89387
PlayStation3
  • Chris Lowe
    #31691
    Store-ról leszedett trailernél nincs hang? Mert mostanában volt pár olyan előzetes aminél nekem sem volt semilyen hang.

    Olvastad az előző hsz-em? Te megtaláltad az ö,ü betüt a logitech billentyűzeteden? Gondolom Neked is angol bill van.
  • EmThor
    #31690
    hi valaki meg tudja mondani mért van az, hogy az 5.1-es hangú mozi trailernél mért nincs hangom? (z-5500) eddig volt hang, 2.0-s trailereknél van hang, 5.1 es játékoknál van hang... csak ennél a mozi trailernél meg egy másiknál nincs, narnia 2-nél van... de eddig jó volt!!!
  • Sund
    #31689
    Kijött a ps3 magazin legújabb száma. Benne GTA4 előzetes!!!
    KAAT
  • balljuggler
    #31688
    Hali!!!Tud valaki segíteni abban hogy tudám beüzemelni a TP-LINK542G-s wifis routerrom?!!!Mert addig nem tudom neten használni a PS3-t..megcsináltam mindent...még a böngészőbe is beirtam a router ip-jét és ott követtem az utasításokat!de semmilyen variáciot nem fogad el...aztán valamit ügyködtem és ip ütközést ír ki...Ha ez segít akkor kábeltelevíziós netem van és természetesen fix IP-vel....Pleas help!!!
  • Prince of Máté
    #31687
    A PSP-s változat is nagyon szép lett, nem sokkal rondább mint a PS3-as.
  • SlickAdam
    #31686
    hááááááát a fas**tuggya! kinek hogy..:)
  • OliApa
    #31685
    40 rugó. Nemisannyiravészes!
  • OliApa
    #31684

    Ááááááááá!
  • vgaben
    #31683
    Na igen, ezért volt az idézőjel. Viszont elég nagy képátmérőnél, egész közelről szerintem meg kb 460 sorral jobban fog kinézni full-ba, de ezen tényleg ne vesszünk össze.
    A mondanivalóm lényege úgyis az lett volna, hogy ez egy -szerintem- nagyon szép játék lesz és akár 720P akár 1080P-nél borús idő esetén akár otthon is lehet hullámvasutazni...
  • SlickAdam
    #31682
    jóvan, vágom én! túloztam kicsit, de télleg vannak helyzetek amikor pislogok.:D
  • simirizsa
    #31681
    R1+elöre+3szög és már nincs elöted csak 3 :D utána hátra+3szög 3x 3szög kör majd elöre 3 szög :D igy hirtelen ezt csinálnám aztán meg zuzom tovább öket :D
  • Chris Lowe
    #31680
    No én ma megszereztem az Orange boxot asszem egy időre elleszek vele...Mondjuk a Everybody's Golf5-ig.
    Vettem Logitech cordless mediaboard pro bill-t, frankó fényesfekete mint a ps. Jól össze lehet tapizni.
    Viszont nem találom az 'ö' 'ü' betüket. Lehet nincs ilyen?

    Emthor: mintha Neked lenne ilyened, Te megtaláltad?
  • Arwenke
    #31679
    720Pben is ugyan ilyen jol fog kinezni.
  • vgaben
    #31678
    Elnézést ha már volt, de gondolom akár ez is lehet egy "nyomós érv" a Full HD mellett: Wipeout HD
  • SlickAdam
    #31677
    no de ha körülötted van 4-5-6 seggfej és nem látsz semmit, akkor igencsak nehéz agyalni, hogy most X aztán Y utána meg Z kombót veretek egymásba ágyazva!:D
  • simirizsa
    #31676
    Mindig a szobor árnyékának elentétes irányba meny onan sűt a nap :D
  • simirizsa
    #31675
    Miröl beszélsz szará lehet zuzni elenfelet tudatosan is :D
    Mondjuk 3S rankú kombot még csak 1x sikerült összehoznom :)
  • Kratos86
    #31674
    Köszönöm a segítségeket!!
  • OliApa
    #31673
    Nekem van, ékezet nincs. Rendszerfüggő, mert XP alatt van.
  • aabelus
    #31672
    ertem :) koszi :p amugy a HDMI eleg draga volt :( de ha erdemes,akkor megveszem :)
  • JohnnySmith
    #31671
    Akkor nem kell venned ha "normál tv-n" játszol :) Ha LCD-n vagy Plazmán akkor érdemes venni HDMI kábelt.
  • aabelus
    #31670
    koszonom a valaszokat :) meg azt szeretnem kerdezni,h kell-e valamilyen kabelt venni a ps3-hoz? kulon.. mert lattam a boltban a ps3-hoz HDMI kabelt,de az eladono nem tudta,hogy mire jo az :D amugy eloszor csak normal tv-n jatszanek,mert nincs mindkettore penzem.. egyenlore:P
  • mcwolf
    #31669
    Mindig arra menj,amerről süt a nap.
    Az árnyékoddal ellentétes irányba.
  • fsgh
    #31668
    az egy dolog hogy jobb de alap sémára ugyanaz...
  • SlickAdam
    #31667
    én nyomom világba ahogy érem, nem hiszem hogy mindenki tudatosan kombózna, különben könnyen le lenne verve az ember.
  • EmThor
    #31666
    ég és föld. a dmc kombórendszerét nehéz überelni
  • EmThor
    #31665
    előre jobbra balra asszem
  • Zodd
    #31664
    Mi történt a HunPSstore (PSstoret magyarországnak) oldallal nekem nem jön be :( ???
  • fsgh
    #31663
    ez a Devil May Cry nem 1 az egyben Ninja Gaiden? demoból ugyanolyannak tünt csak más környezet és más ellenfelek...
  • Kratos86
    #31662
    Hali! A Devil May Cry 4-ben mit kell csinálni a Lost Woods nevű résznél, mert akárhova megyek mindig ugyanoda jutok vissza?! Van egy szobor középen amin van 3 különböző színű írás, de nem értem a lényegét!! Ha valaki tud akkor segítsen!! Kösz! PS3 Forever!!
  • EmThor
    #31661
    burnout paradise szerintem game közben tölt le atomica mini rádiós cuccokat.

    legutóbb aszongya h kérdezték a fejlesztőket, miért nem lehet rendesen customizálni az autót, mint a másik "autós játékban" (need for speed). erre valami olyasmit mondott atomica, h nem jobb inkább rendesen xarrá törni a verdát? :)
  • Zodd
    #31660
    Ahoz meg hogy a Blueray filmeket eredeti sebességen nézzed ahoz egy ilyen is elkell:
    KDL-32D3000
    Szerintem is felesleges 40" és az alatt fullHD-t venni. Főleg ha az ember fotelből és 2-3m-ről konzolozik.
  • THE DAHAKA3
    #31659
    Hi! a BD filmekről nem lehet képeket csinálni a PS3on?Jól nézne ki háttérnek.
  • HAF Rigel
    #31658
    szerintem sonyiból nem érdemes U szériát venni , mert abban nincs benne a képjavitó engine, Azt hiszem az S től felfelé van benne
  • EmThor
    #31657
    thx! ja ne is mondd, mi lesz itt még őszig
  • Foxhound1980
    #31656
    GTA4-et én spec úgy kezelem mint vmi Second Life-ot, korlátlan az ideje. Párhuzamosan mehet bármivel, hónapokig. :D
  • Foxhound1980
    #31655
    kb 10h megvan az, 360-on toltam. Jó gém.
  • Csabesz100
    #31654
    Ha 2-3m-ről akarod nézni, akkor 32"-at vegyél! 2 típust tudok ajánlani, ami viszonylag jó árban van és nagyon szép a PS3-mal! Sony KDL-32U2000 vagy Philips 32PFL5322
  • aabelus
    #31653
    koszonom a valaszokat :) amugy a szobamat ugy rendeztem,hogy kb 2.5m/3m-re lenne a tv tolem :-? es kb egy 66cm-esre gondoltam. azert mennyi penzt erdemes adni szerintetek? :p vagy milyen marka a megbizhato a hd tv-kben? abszolut nem ertek a tv-khez :p
  • EmThor
    #31652
    aha, valahol azt írják kevesebb mint 8 óra, máshol h 10... multit egyszer próbáltam még cska az annyira nem jött be...