89387
PlayStation3
  • mikuc
    #32531
    A pénz még rendeléskor leveszik.
    Én már rendeltem egyszer akkor 2 hétre megjött rendesen.
    Most nem tudom miért nem jön meg. :-(
  • Norbi7
    #32530
    Én még korábban rendeltem és a 14. napra jött meg, de még ketten voltak itt akik rendeltek és nekik a 15. napon. ha jól számolom neked holnap lesz a 15. nap, úgyhogy sztem holnap megjön. szorítok!
  • simirizsa
    #32529
    Pendulum - Tarantula azért bebaszot jó lesz ez :D
  • fsgh
    #32528
    a pénzt már levették érte?
  • mikuc
    #32527
    Rendelt valaki ugy 2 héttel ezelöt a Movietyme-ról?
    Február 27-én rendeltem DMC4-et és még mindig nem jött meg.
    Kezdek egy kicsit ideges lenni. :-(
  • Foxhound1980
    #32526
    Motorstorm 2 teaser.

    (utálom Sean Pault, és a helyszin sem tettszik. LOL )
  • balljuggler
    #32525
    Hali!
    Nálam ma voltak kint az internetszolgáltatómtól(kábeles a netem)!
    A wifis Routerem már be volt kötve mac klónozva volt erre nem tudott felállni a rendszer(a modememen a kis lámpák össze vissza villogtak nem találták a hálózatot)Így kicseréltük a modemet és uj mac-et diktáltunk be a központba!A routert kiiktattuk most csak a modem van bekötve de még így is valami központi hiba miatt nintcs net kapcsolat....A kérdésem az hogy most megéri-e vesződni a routerral vagy vegyek a gépembe egy másik hálókártyát?Mert akkor csak a hálozati kábelt kell bedugnom a gépbe és kész ugye?nem igaz hogy még mindig nem tudok beregisztrálni a ps-ben ...pedug már 1 hónapja lassan hogy megvan....PLEAS HELP!!!
  • Alien!
    #32524
    jaja..hasonló stílusú teaser mint az 1. esetében...gyakorlatilag ugyanolyan CG....valszeg jobban megfogják közelíteni a látványt,mint az elsőnél....
  • NEXUS6
    #32523
    A Motortstorm esetében nem indulnék ki egy CG filmecskéből, mert elég nagy különbség volt grafika tekíntetében az első résznél is, az előzetes vidijó meg a végleges játék között, még ha a fíling az szinte 1000% ott volt is.;)

    Másrészről a második generációs PS3 játékok (KZ2, RFOM2) hihetetlen grafikát mutatnak, és ugye ráadásul a Sony fejlesztő cégei elég sok tudást megosztottak a progizásról, szal összességében bizakodó vagyok. Egyelőre megszavazom nekik hogy meg tudják csinálni. Ha meg nem legfeljebb nem veszem meg a gámát. Van 100 másik terve véve.;)))
  • EasyLife
    #32522
    ez csak ott nem stimmel h az egész cucc usbről megy szal elég egy háló kártya!
  • fsgh
    #32521
    nem tudom...Igazából azért érdekel mert a jatekaim.hu-n ugye vásárolgatok és érdekel hogy mit is takarnak pontosan ezek a régiók:) Mert elég sokan dobáloznak arrafelé olyanokkal hogy 1-es,2-es,3-as régió stb.
    Am Time Crisit akarok majd venni:)
  • EmThor
    #32520
    kölcsön kérni nem tudod? utána tuti. szóval elindul, én a nyelv miatt paráznék. rendelnél hong-kongból? :)
  • ballor
    #32519
    Azt hiszem azok angol nyelvűek (borító és leírás is).
  • EmThor
    #32518
    ázsia?! elvileg ps3 régiómentes (kivéve ps2 + dvd, meg talán br filmek?!) szóval hajrá.. nyelvvel nem lesz gond?!
  • fsgh
    #32517
    valakinek van tapasztalata hogy a 3-as régió kódu játékok mennek-e Magyar ps3-okon?(60 gigás gépen van...még nyáron vettem..)Mert van/volt már 1es és 2es régiókódu játékom is és azokat vitte...(Nem akarok zsábamacskát venni szal ha valakinek van tapasztalata pls ossza meg.)
  • EmThor
    #32516
    19 óra, CET (central european time), motorstorm 2 trailer, ahogy az 1ből is, először 1 CG-re számítok, nem hiszem hogy lesz benne ingame jelenet. szerintetek?

    ki lehet abból indulni, hogy már van 1 kész játékuk, kész grafikus motorral... nemsokára kiderül!
  • EmThor
    #32515
    éjjel kijöttek az első condemned 2 tesztek.

    én pc-n toltam le az első részt, nem nagyon tudtam róla, de egy okkult, parás és hangulatos kis shootert kaptam, bár mély nyomokat nem hagyott bennem.

    szóval a lényeg, olyan 8.0 körül kapott; egyenlőre!

    apropó ha már review-k: a hot shot golf: out of bounds: 8.9 - IGN
  • EmThor
    #32514
    örülök, hogy mindenki megosztotta élményét az anoním skynet bétateszterek (mai nevükön ps3 tulajok) mai gyűlésén, köszönöm ^_^"

    ja axis of evil... hát akinek ilyen képregényesebb cucc bejön... 3an kipróbáltuk barátaimmal, végül is a pályák végén a tuning nem rossz, de a tiki games nova strike-ja jobban bejön, már csak grafika miatt is.

    persona3-ba beleraktam 3 órát ez így volt a tutorial most
  • HAF Rigel
    #32513
    egyszerübb egy routert venni lehetőleg wifist és akkor kábel sem kell . egyébként úgy kell csinálni net bekötve pc , pcből kábel a ps3ba (ezért kell a 2 háló kártya ) beálliani a pc és ps és voala , egy jó "környezetbarát" megoldás , mert egy pcnek kell feleslegesen mennie hogy ps3 a neten legyen. Szerintem jobb a router .
  • Foxhound1980
    #32512
    Oh, remek...
  • NEXUS6
    #32511
    Ha a dzsojt nem igazán tudod mexokni akkor szerezz be egy FragFX-et, vagy olyan illesztőt, amivel a billentyűt+egeret tudod a játékokkal joy-ként felismertetni.
  • NEXUS6
    #32510
    Sajna CG-ről írnak több helyen, és azt a Motorstorm esetében ugye nem árt idézőjelbe tenni akkor;(
  • lowdog
    #32509
    meg lehet csinalni, 2 halokartya kell a gepben, windowsban lehet beallitani netkapcsolat megosztast.
    viszont a PC-nek bekapcsolva kell lennie ahhoz hogy a ps3-on menjen a net.
    a tovabbiakban sztem jobban jarsz ha keresel egy topikot ahol errol van szo es tudnak segiteni
  • Foxhound1980
    #32508
    Remélem csak lesz...Meg, hogy engine múvi lesz nem cg.
  • gurubefree
    #32507
    Nem is a PS3-ra szeretnem csatlakoztatni ..... Van nekem arra PC-m.

    En a net megosztasarol erdeklogtem . Hogy tudom atvinni a netet a PC-rol a PS3-ra. ( ami nem lehetetlen csak meg soha nem csinaltam )

    Koszi

  • Nexxuss
    #32506
    szerinted?
  • Foxhound1980
    #32505
    Lesz ma Motorstorm 2 videó végül?
  • Nexxuss
    #32504
    már azt hittem csak én vagyok hülye, de látom ez akkor tömegjelenség
  • item
    #32503
    Ezt sajnos ezzel elbuktad mert ez egy 3G/HSPDA modem ami a 3G hálózatokon megy. nem lehet megosztani,és a ps3-ra nem települ.
  • gurubefree
    #32502
    Ide nem lehet kepet beszurni ???

    Itt van a modem.
  • gurubefree
    #32501
  • gurubefree
    #32500
    Hi

    Koszi a valaszt ... Tisztaban vagyok a router fogalmaval de lehet az en hibam mert nem igazan eleg az info a modememrol.

    Szovan ezzel kellene valamit kezdeni hogy legyen NET a PS3-on is.

    Koszi
  • gazgoblin
    #32499
    axis of evil (mimás )

    ketten-harman mar egesz mokas amugy (mint kb minden)
  • NEXUS6
    #32498
    Imádom ezeket a PS3-masos lövöldéket!;)))

    Bár a legutóbbi Axis of valamitől dobtam egy hátast olyan gagyi volt. Hát ez a Capcom újabb mélységekbe kűzdötte le magát a szememben.
  • NEXUS6
    #32497
    Ennél még dúrvább dolgok is történtek, pl a multkor tökre virtuálisan bekerültem az egyik játékba és nem tudtam kijönni a mátrixból!!! Borzasztó volt. Valahogy sikerült a tudatomat más síkba helyezni mire végre felébredtem.

    Utána megfogadtam, hogy részegen és álmosan inkább nem játszom többet;)))
  • Chris Lowe
    #32496
    8.9-et kapott a ps3-as Hot Shot Golf. Impresszív.
  • Sund
    #32495
  • gazgoblin
    #32494
    nem tudom mit szivsz de en is kerek belole
  • EmThor
    #32493
    veletek még nem fordult elő?? olvasok nyugodtan szobámban, ps is pihen, közelébe pár hardver... egyszer csak félig-bionikus érzékelőcsápok másztak elő a hdd fedő műanyaglap alól, persze csak a szemem sarkából láttam, s mire odanéztem ijedten visszahúzódtak. szerintem szkenneltek! O_O

  • gazgoblin
    #32492
    "skynet előd ps3"