van az még? fasz kivan már. .Bár biztos a GTA 4 is tele lesz Bugokkal mint a többi GTA de kit érdekel? Eddig egyik GTA-ban sem csalódtunk ebben sem fogunk..
  • SlickAdam
    #31224
    nekem se volt egyből hdtv-m, mégis rendkívül szép volt a kép, látszott, hogy ps3-ról van szó, nem ps2-ről...:D de egyértelmű, hogy ha látni akarod mit is tud a gép, akkor hd megjelenítő kell. erre jók a kompatibilis monitorok is, ha valakinek nem kell 80-90-100 centis kép. szal jó az sd is, idővel majd beszerzel egy fasza kijelzőt, és akkor azt fogod érezni, mintha másodjára vennél ps3-at!:D
  • Yoda001
    #31223
    szép szép,és sima tv-n is igazi,bár az is biztos h a teljes "erejét" nem mutatja ki jöhetne már a gta
  • fsgh
    #31222
    1 kérdés... Mit takar az hogy ha egy játék PAL-os??

    ja és: a Poroluge mit jelent a GT5 után? Mert láttam a GT4-ből is volt sima meg Poroluge...
  • HotPants
    #31221
    Jah jah hát pontosan.. Nemtom mia fasznak kell úgy lehúzni.. Amúgy szted a PS3 tényleg csak HD-n az igazi? Mert nekünk nem HD-nk van hanem ilyen 100 cm-s Samsung tv vajon azon is szép lehet?
  • ballor
    #31220
    Ok, tényleg érdekel.
  • SlickAdam
    #31219
    rohadtul nem szebb XBOX-on, a videónál max a szokásos tv beállítási gondok lehetnek. review-k is mind arról beszélnek, hogy a PS3-as a legszebb verzió.
  • HotPants
    #31218
    Iggen? Jó nagyon.. Hallod néztem GameTrailersen ilyen játékösszehasonlítást az Oblivionról.. PS3 vs Xbox 360.. Ott a PS3 grafikáját hogy lehúzzák az Xboxhoz képest.. Egy ember aki a két konzolról nem ismer semmit az lazán az Xboxra fogadna hogy szebb a grafika holott én azt nem hiszem.
  • SlickAdam
    #31217
    jaja, megvan ps-re, nagy kedvencem.:)
  • HotPants
    #31216
    Hát hallod nekem is kicsin múlott. 10 perc játék után irány az uninstall pedig az Oblivion is egy Isten játék.. Imádom azt is..
  • Nexxuss
    #31215
    majd keresek. De annyi volt a lényege, hogy változtatta a BLuray olvasó felépítésén. ÉS emiatt van benne hiba. Úgy mint az újabb asztali BD lejátszókban is. Az első szériás 40gigásoknál ezek vannak. Javításkor cserélik és onnantól kezdve semmi baj.
  • SlickAdam
    #31214
    na én erre nem lennék képes, 10 mp után beledűltem volna a késbe!:D
  • HotPants
    #31213
    hát hallod az oblivionnal úgy játszottam hogy az arénában ütöttem egyet aztán szabályosan úgy mozdult a kard mintha egy képsorozatot nézegetnél ilyen 20 másodperces szünettel :D
  • SlickAdam
    #31212
    akkor neked fel se fog tűnni a konzolok "szaggatása" :D
  • SlickAdam
    #31211
    most megnyugtattál, bár ígyis-úgyis beszerzem, mert már ki vagyok éhezve vmi FPS-re, ha már az a .... HAze csúszik folyamatosan...:D
  • HotPants
    #31210
    Én személyszerint el se tok képzelni egy játékot szaggatás nélkül mert az én szar gépemen midnen játék szaggat már jóformán szal ezért is lesz muszály beújítani.
  • ballor
    #31209
    Kíváncsi lennék a hivatalos Sony elismerésre. Egy link lenne?
    (Nem vita ez, csak tényleg érdekel.)
  • Nexxuss
    #31208
    nem szaggat. POntosabban szaggatott vagy 3szor. De akkor is csak 1-2 másodpercig. Ami a gamterailerses videón van azt meg nem értem, mert nekem mentés közben sem produkált soha olyat.
  • HotPants
    #31207
    ahham vágom nah és azt tudjátok hogy lesz crysis is ps3-ra? Bár de hülyeséget kérdeztem biztos mindenki tudja.. Nah az is egy milyen gyönyörűség :D
  • SlickAdam
    #31206
    én a szaggatásra gondoltam, azt írják mindenhol...
  • SlickAdam
    #31205
    na ezt én se tudom, de azt mondják, hogy rendkívül élvezetes puzzle cucc a Portal, van benne újítás az utóbbi idők trágyáihoz képest.
  • Nexxuss
    #31204
    van 360od? ha nincs akkor mit érdekel hogy rosszabb lett a port? :) Egyedül a Stereo hang a zavaro. De az nagyon. Remélem javítják. Viszont sztereóban is beszarás milyen dinamikus.
  • HotPants
    #31203
    Értem értem hát nemtom én csak videókat néztem róla de a Half life 2-t gépen már 4-szer végigvittem.. Tényleg árviszonyban is nagyon megéri de azt a Portalt nem nagyon vágom ... Annak mi a lényege? Kapuk nyitogatásában mi a poén?
  • Nexxuss
    #31202
    Orange Box nagyon jó.
  • SlickAdam
    #31201
    valószínű jövőhéten fogom beszerezni pont az Orange Box-ot, ár-érték arányban télleg nagyon jó választás, csak sajna állítólag rosszabb lett a ps3-as port.:( de erről azok nyilatkozzanak, akiknek már megvan.:)
  • HotPants
    #31200
    akkor a másik meg az Orange Box lesz.. az is kibebaszott jó párosítás, úgy is szeretem a half life 2 sorozatot.
  • SlickAdam
    #31199
    hát GTA nem FPS, úgyhogy akkor Killzone2, de az még odébb van, addig úgyis kellesz venned vmi mást!
  • SlickAdam
    #31198
    na hát az pont nem realisztikus, inkább fordítva!:)
  • HotPants
    #31197
    Hátt iggen uncharteed jó meg minden nagyon be is jön meg szép is de valahogy most FPS-re vágyom..
  • HotPants
    #31196
    És nem unalmas az? Folyton csak kocsikázni körbe körbe? :D Már bocs ha te Isteníted én meg ilyen primitív szavakkal alázom de nekem valahogy az nem pálya hogy csak kocsikázzak.. A Pro street se jön be pedig igen realisztikus játék.
  • SlickAdam
    #31195
    Uncharted: Drakes Fortune, na ez kezdésnek ELÉGGGGÉ jó lenne.:)
  • Nexxuss
    #31194
    hivatalosan is nagyobb a meghibásodási arány. Sony elismerte. De nincs ezzel gond. De aki teheti vegyen 60-ast. Ennyi.
  • ballor
    #31193
    GT5p :D
  • HotPants
    #31192
    még egy fontos kérdés.. Mi legyen az első ún oktató játékom? :D:D Killzone 2 vagy GTA 4? tudom tudom nem aprózom el a dolgot
  • BJB
    #31191
    Fel szeretném tenni a Linux Fedora Core 5-öt de nem találom sehol. Honnan tudnám letölteni?
  • HotPants
    #31190
    jah tom hogy a 60 gigás az kb 120e vagy valahogy így a 40 gigás meg csak 90 de most jön a ballagás szedek be jócskán zsét aztán majd meglátjuk mennyi jön be és úgy döntök.-
  • ballor
    #31189
    olvass vissza
    valaki itt panaszkodott a 60-as haláláról

    (nem kéne ezt a 40-es dolgot ennyire hajtani)
  • NEXUS6
    #31188
    Az ugribugrinál, sport, versenyzősnél a kontroller jobb. Az FPS-re ha nem tudod megszokni akkor ott a FragFX, ami egér+kontroller egyben. Szerintem jobb mint az egér + bill!
  • ballor
    #31187
    nézd meg az árkülönbséget és ha neked megéri annyival több, akkor 60
    ja, és nézd meg, hogy a PS2 mennyiből is jönne ki ;)
    és ha így is megéri, akkor pléjjjjj
  • Yoda001
    #31186
    fps játékoknál először biztos lesznek gondok,de egyébként egy pár óra játék alatt belejössz :)