89387
PlayStation3
  • EmThor
    #32171
    innentő má' lejtmenet, groupie csajok, oboa az öltözőben, 2 órás show betépve utána 12 óra alvás... :azéletszép:

    xD
  • Nexxuss
    #32170
    hát ja csak nehogy megbánjam, hogy 12 éve meghallgattam életem első AC/DC kazettáját bár olyan uccse lesz:D:D:D
  • EmThor
    #32169
    függő vagy! fuckin' rock star :D
  • Nexxuss
    #32168
    vazeg. Kiszáradt a szemem és elszakadt a karom. Kurva Guitar Hero. Lehetetlen. Pedig a WOWból gondolnom kellett volna, hogy erre is csúnyán rá szokok....hát nemtom mi lesz vele. Hozzá száradok a gitárhoz :)
  • Arwenke
    #32167
    Miben lesz mas ACOG iranyzek mint eddig volt?
  • Csabesz100
    #32166
    Én árultam, de már eladtam! :-) Az ebay.com-ról érdemes rendelni, én is ott vettem!
  • Zodd
    #32165
    Az FFXIII-at pedig már elég sokszor száfolták, mivel nincs még hivatalos kiadási időpont. Legutóbbi információk szerint, játszható demó lessz belőlle idén :). Én ezt a jatékot várom leginkább PS3-ra.
  • Foxhound1980
    #32164
    576-on elég érdekes előrendelések vannak már ami a PS3 szekciót érinti. Resi 5, KZ2, FFXIII idénre van datálva. Game egyébként a KZ2-t 2009 februárra veszi fel...
  • HAF Rigel
    #32163
    volt valaki ak árulta itt is . de nem emlékszem a nevére .
  • NEXUS6
    #32162
    Szerintem érdemesebb onlány rendelni. 2 hét alatt megküldik.
    Persze van akinek nem jön be, és esetleg alig használtan eladja, de nálam 2 hét alatt már szinte lekoptak a felíratok, annyit jácctam vele.
  • Zuluka
    #32161
    sziasztok keresek megvételre PS3 hoz SplitFish FragFX szet
  • simirizsa
    #32160
    Csak a PS3-mal tudsz regelni storera
  • balljuggler
    #32159
    Hali!Az lenne a kérdésem , hogy az eu store-ra asztali pc-vel is be lehet regisztrálni?Vagy mindenképp a PS3-al kell?Mert nekem még a router nincs beüzemelve, de remélem hamarosan megoldódik a probléma
    THX Az infókat majd....
  • tibitoth
    #32158
    echocromet lekacimbaltam. jo stuff. eu meg usa store vmi info? mult7in uk store ... nemragozom. megvettem a fade to black. vki? regen az 1ik kedvenc gammam volt. vmit mintha olvastam volna h sok ps1 gamma fog jonni most vmikor a storeba. vki hallot vmit? ien vagrant storyt bevallalnaek barmikor v heart of darknesst is :). amugy a lairben mennyi missio van? aszem a 8adiknal jarok de idaig semmi gondom sem volt a gammaval. csupa pozitivum. mondjuk a framerate neha leesik. de szerencsere ritkan. aszem minden gammat lekene huzniuk a "ujsagiroknak" es akkor mindn gammaba kellemeset csalodnank es tobb lenne a jonak tuno gamma.
  • grayfox
    #32157
    mikor lesz itthon kapható olyan csomag, amiben default a rezgő sixaxis?
  • tibitoth
    #32156
    gratrula a gephez.
  • EmThor
    #32155
    echocrome demo, jpn store!!!
  • Nexxuss
    #32154
    elolvastam Baggins a GH3 cikkedet! Fincsi lett. Meg elolvastam a kommenteket is :) Ez a Kaszman gyerek mindig így oszt? Nem hiszi azt magáról kcsiti, hogy ő az atyauriste? :-)
  • Csabesz100
    #32153
    Igen, csinálj új user-t és akkor menni fog!
  • MaSzKa
    #32152



    Nincs warez ha mégis lenne, akkor sem írunk a témában és törölve is lesz! :-(
  • np
    #32151
    Sziasztok!
    Ma vettem én is egy PS3-at.
    Regisztráltam az eu store-ra működik is, de ezután hogyan kell az usa -ra is regisztrálni?
    Itt a faq-ba azt írja hogy először create new account-ra kell rámenni de ezt nem találom.
    Vagy ha egy másik store-ra akarok regisztrálni akkor először egy új usert is kell csinálni?
  • EmThor
    #32150
    friend listen asszem fenn van, megkeresem, thx
  • mikuc
    #32149
    Lost Planet-et próbálta már valaki? Multija milyen?
  • tyrant71
    #32148
    OlegG a leader
    én nem tudlak
  • EmThor
    #32147
    mekkhívhatnátok :szépenmosolyog:
  • ballor
    #32146
    tényleg
  • Attelee
    #32145
    Sziasztok!
    Szeretnék venni a közeljövöben egy Ps3-at és az lenne a kérdésem,h a 40Gb-os
    változattal tényleg nem lehet a PS2-es játékokat elinditani?
  • tyrant71
    #32144
    van magyar csapat
    jelenleg 2 fővel :-)
  • Sund
    #32143
    na mindegy, végül előrendeltem. :) Teljesen el fogok szegényedni de nem bírok ezeknek ellenállni.
  • OliApa
    #32142
    Hogy mi a jooo? Haat a forma! Na meg a kapacitasjelz? gy?r?!
  • tyrant71
    #32141
    fasza gyerek a dealer akitől vettem
    adott 1 ujat
    olvasófej szart be
  • tyrant71
    #32140
    gitárkontrollert vissza kéne vinni az ÜK-ba mindennel együtt
    disc nélkül ez nehéz
  • EmThor
    #32139
    hm motorstorm video lehet csak 1 hét múlva?!
  • Sund
    #32138
    de állat lesz, köszi h belinkelted a cikket! mikor jelenik meg????
  • EmThor
    #32137
    US air force 300 ps3-at akar venni, cell miatt...

    háménem boxot??? :D
  • EmThor
    #32136
    jó 5let, de lehet ócsóbban kijössz külön vinyó + kerettel nem? így egybeépítve mi a jó? mondjuk a wd az márka!
  • OliApa
    #32135
    Nekem azért kellene, mert a DVD-n lévő képeimet, házi videóimat ide tudnám másolni és az asszony innen 1xűbben elérheti, mint így:
  • OliApa
    #32134
    Meg bill. és egér . . .
  • Alien!
    #32133
    aminek a legnagyobb értelme van,az az,hogy végre le lehet halkítani a sok tizenéves sikító f×szfejet....rühellem,hogy sok party-t szétvágnak...Viszont lehetne már dualshock támogatás,nemtudom mit szaroznak.
  • NEXUS6
    #32132
    A COD4 patch úgy néz ki 1 héten belül érkezik.

    Az X-esek már péntek óta nyomják és azt írogatják többek között, hogy végre van értelme az ACOG irányzéknak. Alig várom, hogy rátehessem a G3-amra végre!;)

    Link