89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #32211
    usa vagy eus a verzéd? Az amcsi letöltés meg az eussal is? mert behúzom őket énis.
  • EmThor
    #32210
    usa GT5-ben lesz egy csomó extra... UK verzió ki tudja... majd megvesszük ük-ban .D
  • EmThor
    #32209
    függőkocka... de vállja :D

    innen nincs kiút, az utolsó turné, lecsúszás, remixek, 10 éves újrakoncertezés :D :D

    neten pro face off a jó: u.azt a számot kell tolni, az nyer aki a jobb. persze a pontozás is dönt -> 4x kombónál érdemes a szuperpowát benyomni, mert úgy pontba jól el lehet húzni.

    gyarkolás nem szégyen .)

    számokat leszedtem netről, telón ezeket hallgattam melóba menet: szeretem is + meg is tanulom őket :D
  • Nexxuss
    #32208
    teljesen rá vagyok kattanva. Éjjel nappal bömböltetem itthon a heavy metalt alapból. Erre ez..... télleg nem értem miért nem vettem eddig meg:D
  • EmThor
    #32207
    látam thx
  • gazgoblin
    #32206
    marcius 18...szamolom a napokat
  • Tutu12
    #32205
    Ez kérem az SP-re történő utalás.:)
    Állat 4000
  • EmThor
    #32204
    mi ez a 4000.?
  • EmThor
    #32203
    nem rossz a lost planet multija, lehet be kéne rendelni a teljeset, 10 ropi szintén...
  • EmThor
    #32202
    *beep* nem is nehéz csak szokni kell... ami azt illeti 75%-ig megy mediumon a through fire and flames tovább nem. *bleep*

    viccen kívül jól haladsz nagyon így tovább
  • Nexxuss
    #32201
    ne röhögj mert tudod hogy igazam van
  • EmThor
    #32200
    :D :D
  • Foxhound1980
    #32199
    Hát ez vmi ki...ott jó lesz.
  • Nexxuss
    #32198
    bepipáltam ott mindent, de semmi. Na mindegy, maj csak lesz valahogy he'. Ja amúgy veled nem beszélek, mert csak emberekkel szoktam társalogni gépekkel nem. Maximum h az Állat 4000. hogy miért? Nem normális dolog lenyomni a Rainging Bloodot mediumon
  • Foxhound1980
    #32197
    Vegas 2 1. 20 perc.
    Fincsi
  • EmThor
    #32196
    big boss szobor
  • tomy8614
    #32195
    akkor nem az a gond... csak egy tipp volt :(
  • EmThor
    #32194
    reginál vagy a profiles alatt be köll pipálni vmit, csak senki se veszi rá a fáradságot :)

    na, tessék gyakorolni, azt szeretem a gh-ban, hogy hamar és látványosan érzékelhető a fejlődés :)
  • OliApa
    #32193
    Külön-külön próbáltam...
  • Nexxuss
    #32192
    térképet hogyan raktad az accountodra a GHban?
  • Nexxuss
    #32191
    ne is mondd. Ki vagyok akadva. 3db 99%-os számom van. És kb az uccsó előtti hangot basztam el mindegyiknél. Na nembaj. LEsz ez még jobb is. Mára örülök annak, hogy a Raining Blood letudva easyn 3 csillagra:P
  • EmThor
    #32190
    látom a slow ride már megy 5 csillagra easy-n, nyomjad butterfingers
  • EmThor
    #32189
    na sikerült első számom medium-on... 100%-ra :] school's out, nagyon fasza, 5 fényes csillag...

    sima 5 csillagra is lassan sikerül a többi szám
  • tomy8614
    #32188
    nemlehet hogy pont a mediabord tapipad miatt? arra gondolok, hogy az xmb lekezeli mindkét egeret, de az unreal csak 1et
  • OliApa
    #32187
    Megtudná valaki mondani, hogy Unreal alatt miért nincs egerem? Már próbáltam USB-set, rádiósat, a menüben minden jó, a játék alatt csak a bill. műxik, ill. a Mediaboard tapipadja is, de az ugye nem az igazi, lapátolni hentelés közben. . .
  • Nexxuss
    #32186
    van még hely szal nem gáz
  • EmThor
    #32185
    hétfő remélem
  • Sund
    #32184
    Majd tesztet kérünk szépen a Persona-ról!!
  • EmThor
    #32183
    hívd fel a számlavezető fiókodat vagy ha van kp.-i helpdesk akkor azt. otbank.hu
  • Silverford
    #32182
    OTP-nél neten igényeltem egy VISA Electron kártyát.Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő alatt van kész általában egy ilyen kártya?Február 20-án igényeltem és azt írták majd értesítenek.Ha valakinek van tapasztalata megoszthatná velem. Köszi!
  • menoh
    #32181
    nexxuss: bejelöltelek ps3 barátlistán ha nem gond
  • Nexxuss
    #32180
    hát a szinglije jobban érdekel
  • EmThor
    #32179
    jaja, oda is le kell kapálni :)

    nexxuss: aszongyák multiba jó! olvass 576-megfelelő totyikba
  • Nexxuss
    #32178
    hmmm...na megpróbálom jövő héten énis. Berendelem a Lost Planyetet. Kiderül a turpisság akkor.
  • menoh
    #32177
    Ötletes kis játék:) elvoltam vele, melette meg ott van a psp demo is.
  • EmThor
    #32176
    persze látom. hajnalban mikor a persona-t rendeltem mielőtt beírtam volna fizetéshez a kártya számát a hátáról, a legördülő menüből kiválasztottam h 1000 pontot (2.5 font) akkor használjunk el.

    erre alul mikor nyomtam tovább visszadobott h hibás cím v bankkártya adat. mondom anyád! és mintha olvastam volna olyat h reward beváltásához UK postal code kell, szal lehet h bukó az egész..... ráadásul meghülyült a progi és mikor mondtam neki h jó, nem kell kedvezmény, akkor fizessünk a nélkül, arra meg 28 helyett 30 fonttal reagált O_o ekkor signout-oltam egy egészségeset, újra bepakoltam kosárba a cuccot és... jó :) 28 font, 341 ft\font ill. vki azt mondta dollárba váltja át... lényeg h 9.5 postával.

    gt5-ön még gondolkodok. 160as vinyó + rack a ps-ben levő 60-ashoz, ez következik :)
  • Nexxuss
    #32175
    a pontjaidat látod a regisztrációnál? mert én látom. És fel is ajánlja nekem, a használatát, és ki is írja mindenhova mennyi lenne ha beváltanám a pontjaimat.
  • Nexxuss
    #32174
    az má most is megvan
    az a durva benne télleg, hogy az olyan számoktól is bekattansz amiért azért annyira nem rajongasz. Mondjuk az a kurva Raining Blood tönkretesz még easyn is : de legalább megvan. Nemsokára jöhet a medium....
  • EmThor
    #32173
    yakuza 3 tapasztalatok + fotó. azé odab&sz
  • EmThor
    #32172
    btw eu store állítólag frissült.

    megrendeltem persona 3.-at game-ről, tavalyi és jrpg-je, szal nem lehet kihagyni :) 9.5 volt postával. akartam használni game reward bónuszomat, de nem engedte valamiért. lehet UK postal code kell hozzá. akkor meg szopóka, miért engedték h megvegyem a reward card-ot? november óta asse küldték :\