89387
PlayStation3
  • EmThor
    #32131
    2008.06.05 dragon ball burst limit ps3, video jpn store
  • NEXUS6
    #32130
    Eztet én is várom már!;)

    Elolvastam a cikket, teszett amiket mondott a csákó, szeretem az ilyen fanatix fazonokat, aki a lekét is beleteszi és nem csak egy köv részt csinál, mint pl SEGA/EA-nál szokás.

    Pont egy ilyen gáma hiányzik nagyon, a Burnout nekem nagyon árkád, a GT meg helyenként túl komoly.
    Érdekes volt, amit a Forzaról írt. Nem tartom magam fakezűnek, igaz nem is sokat jáccottam vele, de nekem is ez jött le: ha ez nem egy vérprofi szimulátor, akkor miért viselkednek ilyen szemét módon az autók? Meg egyszerűen nincs idő reagálni, ha nem ismered tökéletesen a pályát. Nem az hogy csak lassan tudsz rajta végig menni, hanem mint a pinpong labda pattogsz.

    Na mindegy, és törés is lesz benne, meg minden, meg igazi játék szal gyorsan ide vele!!!!!
  • EmThor
    #32129
    jeuxvideo.com

    elvileg 19h-kor. motorstorm 2
  • EmThor
    #32128
    ja, cicákos kotakuról :)
  • EmThor
    #32127
    ingyen elfogadom, köszi ^^
  • thomee84
    #32126
    van egy Guitar Hero 3-am használtan...valaki?
  • EmThor
    #32125
    én a kivett 60 gigás vinyót akarom tokba rakni, minek költsek ilyenre?

    mentéssel lesz gondom, mert van jópár virtuális ps2 kártyám és azt nem lehet külön kimenteni csak backup-al...
  • HAF Rigel
    #32124
    Ezt a progit várom már nagyon a Gt5p mellett

    Ferrari Challenge
  • BJB
    #32123
    Ezt néztem ki, vélemény?
    http://www.sony.hu/view/ShowProduct.action?product=KDL-32U3000&productsku=KDL32U3000K&site=odw_hu_HU&pageType=TechnicalSpecs&imageType=Main&category=TVP+32-40+Sony+BRAVIA+TV#tab
  • OliApa
    #32122
    Most, hogy így lement az ára, beújítok egyet:

    Klikk ide! Bár, ahogy nézem, a linken az Essential van, nem a Prof.
  • Nexxuss
    #32121
    ezmiez? önarckép cicccám?
  • Nexxuss
    #32120
    hát ezu a Through the fire and flames télleg az ördög műve. Aztakurva:)
  • waspika
    #32119
    Délután asszem megveszem. Csak az a 4db multimap kevés számomra.
  • EmThor
    #32118
  • Sund
    #32117
    "Co-op and multiplayer are the true stars of the game."

    (IGN)
  • HAF Rigel
    #32116
    nem probáltam online. Sajna nem dönthetek helyetted . Nálam a megérte megvenni kategoria , de nem egy Rachet vagy egy DMC4 , Vagy Cod4 ami tényleg fantasztikus volt. Valószínű megint az a dolog állt elő hogy Boxra csinálták és átportolták ps3ra ami tudjuk nem a leg jobb portolás ránk nézve.
    Eddig EA játékból csak a Burnout Paradise volt amire azt mondtam tiszteszéges munka volt az EA részéről . Na mindegy nem akarom elvenni a kedved , mindenkinek más tetszik és lehet hogy téged nem zavarnak azok a dolhok amik engem .
  • zottyantas
    #32115
    És ha formázom a vinyót, a felhasználók megmaradnak vagy azzal mi lesz?
  • waspika
    #32114
    Pont ma akarom megvenni, akkor érdemes vagy sem??? Online milyen, ha esetleg próbáltad már azóta??
  • HAF Rigel
    #32113
    Army Of Two értékelés by Rigel
    Tegnap elkezdtem vele játszani , sajna nagyon vegyes érzelmeim vannak a játékkal kapcsolatban . Igazat megvalva a Grafikán nem tudok napirendre térni , mert néholnagyon szép főleg átvezető animokban , de maga a játékban nem hatott meg . COD4 és az UT3 után nem estem tőle hasra és pl ilyen alapvető hiba veszel a fegyverre egy kiegészitő támasz és az ember úgyan úgy fogja nem vált fogást . Irányitás korrekt , mivel egyedül játszom így a coop modot nem tudtam kiprobálni. Ai elég jól dolgozik. Az ellenség is fedezékbe megy , bekerit , ha kilövöd a tornyban az embert akkor néha beugrik helyére másik .
    Küldikeddig egész jók de még csak 2vagy 3 pályát csináltam meg. Van egy rész ejtőernyővel kell leereszkedni az is nagyon fun , mert mozgásérzékelővel kell lebegni , mint a rachetben .
    Öszképben nálam egy 8 pont max . Eddig nem éreztem azt az erőt ami behuzott volna , Cod4 elég magasra tette a mércét .
  • Kraptor
    #32112
    Erröl is jópár bőrt már lejött...feltámsztották már megint:)
  • Kraptor
    #32111
    Ilyet vegyél:

    Click me!

    :):)
  • Zodd
    #32110
    Abban még nincsen benne képjavító technológia, ami miatt érdemes venni Sony-t.
    Ha van rá pénzed én inkább a D-s szeriát javaslom.
    Én is ezeket a Bravia-kat nézegetem, de ami nekem méretben jó lenne otthon (37") olyat a Sony nem nagyon akar kiadni.
    Azt rebesgetik, hogy az új szériában lesznek olyanok.
  • SlickAdam
    #32109
    Army Of Two Review (IGN)
  • Since
    #32108
    Látom soknak megvan a Guitar Hero III. Esetleg csináltatok már egy magyar csapatot?
    SAjnálatos módon nemtudom bekalibrálni a lagot, valami miatt csúszik a hang.
    LG Hd-Ready-s tvm van. Egy fórumban ovlastam hogy a tv kézikönyvében benne kell hogy legyen hogy mennyi a késleltetés de ilyen információval nem találkoztam a kiskönyvben. Nemtujátok véletlenül hol tudok ennek utánanézni? Mert médiumon már játszhatatlan számomra amikor duplahangokat kell pengetni nem találom el időben. Köszi
  • EmThor
    #32107
    új persona 3 fes usa trailer
  • EmThor
    #32106
    nagysikerű anime, filmet most láttam neten, és jön a game

    initial d
  • EmThor
    #32105
    mentésre nem marad más, csak pen drive, többi cuccot újra leszedem...

    sata, 2.5" usb külső rack-et kinéztem, árat még keresek hozzá
  • OliApa
    #32104
    Talán egy 9 mm-es Beretta . . .
  • OliApa
    #32103
    Tökéletes. Én is így használom.
  • Mozes13
    #32102
    Hogy sikerült garancia nélkül kicseréltetni? Egyébként mi volt a baja? Csak mert használtan most én is készülök venni egy gépet és nem biztos, hogy megvan még az illetőnek a garipapírja.
  • BJB
    #32101
    Bravia TV-kből az U széria milyen?
  • EmThor
    #32100
    azt lehet kapni külön. de mi van a gitárkontrollerrel?!
  • SD456
    #32099
    Használtan is jó gondolom. vagyis úgy értem, hogy a gitár nincs elromolva, vagy ilyesmi. Én most PS2 őn tolom, sajnos gitár nélkül :(

    U.i.: Egész jól megy igazi gitáron a Knights Of Cydonia :D
  • tyrant71
    #32098
    nekem sikerült expert-en is a slow ride
    viszont bebuktam a játékot, benne maradt a leadott rossz gépemben és nem kaptam vissza :-(
  • Nexxuss
    #32097
    22-28:P Én 19ért vettem egy kipróbált verziót. Állapota sokkal jobb mint 1-2 underground konzolbolt esetében. Meg is lepődtem, hogy GH doboz és nincs szétkopva:P 18tól lehet kapni használtan amúgy.
  • SD456
    #32096
    Hi all!

    Most mennyibe kerül egy GH3+gitár?
  • HAF Rigel
    #32095
    Írtam oda egy kis szösszenetet az elején hogy egy Ferrarit hasonlitani a Szuzukihoz kb ennyire valós a 2 konzolt összehasonlitani meg azt állitani nextgen mind a 2 .
  • tibitoth
    #32094
    aki akar egy jot nevetni ajanlom a "Egyre jobban elhúz a Wii" forumjat. :))))))) sanyix v mia neve a kirali :D
  • HAF Rigel
    #32093
    Alienben néztem ott is ennyi , vagy ez körül van . De most egy hétig (Fizuig) fagyasztom a cserét , mert most voltam a platinum shopban (jött az a fránya hírlevél) és vettem egy Army Of Two . Amin meglepődtem hogy Eu verzió , magyar kiskönyvel. Ja és Ha valakinek bejött a Turok 9900ft most náluk, annyit megér a progi. Ismét elértem a 20. progit , csak úgye eladtam a játékaim.hu meg vettem is ott ezért maradt a szám.
  • ballor
    #32092
    a samu vinyók 3 év garisok