89387
PlayStation3
  • Csabesz100
    #32051
    Egy kis segítség kellene. Meg akarom rendelni ezt a játékot, de 2 ár is van megadva! Szerintetek mi a különbség a kettő között? (az árat kivéve) :-)
    http://www.game.co.uk/PS3/Racing/~r330394/Formula-One-Championship-Edition/default.aspx

    Köszi
  • EmThor
    #32050
    egy 576-os felhasználónak már megvan :) legjobb tavalyi jrpg!

    már csak az a kérdés mennyire cenzúrázott (FES-ről lemondtam) :D
  • tibitoth
    #32049
    http://www.next-gen.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=9385&Itemid=2
  • tibitoth
    #32048
    olvastatok? "Sony Computer Entertainment UK boss Ray Maguire says PlayStation 3 “in-game communication” will arrive this summer."
  • tibitoth
    #32047
    ha demozni akarsz akkor mindenkepp vmi cgi stuffot vegyel. ajanlom a cars v a lecsot. a kep ellesege sokkal szembetunobb mint filmeknel. de nekem is megvan a planet earth. jo valasztas volt. imadom en is :)
  • aabelus
    #32046
    nem tudja valaki h milyen progival lehet a divx-eket ugy atalakitani h azt a ps3 is lejatssza?
  • Forrest Gump
    #32045
    Ezt meg lehet kapni ha nem is szinkronnal, de magyar felirattal BD-én?
  • Csabesz100
    #32044
    Pénteken délelőtt rendeltem meg a game.co.uk-ról a Lost-ot és ma délelőtt már hozta is a postás! Nagyon gyorsak voltak! :-)
  • Angyisz
    #32043
    Na nekem ma hozta a postás a movietyme.com-tól a Burnout Paradise-t és 1,5 hét alatt ideért, érdekes tényleg németországon keresztül jött "Deutsche Post".
  • mikuc
    #32042
    Én innét szoktam rendelni:
    http://movietyme.com/catalog/

    A szállitás 2 hét, de még ez a legolcsobb.
  • Chris Lowe
    #32041
    Vegyétek meg a Planet Earth 4 lemezes blu-ray-t! Ezekkel lehetne promózni a hd képminőség tudását! Brutális.

    Kérdés: én eddig csak az amazon.comról rendeltem és onnan ps3-as játékot nem küldenek Magyarországra.
    Amcsiból honnan rendeltetek már játékot, melyik megbízható, gyors és olcsó?
  • HAF Rigel
    #32040
    És is láttam MM es hirdetést ,amin az szerepel 40gb gép és Ps2 kompatibilis .
    Sajnos ai ilyen multiknál nem eladók vannak hanem minimálbéres árúfeltöltők . Ha viszont szak boltban vetted az nagyon gáz . egy szó mint száz én visszamennék reklamálni .
  • jaszy
    #32039
    Én visza mennék. Ez a vevő megtévesztése!
  • Okami Amaterasu
    #32038
    sztem aez a szöveg hiába lesz egyre nagyob és nagyob.. egyesek nicnsennek tisztába a warez szó jelentésével..azt kéne kiirni h:2niccse másótt lemezz a péjesháromra..nem is vót..se csippelelés"..
  • aabelus
    #32037
    options / controls / sixaxis / F
  • TechnoIlove
    #32036
    akkor ugy kerdezem h hol kell keresni azt az opciot...
    az iranyitast kell atallitani masra ?? en ott sem talaltam olyat,,, :S
  • ballor
    #32035
    Az irányításnál azt hiszem az "F" verzióval lehet a joyt úgy használni.
    Lényeg, hogy lapozz egy párat.
    Érdekes úgy vezetni... Mintha a kormány lenne a kezedben.
  • fsgh
    #32034
    nekem a forma1nél nem sikerült rájönöm hogy kell...Ha valaki tudja segítheten...
  • ballor
    #32033
    Egyiket sem ismerem. Majd más talán segít.
  • TechnoIlove
    #32032
    haat ami nekem megvan es tamogatja is az a Spiderman3 meg a Double Agent ...
  • ballor
    #32031
    Milyen játékról van szó?
  • TechnoIlove
    #32030
    hii... asszem 1 nagyon hulye kerdest teszek fel de 1xuen nem birok rajonni :S
    h lehet bekapcsolni a gameken a mozgásérzékelő iranyitast ??
    ha vki segitene megkoszonnem ...
    hi
  • Tibor
    #32029
    A movietyme-os Prologue az milyen kiadású? Amerikai vagy európai, és ez mikor fog megjelenni?
    Amúgy mi az 5. pálya?
  • fsgh
    #32028
    thx!:)
  • hellnight
    #32027
    <<<Katt>>>
    <<<Katt2>>>
  • Sund
    #32026
    köszönöm!
  • Prince of Máté
    #32025
    De jó nektek akik játszhatnak is vele :(
    Emlékszem egyszer az electroworldben kb 2-3 órán keresztül a motorstorm demóját toltam :P
  • fsgh
    #32024
    tud adni valaki linket ahhoz az oldalhoz ami mutatja hogy melyik ps2-es játékot viszi a ps3?

    (én még nyáron vettem a gépet...60gigás szal annak még vinnie kéne a kijelölt ps2 játékokat...)
  • Super DANTE
    #32023
    MotorStorm 2 debüt március 5-án 19:00 órakor a www.jeuxvideo.com oldalon
  • Papesz
    #32022
    Nem esélytelen, volt valaki ezen a fórumon pár héttel ezelőtt, aki ugyanígy járt. Ő visszavitte és addig verte az asztalt, amíg találtak rá megoldást.
  • Csabesz100
    #32021
    Egy próbát megér, hogy bemész és megkérdezed a cserét. Mit veszíthetsz?!
  • Johnny021
    #32020
    Ohhhh... nah ilyen az én formám... szégyen, hogy egy műszaki eladó nem tud normális tájékoztatást adni... főleg ilyen drága cumokról... 1 hét után meg kb esélytelen, hogy kicseréltessem...
    Köszönöm a segítséget... megyek sírok egyet :)
  • jaszy
    #32019
    Az semmi módon nem! Átvertek a boltba, sok embertöl hallottam már hogy a boltba félrevezették! De lehet hogy az eladó péknek tanult....
  • Johnny021
    #32018
    És akkor az enyém semmien módon nem fogja tudni lejátszani a PS2-es játékot?
  • Prince of Máté
    #32017
    Te a 40 gigás PS3-at vetted, a haverod meg a 60-asat.
  • Johnny021
    #32016
    Sziasztok! lenne nekem egy problémám :) vettem nemrég egy PS3-at, örültem mint majom a farkának, vettem hozzá egy PS3-as játékot és egy PS2-est is, mai napon felmentem haveromhoz, hogy játszunk kicsit, neki is van PS3-a, felvittem hozzá mind a 2 játékot. Az a problémám, hogy az én PS3-am nem tudja lejátszani a PS2-es játékot, ilyen van? mikor az övé vígan viszi... 2.10-es frissítés van fent, most formáztam, de nem kér semmien disc-et, alapból a 2.10-es van fent neki, formázás után is...
    Tehá a konkrét kérdésem az lenne, hogy mi az hogy a PS3-am nem tudja a PS2-es játékot lejátszani? Valaki tud nekem segíteni? Nagyon megköszönném, vagy egy olyan PS3 modelbe nyúltam bele, ami ténylegesen nem tudja? a boltban azt mondták, hogy tudja... Segítségeteket előre is köszönöm.
  • OliApa
    #32015
    Helyesen írta. BR lemez (disc). Vagy BD, de akkor ugye már nem kell sem a 'lemez', sem a 'disc'. . .
  • Prince of Máté
    #32014
    Helyesen BD lemez mert Blu-Ray Disc
  • Smuge
    #32013
    NTSC, Region A , tehát ha nem amerikai vagy A régios a géped akkor NEM tudja lejátszani.
  • Sund
    #32012
    na ja, de a régió kódolás mizéráija megfelelő?