89387
PlayStation3
  • EmThor
    #31651
    postával 10 ropi lesz game-ről a lost planet, olvasok pár review-de asszem azt írták h rövid :S
  • EmThor
    #31650
    aha és 1.5 hónap alatt gta4-et hogy fejezem be?! :D

    jó év lesz ez a 2008 :D
  • Foxhound1980
    #31649
  • Gordianmail
    #31648
    Szerintem dönts az alapján, hogy helyileg hol lesz a tv! Ha nem nézed x m-től közelebb(ki lehet számolni, hogy mikor látszik különbség), akkor HÓT fölösleges sztem. De ez számít a képátlótól ugye. Nekem egy 37"-os HD-ready-m van, és igazából csak akkor látom azt, hogy ú ott 1 pixel, amikor 1m-nél közelebb vagyok. 2-3m-ről egy sima DVD "kis" felbontású képe is ugyanolyan, mint bármi más.

    A lényeg tehát, hogy Full HD-t akkor érdemes venni, ha nagyon közelről nézed a tv-t, és akkor is CSAK 40" fölöttit sztem. Kisebben nem nagyon látszik a különbség....

    Lehet nincs igazam, de sztem pénzkidobás 1 hd-ready-t full-ra cserélni a legtöbb esetben.

    Üdv
  • HAF Rigel
    #31647
    jobban jársz ha full hd veszel , késöbb nem lesz gond , én tavaj vettem hd readyt de mot már azon gondolkodom hogy full hd kellene venni . most láttam saturban panasonic full hd 299000
  • aabelus
    #31646
    ..vagy VEGYEK csak egy normalis hd ready-t? / jo hulyeseget irtam,de remelem ertheto :p
  • aabelus
    #31645
    hello:D most keszulok venni ps3-at :p meg tv sem artana.. :p szoval szerintetek gyujtsek Full hd-re vagy vagy csak egy normalis hd ready-t? :-? ha igen,akkor milyet vegyek es milyen felbontassal? :-? a full lenne a legjobb,csak kicsit draga :-?
  • Chris Lowe
    #31644
    A ps3 SACD-t csak HDMI-n játsza le, amúgy visszakonvertálja cd minőségbe és úgy játsza le.

    Nincs itt senkinek Logitech angol billentyűzete ps3-hoz? Érdekelne, hogy a magyar ékezetes betüket, hogy lehet előcsalogatni.
  • dante3
    #31643
    Japók jobbak elektronikában!
  • Sund
    #31642
    Uraim!


    Hogy lehet az, hogy ha japó profillal lépek be, akkor lejátsza sima optikai kábelen keresztül az SACD-t. Idáig ha próbáltam EU-s profillal, vinnyogott, hogy HDMI-s erősítő kell neki....
  • Foxhound1980
    #31641
    Akkor annyira nem nagy kaland ez a bolt. 11500-ért jöttek eddig is USA-ból a cuccok. Ez kb minusz 1k.
  • Norbi7
    #31640
    Most néztem meg, 1-es régió, de jól van az.
  • Alien!
    #31639
    ment privát üzenet!!!
  • Foxhound1980
    #31638
    Akkor ez 2-es régió?
  • Norbi7
    #31637
    A február 8.-án a Movietyme-ról megrendelt Burnout-om ma megjött. Párnás borítékban, fóliásan, tökéletes állapotban. Angliából küldik, Németországban pedig tényleg megpihen kicsit. Csak ajánlani tudom az oldalt, persze aki tud várni kerek két hetet.
  • balljuggler
    #31636
    vegyél fel msn-re ott van az adatlapomon...zsírozuk le
  • balljuggler
    #31635
    Hali!!!Érdekel a joy!!!!Esetleg kell érte Godfater!!!???írj!!!csá
  • Alien!
    #31634
    Nem csencs topic, arra van másik.
  • Chris Lowe
    #31633
    Ja és még valami: a magyar ékezetes betük az angol billentyűzeten, hogy hozható elő?
  • Chris Lowe
    #31632
    Gondolkozom egy logitech cordless mediaboard pro billentyűzet vásárláson. Akinek van leírhatná pár szóban a véleményét, kiváncsi lennék rá. Jobb vele netezni? Játékokat milyen szinten támogatja?
  • gazgoblin
    #31631
    vazdmeg...megneztem es a vegen megjott a magyarazat.... EA
  • Arwenke
    #31630
    Ingame XMB mikorra varhato vajon, az nagyon jo lenne mar.
  • EmThor
    #31629
    az első képek
  • EmThor
    #31628
    nem tudom az új kamerás tankos videót hányan néztétek meg.
    szal mi lenne ha még azt is meg lehetne csinálni, hogy megrajzolod a pályát, felül a golyó és sixaxissal kell az aljáig eljuttatni azt, a pálya döntögetésével...
  • EmThor
    #31627
    fuck, nincs új pain pálya :(

    * PixelJunk Monsters demo (free)
    * Jet Moto 3 PS1 game ($ )
    * Rock Band DLC
    o Garbage's "Why do you love me?" ($1.99)
    o Stone Temple Pilots' "Sex Type Thing" ($1.99)
    o Weezer's "El Scorchio" ($1.99)
    * PAIN "Fun with explosives!" Single-player add-on ($ )
    * PAIN "Hung Lo" add-on character ($ )
    * Bionic Commando Rearmed trailer (free)
    * MLB 08 The Show "Stolen Base" video (free)
    * MLB 08 The Show "Pitcher batter analysis" tutorial video (free)
    * MLB 08 The Show "Replay vault" tutorial video (free)
    * Conflict: Denied Ops Dev. diary 4 (free)
    * Kung Fu Panda teaser trailer (free)
    * We Own The Night Blu-Ray trailer (free)
  • EmThor
    #31626
    ennyit már tudni
    stay tuned

    SZERK: ősszel jön csak a home?! :(
  • EmThor
    #31625
    engem fizet a sony azért hogy itt oltsam a népet :D

    persze h nincs, ne szívasson :)
  • cloud.strife
    #31624
    jájj :)
  • Okami Amaterasu
    #31623
    de aért nincs harag?:)
  • EmThor
    #31622
    most(!) megy a sony zárt körű sajtótájékoztatója, ingame xmb, home, stb. amint vége rakják fel az infókat amiket az újságíróktól tudnak meg
  • EmThor
    #31621
    gta4 phil bell
  • EmThor
    #31620
    a ps igazi ereje!
  • EmThor
    #31619
    laaaaaaaaaaame dead space cinematic trailer
  • hpp
    #31618
    Jön ma valami DEMO a store-ba?
  • EmThor
    #31617
    everybodys golf 5-re sokallom a 40 fontot nagyon! 1 éve kinn van a cucc japánul, ráadásul ott már ki is fog egészülni, jpn store-on video ...
  • EmThor
    #31616
    naugye :) viccen kívül hetek óta más se folyik a csapból mint az ingame xmb, nem véletlenül csinálta a sony azokat a bizonyos pólókat. akit érdekel a téma és erről nem hallott, bizonyára a holdon él...
  • Nexxuss
    #31615
    hát akko meg minek? :-)

    Home? Uccse lesz belőle semmi még :)
  • Chris Lowe
    #31614
    Ehh itt a nagy hír Ti meg nem ezzel foglalkoztok?
  • cloud.strife
    #31613
    Majd a Danyek... :) Káckááá
  • Nexxuss
    #31612
    most mé? :D ki akarsz kapni? :-)