89387
PlayStation3
  • Fikusz
    #31731
    Amugy a HD-Rdy TV nemtudja a Full HD-t vagyis az 1080i,p -t.
    Ami minden ilyen TV-re kivan irva az azt jelenti, hogy ha van full HD-s
    jeled vagyis 1080-as (hogy i-s vagy p-t mindeggy most),
    azt a jelet lekonvertalja maganak 720-ra, es ugy jeleniti meg a kepernyon.
    Ergo hiaba megy (menne) neked a fulm vagy game 1080-on ha a TV-d
    HD Rdy-s, mert akkor te minden esetben 720-ban fogod latni.
    Ugyanis a HD Rdy-s TV NEM KEPES megjeleniteni az 1080-as felbontast,
    csakis fogadni tudja max a bemeno full HD jelet amit aztan lekonvertal maganak.

    Oksi???
  • Fikusz
    #31730
    Ha par oldalt visszaolvasnal, talan teis rajonnel miert irtam amit irtam.
    Nomeg a rejtett poen, hogy pont en irtam azt amit...
    De nemakarok belemenni, aki tudja tudja, aki nem az ha kivancsi akkor vissza tud par oldalt olvasni...
    De azer LoL hogy mikor picit a wrz-osokat vedem akkor meg hagyjan hogy
    az anti wrz-osokkal vitazom, viszont mikor (poenbol) beszolok, valami
    jelentektelen marhasagra, hogy mar megint wrz..akkor meg pont a wrz-osok (najo nem wrz, qrvara nemerdekel amugy) hujjognak...
    ROFLMAO!


  • Arwenke
    #31729
    jatekaim.hu itt nez korul elado jatekok ugyeben
  • farrrrkas
    #31728
    nincs valakinek narancs doboz eladó????? 5.én benevezek rá!!!
  • NEXUS6
    #31727
    Hát szerintem sincs az az egetverő különbség, 2 sör után észre sem vettem, hogy 720p-ben indítottam el.;)

    Ha figyelek rá és összehasonlítom, akkor azért látszik, hogy szebb a kép, meg olyan nyitottabb a tér. Ha mesterlövészkedsz akkor is jobban jön az a néhány pixel plussz a célzásnál.

    Amúgy a Rachet-et és az Uncharted-et, meg még egy-két gámát is rá lehet így venni, hogy 1080p-ben felskálázva induljon el. Általában jobban néznek ki, ha más nem kevésbé recések az alakok, ha nem használnak normális antialiasing-et.
  • NEXUS6
    #31726
    Szívesen! :)
    Sajna a PS3 elég sok problémát tud produkálni, amik többsége végül is megoldható, csak tudni kell, hol keresse az ember.
    2 nap keresés után végül is tudni fogja;)
  • farrrrkas
    #31725
    hát elvileg nincs nagy különbség valaki a 720ra esküszik a P miatt de az nem én vagyok... :D
    szal nexus módszere megy...
  • Arwenke
    #31724
    Hmm nekem automaticra van rakva, tobbi jateknal jo csak itt nem. Ha fix 1080ire teszem akkor mindnent abban fog lejatszani?
  • Arwenke
    #31723
    Nekem se megy 1080iben, indulasnal vissza valt 720Pbe. Amugy 1080i es 720p kozott en nem igazan lattok kulonbseget. Szerintetek van jelentos kulonbseg amugy?
  • farrrrkas
    #31722
    nagykirály vagy nexus THX!!!
  • NEXUS6
    #31721
    A PS-en, a képernyő beállításnál vedd ki a pipát a 720p mellöl.
  • farrrrkas
    #31720
    minden megy ami tud 1080i be kivéve ez....
    nem volt másnak ilyen baja?
  • JohnnySmith
    #31719
    Full HD-n valószínű menne :)
    Amúgy passz:)
  • farrrrkas
    #31718
    nem tudja valaki véletlenül a választ?
  • simirizsa
    #31717
    Mert ezzel a nickel regisztrált ?
  • zsalesz
    #31716
    Neked azért még annyit, hogy kezdem kapizsgálni miért lehet Fikusz az avatarod...
  • zsalesz
    #31715
    Na azért ne essünk túlzásba! PS2-ön 40db-ból álló játékgyűjteményem volt, természetesen eredeti, mikor azon már rég volt mód. chip. Nem túl nagy szám de amit tehettem mindig eredetiben vettem meg.A nyakam merném rátenni, hogy a fórumozók 80%-a nézett már írott filmet, és semmiféle módosítás nem kell a gépnek, hogy az írott filmeket olvassa. Azért ez még nem olyan nagy warez. Bírom, hogy mindig vannak oktató stílusú beírások, akik mindig azt keresik kibe tudnak belekötni.

    Egyébként köszönöm a válaszokat.
  • farrrrkas
    #31714
    1080p nem 86 :D
  • zottyantas
    #31713
    Azért a másolt filmet is lewarezozni....
  • farrrrkas
    #31712
    Hello. Lenne egy kérdésem. Cod4 dobozán rajta van hogy 720p 1080i meg 1086p.
    nekem egy sharp hd ready tv-m van de valamiért nem tudom 1080i be tolni, Amikor indul a game 1080i-be indul de csak egy pillanatig aztán visszaugrik 720pbe. az upscaleingen mindenféle beállítsába próbáltam de ugyan az a helyzet. nem tudja valaki hogy wtf történik??? előre is köszi...
  • Fikusz
    #31711
    Nnatessek! Má megint a wrz...
  • EmThor
    #31710
    a másolt filmek első sávjában ún. kalózbitek laknak. ezek hajlamosak olykor-olykor portyázásra indulni az olvasófej ellen, szóval vigyázat!
  • OliApa
    #31709
    Nem. Max ha nehezen olvassa be, többet pörög, fókuszál. Sztem.
  • zsalesz
    #31708
    Egy alapvető kérdés ami számomra fontos de nem tudom a választ.
    Szóval. Ha PS3-on másolt dvd filmeket nézek, az hamarabb tönkre teszi az olvasó fejet? Vagy esetleg valami más hibát elő tud okozni?
    Heti 3-4 filmről van szó, és a hangsúly a MÁSOLT filmeken van.
    Várom a válaszokat, előre is köszi.
    Üdv.
  • OliApa
    #31707
    sztem itt előbb kapsz jó válaszokat . . .
  • HotPants
    #31706
    sziasztok.. figy kaphatnék valamelyikőtöktől egy msn-címet aki szívesen segít és válaszol a kérdéseimre?
  • dante3
    #31705
    Milyen szépek a növények!
  • EmThor
    #31704
    home gdc képek, oda fog b&szni!
  • JohnnySmith
    #31703
    Béka? :DDDD
  • EmThor
    #31702
    lost video game teszt
  • EmThor
    #31701
    ezmiez ??

  • EmThor
    #31700
    múltkor átállítottam hdmi-re a hangot, mert este volt, aludtak, hogy ne 5.1-en hanem a tévén jöjjön a hang. na és mikor visszaraktam 5.1-re valszínű akkor állítódott el.

    én GERMAN-ra állítottam a billentyűzetet
  • SlickAdam
    #31699
    :D
  • Csabesz100
    #31698
    29-én jön ki a Lost. Szerintem az hasonló lesz.
  • Chris Lowe
    #31697
    Természetesen ps3-on gondoltam a dupla ékezetes betukre (lol, most is azon írok:-)))
    Jó dolog ez, csak mondjuk felrakhatták volna a a ps kontrolleren lévo L-R 1,2,3 gombokat is, mert ha ps-en netezek akkor szoktam zoomolni és így elég korulményes.

    A store-os hiba akkor megoldódott, én már letoroltem azokat a videókat, de legkozelebb kilovom az AAC-t.
  • Foxhound1980
    #31696
    Csináltam egy regit a HMV-re. Az árak nagyjából azonosak a megszokott UK árakkkal de van ami olcsóbb mint máshol. GT5P 18+2.5GBP-ből ér ide pl.
  • simirizsa
    #31695
    Én épp most toltam végig iylen játékot nem nagyon találni sajna :)
  • EmThor
    #31694
    AAC elől vegyétek ki a pipát és lesz hang :)
  • jaszy
    #31693
    Eddik komponent el használtam a Ps3 at (37 colos lcd) nagyon szép volt a kép, ma rádugtam HDMI vel. Hanyat estem a minőségtöl.... Heavenly sword al nyomom, nemrossz. Az airborn ra voltam ráindulva de az nemjött be, abba is hagytam, pedig a vanguard a kedvencem... Tudtok ajánlani Uncharted féle játékot? Az egy isten nekem, az a tipus nagyon bejön nekem.
  • EmThor
    #31692
    nekem nem ilyen van, de az ÜÜÜÜÜÜ amint látod van --> backspace-től 2. balra... ps-en nem lesz! csak windows alatt!

    baloldali alt + shift kombóval tudsz bill nyelvet állítani ha nem magyaron lenne windowsban.

    ÖÖÖ az ü mellett balra.


    [b]Ja, store-ról leszedett trailernél nincs hang, de múltkor még volt, csak az 5.1-es hangúak... újraindítottam, újrakonfigoltam, semmi. de hangfalrendszerem jó, játék alatt 5.1 van.... ki érti? (daddy campnél nincs hang)