89387
PlayStation3
  • EmThor
    #32091
    aqua-nál 17.040 ft, 1 év gari
  • fsgh
    #32090
    megérkezett az Unchartedem:)) asszem ma el is kezdem:)
  • EmThor
    #32089
    szerintem jó.. asszem 5400 rpm itt ok, és 250 gigáig el is mehetsz!

    akartam venni egy pen drive-ot de azon gondolkoztam, mi lenne, ha kivenném, a ps3 vinyóját, raknék bele egy nagyot és... és ennyi :) a 60 gigásra meg vennék egy hordozható usb-s tokot!
  • simirizsa
    #32088
    Én már lezuztam első számot Hardba :D
  • HAF Rigel
    #32087
    Samsung 160GB 5400RPM 8MB Spinpoint M5S1 (HM160HI) 3 év garancia ez akkor jó lesz szerintetek ?
  • EmThor
    #32086
    nagy gratula, én is tökbéna voltam, 2 hét és faján nyomod!

    az a jó h hamar érzékelhető a fejlődés... én mediumig fejlesztettem magam, hard nem nagyon megy, egyenlőre eddig esik jól a cucc
  • Csabesz100
    #32085
    Köszi!
  • Nexxuss
    #32084
    a megvásárolt játékokat letöltheted ingyen újra. Amit megvettél azt többet nem kell. Mentés meg másolni kell:P
  • Zodd
    #32083
    Tényleg ha az ember winyót cserél mit tehet a mentésekkel, és a megvásárolt winyón lévő játékokkal?
  • Nexxuss
    #32082
    SATA
  • HAF Rigel
    #32081
    Ps3ba milyen csatoló felületű 2,5 winyó megy bele ?
  • Nexxuss
    #32080
    Na vettem énis egy Gitár Hős. Faja. De akkora balfék vagyok hogy már fájdalmas:) Nem tudom a két kezemet külön használni:P Igen Emthor ez azt jelenti, hogy egyenlőre nem játszunk ollájjn
  • Foxhound1980
    #32079
    Waoh.. THX!
  • Kraptor
    #32078
    Az elöbbi erre akart menni...
  • Kraptor
    #32077
    Az egyik használt míg a másik új.
  • item
    #32076
    Király...
  • ballor
    #32075
    Saját téma készítése
  • Gabe18
    #32074
    Kösz!
  • tejföl
    #32073
    Nem. Az audio opciok kozt nincs ilyen lehetoseg.
  • Gabe18
    #32072
    Üdv!
    Na most lehet egy nagy hülyeséget fogok kérdezni...

    Ha én egy USB csatlakozású 5.1 fejhallgatót kötök össze a PS3-al,az fog nekem 5.1-ben egy hangot is kiadni?
  • EmThor
    #32071
    grat! gitár mikor lesz? :)

    ps store tavaszi megjelenések

    ez az elefunk érdekes! olyan mint a hidas cucc, de kell!
  • tyrant71
    #32070
    mostanában biztos nem, merta a blue dragon nagyon leköt :-)
  • OliApa
    #32069
    Na. Legalább lesznek újabb EoJ hírek!
  • tyrant71
    #32068
    1 hónap után kaptam 1 uj 60-as gépet
    mindezt garancia nélkül ;-)
  • Csabesz100
    #32067
    Egy kis segítség kellene. Meg akarom rendelni ezt a játékot, de 2 ár is van megadva! Szerintetek mi a különbség a kettő között? (az árat kivéve) :-)
    http://www.game.co.uk/PS3/Racing/~r330394/Formula-One-Championship-Edition/default.aspx

    Ha valaki tud, akkor segítsen már, mert nem tudom, hogy miért van 2 ár feltüntetve!

    Köszi
  • Chris Lowe
    #32066
    Köszi SlickAdam!!
    Igen, teljes árú cucc, de 10500,-ba(+ptk) még mindig jobb mint 14000,-ért itthon az eu változat ami később nem bővithető a store-ról.
    Egyébként miért ne lenne teljes árú? Most jelenik meg elöször Japánon kívül és nem szoktak egyből platinummal kezdeni...amúgy meg ez teljes játék, a régi részek kijátszása is simán volt 15-20óra és a ps2-es változatban már volt online mód is ami tök jól sikerült, mindig csütörtökön volt a golfnap, akkor páran összegyültünk és nyomtuk hajnalig.
    Persze aki a lövöldözős eksönt szereti hamar megunhatja...
    Emthor: csak a japcsi store-ról sem tudok rendelni + nekem bazira kínai ez a japán krikszkraksz.
    Mégegyszer thx és már megyek is megrendelni!
  • mallamut
    #32065
  • EmThor
    #32064
    teljes árú, de ahogy a múltkor is írtam:

    japánban kinn van egy éve a cucc :\ lehet importálni kéne
  • SlickAdam
    #32063
    ez elvileg nem teljes árú cucc? mert akkor tényleg drága, ellenkező esetben viszont tök normális ár.
  • EmThor
    #32062
    burnout is kanadából van, patch-et le is szedte hozzá izibe, bár eu-val ez nem tom h volt
  • EmThor
    #32061
    jaja, 1es régió
  • EmThor
    #32060
    drága, bár game.co-ról is 40 font :S
  • SlickAdam
    #32059
    vagyis Kanada, de oly mindegy
  • SlickAdam
    #32058
    Tadám! Hot Shot Golf from the USA :D:D
  • Chris Lowe
    #32057
    tibitoth: igen, a számitógépes videók még szebbek nekem a Nagyon Vadon van meg....de az nem a való világot mutatja míg a Planet earth-nál pont ez a szép.

    Forest: nem, nincs se szinkron se felirat.
    viszont nem is fontos (legalábbis nekem) mert szépen, érthetően beszél a narrátor (D. Attenborough).

    Movietyme-on sajna nincs Hot shot golf és nekem az kéne amcsiból.
    A game.co.uk meg angol cuccot küld, az nem annyira jó, mert nem fogom tudni letölteni a store-os extrákat(japán store-on már most is van extra a golfhoz).

    Szóval várom a többi webshopos tippet, csak van itt olyan aki már rendelt usából...
  • EmThor
    #32056
    EmThor-t

    ha lesz magyar store akkor az Etamas-t gondolom...

    de ma silent hill-eztem egész nap + hétvégén is és akkor ps2 módban nem látom az üziket.

    de felvettelek
  • Csabesz100
    #32055
    Nem tudna valaki küldeni nekem F1-es borítót, ami jó minőségű? Találtam a cdcovers.cc-n, de az nem a legjobb. Ha esetleg valamelyikőtök be tudna egyet scannelni és elküldeni nekem, azt megkjöszönném! :-)
  • menoh
    #32054
    Emthor melyik ID-t használod leggyakrabban?
  • Johnny021
    #32053
    Köszi srácok! a héten bemegyek aztán meglátom mit mondanak.
  • EmThor
    #32052
    nyáron jön az XMB....

    2.4-es FW-vel, szerintem akkorra lesz kész a HOME-is (MGS4)

    szerintetek?