89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #31571
    mibajod a logovájal?:D Nagymagyar :) Bár épp a héten tűnődtem el a Szanadságtéren, hogy lehet a város központjában egy kommunista emlékmű? Szerencsére legalább a csillag aranyozott rajta és nem vörös. De a tényen nem változtat.
  • OliApa
    #31570
    Sztem eccerűbb. Olvass vissza! XP alatt simán felmegy oszt' jóvan.
  • Nexxuss
    #31569
    de a felirat az hogy vörös fokozat. Ergo azért rózsaszín mert kifakult. Ergo kifakult önkényuralmi jelképde attól még önkényuralmi
  • Sir Quno Jedi
    #31568
    ÁMDE! A lokódban lévő címer, na arról már magad tehetsz, ha te tetted be! :D Az mér van ott benne???!?!? És mér zöld a többi??? És mér Oli??? És mér Apa??? Ésésés mijaza vigyori korona a neved mellett??? (ugye milyen fárasztó tud lenni, ha mindenki kíváncsiskodik) :D
  • NEXUS6
    #31567
    Én meg most frissítettem a FragFX fw-jét.
    Hát bakker, ez tiszta doszkorszak!!!!!!!!;((((

    Eccerűen leírják manuálisan egy fájlba, hogy manuálisan, hogyan kényszerítsd fel a drivert a PC-re, hogy frissíthess. Azt hogy XMB-ből frissüljön azt tessék elfelejteni.

    Agyhalál a köbön!;(
  • OliApa
    #31566
    Na. Mindegy. Hülyén halok meg . . .
  • Sir Quno Jedi
    #31565
    Nincsmit, csak kíméllek! :D Az emberi kíváncsiság határtalan, de minek...
  • Sir Quno Jedi
    #31564
    Még csak nem is piros, mivel volt itt anno piros csillag kísérlet és azok bizony sokkal sötétebbek és PIROSABBAK! :D
  • Nexxuss
    #31563
    részlet kérdés :) Renegát sith lovag :-) No de a Star Wars játékoknak nem is ez a lényege. Mármint a Story:) hanem a hangulat. Az meg lessz nekijje
  • OliApa
    #31562
    "Tévedek és úgysem érteném meg." THX!
  • HAF Rigel
    #31561
    Nálam tök jol megy m,ostmár 2 honapja a ds3 . Semmi komatibilitási hibát nem találtam.
  • NEXUS6
    #31560
    Nekem Leninrend kell!!!!!!!;)))
  • OliApa
    #31559
    Mert nem vörös, hanem piros??
  • Sir Quno Jedi
    #31558
    Nem mind1 neked?! Sokéves sztorikon szeretnél rágódni, amit úgysem értenél meg?! Nem én adtam magamnak, elhiheted. :D
  • OliApa
    #31557
    De mi az a "Rendszer hangja"?
  • Sir Quno Jedi
    #31556
    Szerintem tévedsz. De nem baj.
  • OliApa
    #31555
    Jaja! Csak japán import és egyesek a kompatibilitására panaszkodtak.
  • Sir Quno Jedi
    #31554
    Hogyne, több helyen is vesztegetik.
  • OliApa
    #31553
    Náááálad!
  • grayfox
    #31552
    Kapható már itthon (egyáltalán valahol) gyárilag rezgő kontrolleres ps3?
  • Sir Quno Jedi
    #31551
    Húúúha?! HOL????
  • OliApa
    #31550
    Oppszla! Egy önkényuralmi jelkép!
  • Sir Quno Jedi
    #31549
    gyakorlásként
  • NEXUS6
    #31548
    Naggyon kúl!

    Csak aztat nem értem, ha darkszájdolunk, akkor miért a rohamosztagososokat szórjuk a mezőre mint kölest?
  • evid
    #31547
    Game.co: Mikor beérkezik hozzájuk és csomagolják neked, majd akkor veszik le az árát. Legalábbis így volt az előrendelt DMC4-nál.
  • Nexxuss
    #31546
    FORCE UNLEASHED!!!!
    hát ez valami veszüttül durva! milyen már hogy megállítja a csillagrombolót?:D:D:D:D imádom!
  • tyrant71
    #31545
    vegyél mán 1 box-ot, hogy tuggyunk beszélni :-D
  • zottyantas
    #31544
    De már megvan a kamera:( Ezért érdekelne külön valami hozzá.
  • Nexxuss
    #31543
    vedd meg Eye Of Judgementtel együtt. Akkor kapz állványt hozzá. a GAMEn most csak 40 font.
  • zsalesz
    #31542
    Ha rendelek mondjuk a Game.co-ról, és jelenleg nincs, vagy előrendelési fázisban van, akkor már most leveszik a pénzt, vagy csak akkor mikor ténylegesen küldik a játékot?
  • Zuluka
    #31541
    sziasztok keresek megvételre SpitFlish FragFX ha van valakinek elado üzenjen
  • waspika
    #31540
    Na végre megjött a fóliás ut3 meg cod4. 22 eft volt postával.
    :)
  • HAF Rigel
    #31539
    Méshol is ahova bereggeltél , azt kérdeztem hogy mutass nekem egy olyan magyar embert aki kapott ingyen ps3mat , vagy huzz visza a iwiwere ott ez a menő
  • zottyantas
    #31538
    Annyira nem kerestem ugyan utána, de úgy tűnik még nincs driver, ha valaki talált volna írja már meg.
  • zottyantas
    #31537
    Köszi az infót. És esetleg valami kiegészítőt nem tudnátok ajánlani hozzá hogy fel lehessen fogatni ne csak talpon legyen?
  • NEXUS6
    #31536
    Szia Bot!
    Jó volt látni téged, de már mész is?!
    Na csá, ez se volt egy hoszzú karrier, pedig még csak pár perce regeltél!;)))
  • vDr
    #31535
    Ostoba spammer vagyok!
  • testerlnx
    #31534
    Ha EU-n kívűl rendelsz akkor általában a vámon állítják meg és azért késik, különben itt van 5 napon belül. A vám meg rátesz 2 hetet, karácsonykor meg 4 hetet is :( Mondjuk engem rohadtul boszant, hogy nem is kell kiértesítsenek, hogy épp vizsgálják a csomagom és azért késik 3 hetet!
  • Nexxuss
    #31533
    semmi baja nem lesz. Dugd rá. Csak keress hozzá drivert. Én pl.: Ps2-es Eyetoyt használok webcaminak.
  • WingmanG
    #31532
    Home beta mikorra várható?
    és melyik store-on?:P