89387
PlayStation3
  • JohnnySmith
    #31490
    OFC :)
  • Foxhound1980
    #31489
    Emmeg mi?
  • Nexxuss
    #31488
    új bázisunk lesz. Természetesen szigorúan warez mentes övezet:)
  • Nexxuss
    #31487
    azta micsoda moderálás volt itten meg:) Király:-)
  • HAF Rigel
    #31486
    Szerintem ez a valódi ok miért állt le a Toshiba HD DVD ről .
    Szerintem a Cell gyár eladása volt az egyik dolog amit kapott a sonytól azért hogy végre ne legyen konkurencia .
    A Sony Corp 835 millió dollárért ad el microchip-kapacitásokat a Toshibának - számolt be a Reuters. A gyártóberendezéseket félvezető vegyesvállalkozásuk fogja használni, a chipeket a PlayStation 3-ban, és Toshiba-termékekben alkalmazzák majd. A Sony elősorban a digitális fényképezőgépekbe és kamerákba építhető képérzékelőkre fókuszál, ezért az egyéb chipek gyártásába nemigen fektetne nagyobb összeget. Az üzletet az után jelentették be, hogy a Toshiba a HD DVD-üzletágból való kivonulás mellett döntött. A közlemény megjelenése után a Sony részvényei 2,8 százalékkal drágultak, míg a Toshiba-papírok ugyanennyivel estek.
  • Sir Quno Jedi
    #31484
    Eddig ez volt az egyik legrendesebb topic. Ha néhány agyhalott itt is elkezdi a warez témát, akkor azok mennek pihenni, a topic meg erőssen gyomlálva lészen!
  • SlickAdam
    #31464
    Meglepi!
  • Nexxuss
    #31459
    annyi, hogy régi kimaradt címeket innen kell beszerzni oszt jóvan.
  • OliApa
    #31458
  • OliApa
    #31457
    cöcöcö...
  • OliApa
    #31456
    A viszonylag hosszú szállítási idő miatt nincs postaköltség.
  • Sund
    #31455
    Nincs, vazeg.
  • Foxhound1980
    #31454
    Ha 2-es akkor ráálllok erre mert 3-4k-val simán olcsóbb a GAME-nél. Csak a szállitási idő a gáz. GAME azért frankón tartja a 3-5 napot.
  • EmThor
    #31453
  • EmThor
    #31452
    üzbég kiadás, török kézikönyvvel, ps2 tokban :D :D :D

  • Foxhound1980
    #31451
    Ezek a játékok most akkor hányas régiósak?
  • OliApa
    #31450
    Én is tegnap rendeltem meg a Burnout Paradise-t innen, 10.462.- Ft-ért, szállítással együtt. Igaz, 1-3 hét, de ráérek, addigra úgyis mindenki összetöri az autóját és én leszek a király . . .
  • EmThor
    #31449
    köszi kíváncsi vok h jön meg a cucc Nektek...
  • MaSzKa
    #31448
    most van chip hozzá vagy nincs a ps3hoz(backup)?
  • gazgoblin
    #31447
    bezony :D

    erre tessek
  • Alien!
    #31446
    ejjj...erre van külön topic? :)
  • gazgoblin
    #31445
    eltevedtel? flame topik nem itt van k thnxbye
  • Alien!
    #31444
    ezt a szégyent....
  • mikuc
    #31443
    Ami a movietyme-on van ár az szállitással együtt értendő! :-)
  • mikuc
    #31442
    Én nem irtam alá semmit.
    Ki is próbáltam a játékot....mit is monndhatnék überbrutal-szerintem. :-)
  • BJB
    #31440
    Mivel a Toshiba feladta a HD DVD-t ezért az ő szerződésük automatikusan felbomlott, valószínüleg heteken belül bejelentik majd a Blu-Ray "exklúzivitásukat" ők is.

    Anglia mivel EU-s ezért elvileg nincs vám... Elvileg.
  • item
    #31439
    Így jártak... De ez várható volt szal én nagyon örülök ennek!

    Blu Ray a legjobb!
  • HAF Rigel
    #31438
    És most mi lesz a 2 nagy filmstudióval aki csak hd dvd re adnak ki filmet, hirtelen mégis jó lesz a BR ?
  • EmThor
    #31437
    azt nézem h 32 font minden új game?

    erre még rájön a posta? úgy látom ezek is angolok, vámmal nem lesz gond... ha másnak bejön lehet csekkolom én is, 8-10 font spórpolás simán jó
  • BJB
    #31436
    Kapitulált a Toshiba - Vége a formátumháborúnak!

    A Toshiba kivonul a HD DVD mögül, miután elvesztette a meghatározó kiadók és kereskedők támogatását. Az új lemezformátum a Blu Ray lesz!

    A Toshiba magyar idő szerint reggel kilenc óra után közölte a nyilvánossággal, hogy befejezi a HD DVD népszerűsítését, valamint megkezdi a HD DVD meghajtók, lejátszók és felvevők gyártásának és szállításainak csökkentését, és március végével teljesen le is állítja az értékesítést. Ez azt jelzi, hogy a HD DVD-nek nem maradt nyereséges piaci rés, a Blu-ray a fogyasztói és professzionális videózás, valamint számítástechnikai területeken is nyert. A Toshiba ugyanakkor továbbra is kínál technikai támogatást meglévő felhasználói felé. A vállalat adatai alapján mintegy 730 ezer HD DVD asztali lejátszó és felvevő került értékesítésre eddig, ebből 600 ezer az Egyesült Államokban, további 300 ezer PC-meghajtó, és újabb 300 ezer Xbox 360 kiegészítő -- több mint 1 millió vevő tett rossz lóra.

    A HD DVD gyors eltűnésével elhárul az akadály a Sony által vezetett Blu-ray csoport elől, hogy teljes erővel a DVD-t felváltani igyekvő HD-formátum népszerűsítésére összepontosítson.
  • SlickAdam
    #31435
    ajánlottként küldték vagy csak simán? (alá kellett írni vagy nem:))
  • Angyisz
    #31434
    Na, megrendeltem 17.50-kor a www.movietyme.com-on a Burnout-ot 18.05-kor le is vonták a számlámról a 10.461.-Ft-ot, kíváncsi vagyok mikor csenget be vele a postás, gondolom 2-3 hét. De ennyiért akkor is megérte, szerintem innét fogom rendelni a többi játékot is. Illetve a Blu-Ray-t is rendelném csak sajna sem magyar hang sem magyar felirat nincs a lemezeken.
  • Sund
    #31433
    köszi a választ. és a fenébe, november nagyon messze van még. :)
  • Alien!
    #31432
    pfff....home körül milyen hype van már?!? remélem ütni fog.
  • EmThor
    #31431
    Home Tools and Support: Creating Content for PlayStation Home Sponsored by Sony
    Speaker: James Cox (Senior Producer, Sony Computer Entertainment Europe), Warren Keyes (Lead Tools Programmer, Sony Computer Entertainment Europe)
    Date/Time: Thursday (February 21, 2008) 12:00pm — 1:00pm
    Location (room): Room 3002, West Hall
    Track: Production
    Experience Level: All

    Session Description
    This presentation will cover a technical overview of the current Home Tools features and the feature roadmaps for the future. Additionally we shall walk through the developer process of creating a space for Home and show a guide to creating 3D mini-games within the Home environments. Wrapping up we shall take a sneak peak at technical requirements for Home Interactive Item creation.
  • Norbi7
    #31430
    Szívből örülök, akkor várom én is az egyémet!
  • Nexxuss
    #31429
    most hogy mondhatsz ilyet?!
  • Foxhound1980
    #31428
    Életemben nem hallottam róla :D
  • EmThor
    #31427
    + jön állítólag az overlord ps3-ra nem mintha hiányozna
  • EmThor
    #31426
    új ninja theory game \heavenly sword\