89387
PlayStation3
  • EmThor
    #31931
    jöttök röhögni a pc-s assa creed topikba? úgy nézem pakson se fut el rendesen a játék
  • ballor
    #31930
    Jók ezek a kijelentő mondatok.
  • np
    #31929
    Sziasztok!
    Valaki rendelt már überkonzoltól ps3-at. Rendesen épségben megérkezett. Csak azért akarom onnét rendelni mert a környéken egy műszaki boltban sem lehet jelenleg kapni.
  • tibitoth
    #31928
    foleg a hang. szerintem tomoritetlen a legjobb minosegert. de hat ezert van a blu-gay. amugy mar lassan itt az ideje a nagyobb meretu lemezeknek :)
  • Seth
    #31927
    Nem, 10 óra cutscene,5 óra gameplay :D
  • NEXUS6
    #31926
    Bakter mekkora lesz ez a játék? 100 óra játékidő, vagy mia xösz?;)))
  • tibitoth
    #31925
    olvastatok h a mgs4 nemlesz jp szinkron csak angol? es a jp ver csak japan lesz es nemlesz angol? hogy miert? "Unfortunately because of disc space, we don't have the space to include other languages, other voice over files for the respective versions. So the Japanese version's not gonna have English VO, and the North American and European versions won't have Japanese VO." (kotaku) wow. dvd eleg mindenkinek :D
  • Ombika
    #31924
    Ha nem vagy szim rajongo ne csodalkozz ezen! :) EN pl csak ezert fogok ps3-at venni,mint anno ps2-ot is! :)
  • Foxhound1980
    #31923
    Jah épp ezen gondolkoztam, hogy vajon belekavarják e a késöbbiekben.
  • EmThor
    #31922
    ez egy ratyi szar, bocs, nem jött be

    megyek lostot tőteni, kivi vagyok lesz-e benne Eliott :D
  • EmThor
    #31921
    jön új initial d játék: arcade driftelős, animés
  • Foxhound1980
    #31920
    Igazat megvallva sajnálom ezt a remek engine-t erre a fos játékra
  • Foxhound1980
    #31919
    GT CLub review
  • Foxhound1980
    #31918
    Érdekes... Majd beintegrálják 10 dolcsis flashes store gémekbe...
  • Foxhound1980
    #31917
    MGS4-hez: Áprilistól inditják az előrendelési akciókat, melynek keretében a MGS Saga DVD 2. részét adják ajándékba. Ugyan abban a hónapban MGO 2 hetes beta. (USA) EU-ról egyelőre teljes mértékig kuss van.
  • EmThor
    #31916
    a forráskódot, MOST!
  • EmThor
    #31915
    *khm* év játéka *khm*

  • Foxhound1980
    #31914
    JPN Box


  • Tekken5
    #31913
    jatekaim.hu - regisztrálj mer' jó és kész! :D ugye, megtetted? :)
  • aabelus
    #31912
    megvan mar.. :D
  • aabelus
    #31911
    vagy mem.karirol ha frissitek... melyik mappaba tegyem? mert nem ismeri fel :(
  • aabelus
    #31910
    psp-rol lehet ps3 softwaret frissiteni? ha igen,melyik mappaba masoljam?
  • EmThor
    #31909
    bizonytalan vagyok a gémmel kapcsolatban, 10-ből 8 ember rá van izgulva, én meg még 1résszel se játszottam (4.el kölcsönbe fél órát) szal passz. sima versenyek? vagy van mélyebb tartalom is? mert úgy hurka...
  • dante3
    #31908
    És ebben is van olyan, mint az előző részekben, hogy jogsikat kell csinálni, vagy csak sima versenyek?
  • NEXUS6
    #31907
    Hát akkor had mondjak ellent, kapsz kb 40 kocsit, meg asszem 4 pályát (+ ua visszafelé is), meg végeérhetetlen online játékot. Sokkal többet pl a Szegaralli sem ad, ráadásul asszem ez nem is teljes árú.
  • Sund
    #31906
    Így van. Szemét egy konstrukció (rókabőr rulez), de a rajongók úgy várják mint a messiást. Érdekes ellentmondás.
  • Kratos86
    #31905
    Hali! A Gran Turismo 5 Prologue ugye még nem a rendes játék? Ez csak egy bemutató hogy mit várhatunk majd a teljes játéktól.
  • Foxhound1980
    #31904
    Fasza.
  • EmThor
    #31903
    jaja, 2 délután... 4-5 óra, állítólag pc-re jön magyar felirattal (?)... a vége úúúúúúúristen! O_o
  • JohnnySmith
    #31902
    áhhhh zsííír dobozterv!!! kell (csak 80-as ban;)
  • Foxhound1980
    #31901
    Kipörgetted már? Én kissé elakadtam, bár már tudom mit kell csinálni csak még nem jutottam gép elé.
  • EmThor
    #31900
    jajaja, de van BT-s is...
  • OliApa
    #31899
    Ja. Gondoltam rá, de madzagos nincs itthon... Bármilyen rádugható, ha USB-s, nem?
  • EmThor
    #31898
    talán mert rádiós?
  • OliApa
    #31897
    Az Unreal, mint számomra most kiderült, támogatja a bill+egér párost. A vezeték nélküli Logitech mediaboard tökéletesen műxik alatta, de a szintén L. lézeres rádiós egér nem, csak az XMB menüben. Van valakinek 5lete?
  • EmThor
    #31896
    "azt írták a neten" h 2 délután a lost játék... nem éri meg. de a vége. ÚRISTEN A VÉGE AZ BEBÜNTET MINDENT !! persze csak rajongóknak!
  • Jimanszky
    #31895
    100%,HOGY LESZ MAGYAR STORE!!
    Olvassátok el az összes hsz-t.
    Ámen!
  • gazgoblin
    #31894
    nem...
  • brodix
    #31893
    HI!
    Pain-t lemezen sehol nem lehet kapni?
  • EmThor
    #31892
    Állítólag:

    EU STORE
    haze + conflict video... öö ennyi