89387
PlayStation3
  • ballor
    #32011
    igen, ez egy BR lemez
  • Sund
    #32010
    HHEEEELP!

    EZT

    le tudja játszani a ps3-am?

    köszi
  • SlickAdam
    #32009
    ejjha, szállítással együtt ez iggen jó ár (4000 ft)! Kár, hogy nem szeressem az amérikai focit...:(
  • Sund
    #32008
    köszi, akkor reméljök jön a frissítés.

    Ameriaki foci rajongók: 10 font a All Pro Football 2K8 KATT
  • SlickAdam
    #32007
    na azért annyira nem vagyok debil, hogy az én vén pc-mmel még feliratot égessek bármibe is.:D
  • SlickAdam
    #32006
    xvid-nek is avi a kiterjesztése.:D de amúgy ja, sajna nekem se mindet viszi, majd frissítik oszt jóvan::D
  • fsgh
    #32005
    vannak olyan programok amivel bele lehet tenni a filmbe a feliratot...
  • Sund
    #32004
    nekem egy csomó .avit-t nem játszik le. Azzal nem kompatibilis?
  • Sund
    #32003
    igen tud! Van benne divx támogatás, és a pc-n lévő fájlokat (videó, kép, zene) is látja.
  • SlickAdam
    #32002
    a ps3 már a saját vinyójáról is jáccik xvid-et, csak sajna a feliratot nem támogatja...:(
  • fishBNS
    #32001
    OFF:
    Hali!
    Valaki megtudna mondani,h a PS3 tud-e halozaton keresztul xvid filmeket lejatszani? (mint a regi XboX a Media Centerrel)
    Szeretnék bevasarolni 1et,de nagyon lenyeges a media lejatszas,nem akarok meg kulon filmeket kiirkalni,ha nem muszaj. Koszi
  • NEXUS6
    #32000
    Én hallottam, hogy teszteltek márr ilyen gépet, annak keretében, hogy megpróbáták megölni a PS3-at. Először szaunában jáccottak vele, aztán meg a szellőző nyillásain csipszet szórtak bele. Szerencsére mindkettőt túlélte!

    Szal nyugodj meg a csipsz nem gond, nyugodtan vásárolhatsz magadnak PS3-at, nagyon strapabíró. Nálam pl egész nap macskaszőröket lélegzik be már lassan 1 éve, és semmi baja. (kop-kop-kop)
    ;D

    Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy a lap tetején a piros betűs szöveg egyre nagyobb lesz, mintha növekedne a betűméret?!;)
  • Petyus_
    #31999
    Állvány nélkül is használható állítva. =) De az a világító USB-s állvány nem lehet rossz vétel, annyival is stabilabban áll a gép.
  • OliApa
    #31998
    Állítva kisebb helyet foglal és hatékonyabban hűt.
  • DanielT
    #31997
    Szerencsére nem kell chip, hibátlanul viszi nélküle is a játékokat.
  • Mercenaires
    #31996
    Nem hallottatok vmi előrehaladást a PS3 chippeléssel kapcsolatba?
  • Okami Amaterasu
    #31995
    üdv:oan kérdésem van h ti. a ps3-matok...fektetve vagy állitva használjátok..most láttam überben ilyen ps3 usb-s állványt nem is drága..szükséges az feltétlen a függöleges használathoz..?:)
  • lolcsiter
    #31994
    Üdv!
    Van egy eladó NBA Live 08am!
    EREDETI, BONTATLAN!!
    Ha érdekel, írj:
    [email protected] (csak e-mail!)
  • OliApa
    #31993
    Lassan minden a PS3 körül forog!
  • Angyisz
    #31992
    Teljesen stabil az ülés, elhiheted ha a 185 cm-emmmel meg a 120 kilómmal jól elvagyok benne.
  • jaszy
    #31991
    Az ülés nem instabil? Én biztos felborulnék vele :)
  • ballor
    #31990
    Hátha valakit érdekel: Sixaxis használata PC-n
  • DanielT
    #31989
    Borzalmasan magasan van az a képernyő.
  • Angyisz
    #31988
    Mint mondtam a kormány már megvolt, az ülést vettem (62e Ft) a vázat pedig gondos méricskélés és próbák közepette hegesztettük mely során próbáltam arra törekedni hogy minél könnyebb legyen, úgy érzem sikerült kb. 20 Kg az egész kompletten. Majd kapott a váz egy matt fekete festést. Ja a kormány anno 32e Ft volt. Tehát nem olcsó dolog cirka 100e környékén áll meg egy ilyen. De az ülés a rohadt drága meg lehet oldani kissebb pl. gokart üléssel is ami lényegesen olcsóbb.
  • Angyisz
    #31987
    Nem. A TV egy TH-50PV70 egyébként nagyon jól mutatnak rajta a gémek, a felbontása 1366x768 tehát 720p jelet küldök rá HDMI kábelen keresztül.
  • Foxhound1980
    #31986
    MGS4-nek nem elég a BD témához: Egy friss Kojima interjúból az derült ki, hogy a BD DL-nem elég a játéknak...Emberek, közel 50GB-ról van szó. Hát én tökönszúrom magam ha ez igaz. KATT
  • simirizsa
    #31985
    Áhh tényleg beolvadt a környezetbe nem kellet volna hajnalba anyit Paradiseozni xD
  • np
    #31984
    A tv egy panasonic TH-42pv70 nekem is ilyen van. Milyenek rajta a játékok? Csak azért kérdezem mert a jövő héten nekem is meg lesz a ps3-am.
  • fsgh
    #31983
    rossz a szemed...ott van a második képen:D
  • simirizsa
    #31982
    És hol a PS3 vagy csak nekem rosz a szemem ? :D
  • fsgh
    #31981
    :OOO honnan szerezted be ezeket?:)
  • Angyisz
    #31980
    Na egy kicsit átgondoltam, hogy hogyan lehetne fokozni a meglévő illetve a későbbiekben megszerzendő autós játékok évezeti szintjét. Egy dolgot tudtam KORMÁNNYAL ami adott, úgy egy éve vettem egy Logitech Driving Force Pro-t. De ehhez még kellett pár dolog. Ma megvalósítottam, íme:






  • EmThor
    #31979
    a pécés verzió még nem a bolti, ezt valahonnan kilopták
  • Foxhound1980
    #31978
    Az nem zárja ki a joy használatát. Ezeknek a tipikus konzolportknak nem szabad nekiállni bill/egérrel. Talán csak a GTA a kivétel ez alól.
  • item
    #31977
    Pc-s verziót teszteltem...
  • HAF Rigel
    #31976
    nem tudom nekem ps3 tök jó volt a grafika , ne vegyük a ps verziót alapnak , inkább a küldik egyhangusága amit fel lehet roni nekik , de a grafika és az írányitást szerintem nem .
  • Foxhound1980
    #31975
    Joyal nyomod?
  • Ombika
    #31974
    Loll, zsir volt! :))
  • Sund
    #31973
    :DDD akkor inkább nézd meg a ps3-as verziót. ott van kontroller és fullos graf.
  • Nexxuss
    #31972
    ezt most te sem gondolod komolyan :D:D:D mármint, hogy a PC-st hasonlítod a konzolos verzéhez:-) ráadásul az irányítás miatt. neeemmáááááááá :D:D:D Grafika PS3on állejtős.