89387
PlayStation3
  • item
    #31971
    Micsoda hulladék ez az Assassin's Creed Az irányitás egy ócskaság én a grafikától se esett le az állam, szal nekem óriási csalódás! A PC-s verziórol beszélek,gondolom a ps .es se lehet valami fényes. Na mindegy uff.
  • farrrrkas
    #31970
    thats what i need
  • Nexxuss
    #31969
  • EmThor
    #31968
    lost bug :D
  • mis10
    #31967
    amikor csinálom az amerikai storet és beírtam a postal codot meg a state/provincét és a city is beírtam és utána van három ilyen szar hogy stret addres 1 ,2,3 oda milyen sorrondbe kell beírni?(pl.hogy Street addres:Steele Street addres 2:Street Street addres 3:2
  • gabesylar
    #31966
    Ok, köszi. Csak találjam meg, mert eddig őt nem igazán láttam ott. :)
  • Foxhound1980
    #31965
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sawyertöl tudsz venni a parton.
  • gabesylar
    #31964
    Akkor kérnék tőled némi segítséget: ott tartok, hogy felhelyeztem a dinamitot arra az ajtóra, de kéne valami fegyvert szerválnom, viszont gőzöm nincs, hogy hol. Kivel kell dumálni, merre tovább? Beszéltem már aki csak ott volt a környéken, de semmi.

  • Prince of Máté
    #31963
    Tényleg?
    Pedig azt hittem PC-s! :D
  • Foxhound1980
    #31962
    Befejeztem a Lostot, hát baromira élveztem minden percét. Rajongóknak kötelező aki viszont nincs képbe messze kerülje.
  • EmThor
    #31961
    tudom, poén lett volna, tudod humorherold meg a tréfarépa esete xD

    de ha már DS: yüme nekó ds
  • Papesz
    #31960
    Ez egy Nintendo DS verzió.
  • aabelus
    #31959
    nem tudna nekem valaki a logitech chillstream-rol velemenyt mondani? :-? van benne motion sensor? es milyen hosszu a kabel? ja,es szerintetek azt vegyem vagy a dualshock 3-at? :-?
  • NEXUS6
    #31958
    LOL
  • mis10
    #31957
    hol lehet kiírni a ps3 id-ét?
  • EmThor
    #31956
    assa creed pc
  • EmThor
    #31955
    echocrome demo jövő héten...

    komolyan, boxra volt turning point meg army of 2 demo is asszem... mi meg store-os játékok demoival tökörészünk :(
  • gazgoblin
    #31954
    nah..heti egy bele kell ferjen....

    (jol szorakozik)
  • HAF Rigel
    #31953
    Szerintem ne töröld hivd ide a Rendszer hangját , aztán mehet a bünti pont. Mert úgy tudom az SG.hu mostanában tilos a warez téma .
  • JohnnySmith
    #31952
    Töröljem?
    Vegyél inkább még egy bokszot azt lehet "okosítani" és megoldódott a problémád.
  • EmThor
    #31951
    de ha nem lenne ott fenn kib@szott nagy betűkkel, h nincs warez!!!!!
    különben is ott a google meg a faq! do it yourself!
  • Papesz
    #31950
    Meg értelme sincs. Amit nem írunk le, azt úgysem kell törölni.
  • Kraptor
    #31949
    Megvettem DM4-et, hát egy kicsit csalódás volt a játék. Na mindegy majd MGS4 kárpotól remélem. Vannak új videok a JPN store-on, érdemes megnézni őket.
  • HUNMarcus
    #31948
    nem töröltétek, ez ellentmondás..
  • NEXUS6
    #31947
    Szerintem meg de. Amúgy nem mondták még, hogy esetleg olyan betegséged van, ami hasonlatosszá tesz a régi fénymásolókhoz? Magyarán a piros betűket nem tudod elolvasni.

    Ha kihasználod a technológia lehetőségeit és feljebb görgetsz akkor láthatsz egy felíratot. Várjál kimásolom, hátha tényleg ilyen betegséged van:

    "Nincs warez ha mégis lenne, akkor sem írunk a témában és törölve is lesz!"
  • andrew-san
    #31946
    dehogynem
  • HUNMarcus
    #31945
    vicces próbálsz lenni, de nem vagy az
  • ballor
    #31944
    Semmit. Miért veszítené el a gart, ha berakod a lemezt?
    (persze eredeti lemezről van szó)

    Majd olvasd már el a bannerek alatti pirosat.
  • HUNMarcus
    #31943
    szóval semmilyen fizikai behatást nem kell végrehajtani ami miatt elveszítené a garanciát?
  • ballor
    #31942
    - Összefoglalókkal tele van a net.
    - Van okosítás - a lemezt kell berakni és utána viszi a játékokat
    - Van olyan játék ami megéri, van ami nem
    - Ilyet kérdezni egy PS3 témában. Szerintem nem éri meg. :)
  • HUNMarcus
    #31941
    hi! egy apró összefoglalást szeretnék kérni ps3ról, milyen százalékban szállnak el a gépek van-e okosítási lehetőség és ha igen megéri-e? egyáltalán mennyire érdemes ps3mat vanni?
    most mondta be az unalmast 2x az x360-om vízhűtéssel és fontolora vettem a konkurencia szobajöttét is...

    (az előző rosz topicba ment..)
  • Seth
    #31940
    Az átvezetőkkel együtt értendő, úgy bőven megvolt.Sőt, ha a codec beszélgetéseket meghallgattad ,akkor volt az 10 óra vagy több
  • EmThor
    #31939



  • Foxhound1980
    #31938
    Egyébként arra is kiváncs lennék, hogy a cikk szerint melyik BD-re nem fér fel. Ugyanis már kb 1 éve mondták, hogy BD DL-en lesz a gém...
  • SlickAdam
    #31937
    első mgs nem volt 7-8 óra :D
    inkább olyan 3
  • EmThor
    #31936
    mondjuk olyan szempontból reménykedhetünk, hogy odaát talán másképpen állnak hozzá egy videojátékhoz és nem 8órás profitvadászatról lesz szó!
  • Foxhound1980
    #31935
    Csak az MGS4. Nézd, az Első olyan 7-8h volt, a Második 12 körül, a Harmadik rész simán belemnet a 17-20h-ba. Namost figyelmebevéve tényleg ezt az órási adathalmazt (bár szvsz jelentős része szemét), és, hogy Snake sztorijának a zárása nem tartom lehetetlennek.

    Szerk: Normál tempóban haladva, rádiózgatva, átvezetőkkel persze.
  • EmThor
    #31934
    már összesen, vagy csak az mgs4 35 óra? én nem nézem ki...
  • Foxhound1980
    #31933
    Kb 10GB Dump file... :D

    Komolyraforditva. A tendenciát nézve MGS1<2<3<4 kb 30-35h játékidő, cutscene-ekkel együtt sztem.
  • SD456
    #31932
    Hi all!

    Én az ÜK-ból rendeltem. Éppségben megérkezett. Nem lesz valami új a Store ban?