89387
PlayStation3
  • mikuc
    #31425
    10591.- forint volt szállitással együtt.
  • SD456
    #31424
    Kössz az infót! Amúgy mennyi a pk?
  • mikuc
    #31423
    Ne egy kis infó a movietyme rendeléséröl.
    04.én rendeltem meg a játékot (Uncharted) ma érkezett meg. Ugyhogy kb. 2 hét a szállitási idő.
    Igényes boriték amit angliába küldenek vissza ha a cimzett nem található de a játékot szerintem németországban adták fel. Mert a német posta cimkéje van rajta. A játék foliázott, angol tokos.
    Ugyhogy szeintem érdemes innét rendelni csak 2 hét a szállitási idő.
    Röviden ennyi...
  • Foxhound1980
    #31422
    November.
  • SD456
    #31421
    Hi all!

    Most nézegettem ezt a MovieTyme oldalt és tényleg olcsón adnak mindent. Érdemes inenn rendelni?
  • Sund
    #31420
    Fallout 3 megjelenési időpontjáról tudtok valamit? A mértékadó forrásom szerint (uberkonzol.hu ) áprilisban várható, de sehol sem rendelhető elő. Így arra gondolok, hogy talán az ÜK tudja rosszul. :)
  • EmThor
    #31419
    "Do you know what PSedge tools are?

    Basically, it's a development environment filled with code libraries that allow developers to have an easier time integrating their game code to work with the PS3.

    Anyways, very exciting stuff happened on Monday (The one that just past). The PSedge dev kits, recieved an update. So whatever, we take a look, and the major addition, was that the TRC's were updated, and the new HOME libraries were brought in.

    What does this mean? A TRC is a checklist of things a game must have for Sony to approve, in order for them to give the "Go-Ahead" on releasing the game on their console. This checklist has things like: Can't crash, Load times under 10 seconds, and things like that.

    Two new ones were added: A game must be able to integrate into Home, a game must support "Accomplishments". Right there, two important things, the PS3 system for achievements is called "Accomplishments", and Home is coming out VERY VERY VERY Soon.

    Then, we got a changelog, and in-game XMB is almost worked out. Every game that's coming out now, supports in-game XMB, every game that already came out, has to get patched. (Naturally, only first party games will get a patch, I doubt Ubisoft is going to patch Assassin's Creed).

    So yeah, it boils down to, Sony got everything figured out. I don't know what's the hold up, but from a developers perspective, HOME is set up and completed, and In-Game XMB is on the verge of being completed and released."
  • item
    #31418
    Update: 105376 Folding Team közül már a 989-ik helyen állunk!! átléptük a bűvös határt, vagyis benne vagyunk az első 1000 ben!!!!

    Ha vígy folytatjuk lassan benne leszünk az első 500 ban is ...

    Hajrá team, hajrá magyarok!!
  • EmThor
    #31417
    most nem úgy volt h 40 gigás + 20 ropi?
  • Forrest Gump
    #31416
    Annyi lenne a kérdésem, hogy van online része vagy csak az xboxos verziónak?
  • HAF Rigel
    #31415
    én is játszottam vele , már valami szintet is léptem és nagyobb versenyekre is mehettem , meg voltak ilyen extra játékok is .
  • JohnnySmith
    #31414
    Múlthéten szereztem meg bnőm miatt.... játszottam vele 20percet.
  • simirizsa
    #31413
    16-ért a 2öt

    Forrest Gump:A demoval igen
  • Forrest Gump
    #31412
    Virta Tennis 3 -al játszik vagy játszott vele vki?
  • balljuggler
    #31411
    na és mennyiért?
  • simirizsa
    #31410
    Uncharted meg Paradise
  • tomy8614
    #31409
    Dual Shock 3-nak hívják
  • Sund
    #31408
    haa rezgős joyra gondolsz, akkor az már piacon van! uberkonzolban lehet is kapni.
  • Rena11
    #31407
    ez a régi project iginek az uj változata?
  • baddeni
    #31406
    helló vki nem tudja hogy áll a sixaxis rumble mert sehol semmi hír felőle :C :C :C
  • Elveon
    #31405
    Project Origin képek!
  • testerlnx
    #31404
    1 hónap míg jön a Beta? És mikor jelenik meg a végleges? Hát nem kapkodnak a fiúk az biztos :( Ha az Achievment rendszert nem csinálják meg rendesen akkor számomra semmit sem fog érni...
  • item
    #31403
    Új Folding@Home kliens érhető el, verzió : 1.31

    Fontos javításokat tartalmaz a hálózati hibák kiküszöbölésére...


  • tyrant71
    #31402
    addigra csak visszajön a gépem
  • EmThor
    #31401
    ?!?!?!?!?!?!?!?!
  • Gascoigne
    #31400
    Én ma kezdtem el, de még elég béna vagyok, a pályákkal ismerkedem....
  • Sund
    #31399
    azé végül olyan mintha levonnák. Lényeg, hogy megérkezzen épségben, nem?
  • Norbi7
    #31398
    Nekem sem, de azért még bizakodok, tudod, a remény hal meg utoljára!
  • Okami Amaterasu
    #31397

    amugy usa storeon hogy kell vásárolni visa electronic kártyám van azt el is fogadja de a számlázási cimmel mindig problémázik..segitség plz
  • Okami Amaterasu
    #31396
    team fotress 2-t nyomja vki,?
  • Nexxuss
    #31395
    az mindegy. A lényeg, hogy zárolják majd :)
  • Sund
    #31394
    nem, nem veszi le csak ha szállítják.
  • balljuggler
    #31393
    Na és mik azok a játékok?
  • EmThor
    #31392
    még nem de aszongyák jó
  • simirizsa
    #31391
    Én meg megkaptam havertól játékokat itt vanak meletem akinek van Paradise-a jeleze már azt felveszem barátnak ha még nemtörtént meg :D
  • Nexxuss
    #31390
    ja már lehúzták a kártyáról? mert akkor ennyi. akkor nem több.
  • mikuc
    #31389
    Hát nekem ma sem jött meg a rendelésem. :-(
  • SlickAdam
    #31388
    No beszereztem az Orange Box-ot végre! Beletoltam 4.5 órát a sima Half-Life 2-be és nagyon tetszik (eddig nem játszottam vele). Még a grafika is egészen pofás (főleg a vízi motoros résznél).
    Két negatívum: első óra után tartottam egy kis pihenőt, utána tölteném be újra a HL2-t, de loading képernyőnél úgy megfagyott, hogy újra kellett indítani a gépet. Másik eset: vízimotoros résznél quicksave-nél úgy beszaggatott, hogy nem akarta abbahagyni, leesett olyan 3-4 fps-re, úgyhogy újra be kellett tölteni a mentést... Hmmm :(
  • Sund
    #31387
    majd jelentek, hogy mi a helyzet velük. Mondjuk a kis hülyék azt hiszik, hogy lehet egyszerre küldeni, majd meglátjuk mit találnak ki. Valszeg még perkálnom kell 2*3 fontot. :)
  • Nexxuss
    #31386
    csak jöjjön meg:) No meg sanszoshogy ez töb blesz mert külön fogják a cuccokat csomagolni.:) Így akkor viszont már 105 font, ami még mindig nevetséges összeg:-)