89387
PlayStation3
  • Chris Lowe
    #31611
    Home beta gets a significant update next week!!!
  • cloud.strife
    #31610
    Te meg rendeld meg, te árkédréször! :)
  • cloud.strife
    #31609
    Várjátok csak... :)))))

    Én meg addig megyek jáccani vele!!! :)
  • waspika
    #31608
    UT3 nagyon állat. Iszonyatosan jó a multi része. Gaz nem sok szerver van, de amiket találok azok közt mindig van 100 ping alatti. Szal nálam nem laggol, mint azt sokan írták. Igaz csak 1 órát toltam vele. Minden kinek bátran ajánlom.

    COD4 multija szintén nagyon fasza, csak azt vettem észre, hogy valakit rndesen le tudok lőni, másokat meg hiába záporoztatom golyókkal meg se kottyan neki.
    Ezek a cheaterek??
    Na mindegy 15-20 közt írtom az embereket egy menetben. Kezdésnek nem rossz.
  • item
    #31607
    Ez tetszik, ennek örülök!!
  • Nexxuss
    #31606
    megnéztem énis! Bár én nem rendeltem meg:) De legalább ránéztem a Haze előrendelésemre. Május 15:)
  • zsalesz
    #31605
    Király!!!
  • JohnnySmith
    #31604
    Most hogy írtad megnéztem én is a mailem :DDDD
    Nekem is ZSÍÍÍÍR :DDD
  • zsalesz
    #31603
    Most kaptam ezt a mailt:
    We are delighted to inform you that we have been able to reduce the selling price of Gran Turismo 5 Prologue to 19.99 GBP

    Your credit / debit card will be charged with the new, lower price upon despatch of your order, even if the price goes up again before launch!

    Nem kicsit vagyok happy!!!
  • zsalesz
    #31602
    Már nem azért, de nagyon fellengzőnek tűnt a kérdésed, emthor-nak van igaza! Miért kell mindenbe belekötni. Ha tudja a box akkor azon nyomjad.
    Üdv.
  • Papesz
    #31601
  • JohnnySmith
    #31600
    Vagy valami :D:D:D:D
  • Nexxuss
    #31599
    szerintem bannoljuk ki örökre
  • Okami Amaterasu
    #31598
    amugy én is ps fan vok a kezdetek óta csak gondoltam volt..teszek egy ártatlan megjegyzést de emthor barátunk szegény..képtelen feldolgozni h más konzol is létezik..
    Emhtor amugy 2008 van vágod.. már nem ps1 meg n64 van..
  • Okami Amaterasu
    #31597
    ez nagyon kimeritö válasz voot..látom még mindig ott tartunk h ha vki leirja a nevén nem emlitjük konzolt akkor mindki vérszemet kap..derék..
    de menjünk tovább most már ne csak a warezos témájú dolgoket tötöljük hanem ugy áltálában mindent ami nem ps3 ..nök,barátok,munka,iskola..XBOX 360..gypharc rulz..
  • EmThor
    #31596
    sony egy szar, mennyé vissza boxolni
  • Okami Amaterasu
    #31595
    üdv:ps3-mon gamelés közben nem lehet zenét lejátszani, mert probálkozások ellenére mindig elcsitul ha elinitok 1 gamet..
    esetleg várható vmi fejlödés ezen a téren..
    csak mert xbox ez alapól megoldott és nem értem h a sony mért nem fordit figyelmet erre a szempontra is..
  • NEXUS6
    #31594
    Van egy tök jó könyv erről, bár biztos olvastad. Szabad kultúra, vagy mi a címe, és ingyenesen letölthető. Abban van, hogy a kiadók azért költöztek halivúdba, mert gyak warezolták a technológiát azoktól, akik általában NewYork-ban éltek és mellesleg perrel fenyegetőztek, így aztán inkább átmentek a nyugati partra.

    Most meg pont ők szeretnek emberkedni.;)
  • EmThor
    #31593
    - PAIN kiegészítés MA!!!

    - Sony's message is clear: start games on the PS3, and they will be better for both PS3 and 360 owners. It appears to us that PhyreEngine is a crucial part of that plan.
    ingyenes phyre engine a sony-tól, pc-s fejlesztőkörnyezet ps3-ra...

  • NEXUS6
    #31592
    Én is!;)
  • Sir Quno Jedi
    #31591
    Ezt a képet én is kölcsönveszem, mégha illegalitásba is kell vonulnom! :D
  • balljuggler
    #31590
    Na de most komolyan....Télleg tudatlan vagyok!!!
  • JohnnySmith
    #31589
    (mármint mit szlav nevű user? )
  • Nexxuss
    #31588
    nem pártTÖRTÉNELEM tökre nem mindegy. Legalábbis emiatt nem baszhatnak le hogy aktívan politizálok
    Történelmizálásért nem piszkálhatnak amúgy a kép szerintem nagyon komoly. Softwares szerzői jogból írok szakdogát éppen. LEhet belerakom ezt a képet
  • NEXUS6
    #31587
    Hú bakter!
    Ez a propaganda anyag nagyon pártos!;)
  • NEXUS6
    #31586
    Találós kérdés, ezt szeretem!

    Telefonos segítség van, és mi az a 4 amiből választani lehet?;)))
  • Nexxuss
    #31585
  • NEXUS6
    #31584
    Hát ez tökre így van! Minden szavad igaz, az igzárnyúltól kezdve, a csigarombolón és a feledékeny zsenimester sztoriján keresztül, a modern közétketztetési műintézményben eltöltött afterpartik melankólikus miliőjének megfestéséig.
  • balljuggler
    #31583
    Ez k..va fasza ...olyan jót nevettem ezeken az eszmecseréken...nekem meg nincs semmim!Se korona,se csillag(sárga-piros..)..De az a lényeg hogy a munkaidőmet felvidítottátok!!!
    A logitec ps3 párti...a logitec dual action faxán működik a ps3-on,de a logitech chillstream meg nem...Ez miért van?
  • Nexxuss
    #31582
    elbasztam:

    When you Pirate:P na mindegy: a kép:

  • Nexxuss
    #31581
    látod tudtalan vagy!!!! nem jobb! mivel a kettő összetartozik :-) Who downloads illegally, downloads communism :-) Nem vágjátok a képet? na minnyá megkeresem )
  • JohnnySmith
    #31580
    Olvasom olvasom.... még bírom követni ezt a sok zagyvaságot.... :DDD
    (végülis jobb mint a wrz)
  • NEXUS6
    #31579
    Az szerintem nem vigyori konora, csak nagybalyusszú!;D
  • NEXUS6
    #31578
    Ha szerinted eccerűbb akkor már értem. de akkor is ikszpé volt a lelkem, csak annyi bűne volt, hogy az előző fw frissítővel egyszer már megcsináltam a drájver felrakását, de az nem teccet neki.
  • Nexxuss
    #31577
    Szerintem az X-wing Alliance-vel vége volt az értelemnek :)
    A Jedi Outcastnak is milyen storyja volt? Szar. De a játékélmény frenetikus volt, és a mai napig az egyik legjobb SW game.

    mekdonálcnak meg igen is van hangulata, mert másnaposan a legjobb dolog Bigmacet enni
  • NEXUS6
    #31576
    A renegát az mijen falynak teccik lenni?

    Mondjuk a origi 3 résznek a sztorija is viszonylag rendben, koherens módon volt egyberakva. De mióta frencsájzrencerben műxik az univerzum, azóta a Paraguay-i gumibabalabor termékeinek is be kell férnie a palettára, akik viszont csak ciánlila gumicsizmás kónkatonákat tudnak gyártani, így ők is alváltozatként bekerültek a szagába. Emiatt viszont helyenként rések támadnak a téridő kantin-umban!;)

    Szal olyan mint a mekdonálc, jó a hely hangulata a lényeg meg le van xarva.;D
  • Sir Quno Jedi
    #31575
    Jóvan, szvsz. kussojjunk! :DDD
  • OliApa
    #31574
  • Nexxuss
    #31573

    akkor Johnny mestert bepereljük a sajtó és szólásszabadság korlátozásáért

    amúgy meg nem pártpolitikát folytattunk :) Ergo értelmiségi történelmi eszmecsere volt
  • OliApa
    #31572
    Na. Politika elhúz, mert Johnny mestertől kapunk.

    P.S.: akkor is önkényuralmi jelkép...