89387
PlayStation3
  • EmThor
    #32491
    raktam már billentyűzetet a skynet előd ps3 mellé és egy se kelt életre viccen kívül: én is pécéről tértem át, meg lehet szokni a kontrollert! egyedül az unreal tournament támogatja a bill egér kombót, bármilyen usb-s, bt-s jó

    a második eszközt routernek hívják, hiába az usb, nem váltja ki a belső megosztó harver részt
  • HAF Rigel
    #32490
    Én a depo.hu néztem körül és ott találtam egy boltot ahol 51ezer volt , de akkor még 65-77között volt az ára máshol.
  • laaslow
    #32489
    Jabra BT620s,Motorola HT820,Nokia BH-601 bluetooth stereo headsetek közül használható valamelyk ps3-hoz ?
  • gurubefree
    #32488
    Sziasztok

    Ket kerdesre kellene valaszt kapnom.

    1. Van valakinek akarmilyen tapasztalata billentyuzet es eger hasznalatarol a PS3-mal ? Szeretnem a jatekokat igy kiprobalni mert a joyt nem igazan szeretem . ( PC jatszottam amiota az eszem tudom nekem a bill. a megszokott)

    2. USB-s mondemem van abbol is a mobil fajta. A kerdes az hogy a PC-n megtudom e osztani ugy az internetet hogy az PS3-on is elerheto legyen.?

    Elore is koszonom.
  • Foxhound1980
    #32487
    Condemned 2 GT Review
  • Csabesz100
    #32486
    Te hol vetted? Hol érdemes szétnézni?
  • EmThor
    #32485
    nem a vinyóval van a gond. nekem volt az új acc a mániám. backup visszaállításával megkaptam a régi accaim is.
    na a lényeg h mikor új accra ráraktam a régi mentést, dmc elindítottam és mondta h oké, pályát folytasd ahol abbahagytad, de mivel a network data másik user-é, azt buktad. áll ez a burnout-ra is. ott viszont a teljes single rész is valahogy a network-el összekapcsolódik s mint ilyen szintén az előző felhasználó "tulajdona" :D
  • Nexxuss
    #32484
    megérdemledfasznak kell nagyzolni a winchesterrel
    hogyhogy a DMC4 nem veszett el? Mármint úgy értem a mentéseket lementetted vagy mi? Mert vágom, hogy ott nem az accounhoz fűződtek a mentések.
  • HAF Rigel
    #32483
    G25 az egy féle kormány , nincs ps3 vagy pc verzió . nekem van és mind a 2 gép tökéletesn használja , azért is vettem meg , mert nem kell 2 kormány . 1 és az a legjobb .
  • Super DANTE
    #32482
    A STORM IS COMING...
  • EmThor
    #32481
    nova strike

    7 pálya, multi passz, d3 support, szerintem 9.99$, 2. negyedév
  • fsgh
    #32480
    Mikor jön pontosan ki a GT5?(nem az előfutára hanem a teljes)
  • EmThor
    #32479
    ne tölts le a háttérben, attól nekem a dmc4 fagyott.

    userváltásnak megvolt a szívása, dmc4 network data és burnout paradise oda. már a mentések. ill dmc4 single megmaradt, csak online nem viszi a statokat, burnoutot meg buktam, kezdem előről
  • Norbi7
    #32478
    azt a... Ferrari F40 is lesz benne. brutális
  • Elveon
    #32477
    GT5 Prologue képek!
  • Csabesz100
    #32476
    Hi!

    Venni akarok Logitech G25-ös kormányt. Mindegy, hogy milyet veszek, vagy van különbség a Pc-s és a Ps3-as között?
  • Csabesz100
    #32475
    Nekem az Assassin's egyszer sem fagyott le! Lehet szerencsém volt! :-)
  • fsgh
    #32474
    Assassinezek:D vagyis ma kezdtem csak el de eddig semmi:)
  • Foxhound1980
    #32473
    ebay
  • Nexxuss
    #32472
    jaja ORange Box is. Azért mondom, hogy lassan kár tagadni, hogy a hardver a ludas. Reméljük mihamarabb javítják.
  • Chris Lowe
    #32471
    50 dolcsi lesz az amazon.comon a dualshock3, csak az a baj, hogy Mo-ra diszkeket meg könyvet szállítanak....
    Mindegy amcsik jól járnak megint. Sony és amcsi ilyenek:
  • Chris Lowe
    #32470
    Lol, asszem ez össze-vissza megy, mert nekem az AC egyszer sem fagyott le(!!!), míg most az orange box már vagy háromszor.
    Mondjuk nekem olyan, hogy csak hátul a főkapcsolóval tér észhez még csak egyszer volt pedig lassan 1 éves a gép.
  • Nexxuss
    #32469
    akkor nem Utéztál és nem Assassinseztél még
  • fsgh
    #32468
    olyan csak 1x volt velem...a Fifa elindítása előtt:D
  • Nexxuss
    #32467
    nekem egyszerüen csak megfagyott:D
  • nirdo
    #32466
    Köszi a bíztatást, ez nekünk is alaptörvényünk:-)))
    Hát, láttam NFS Pro Street-el együtt 120-ért (Uncharted+ProStreet), stb-stb. Ha ennyiért lesz ezekben az üzletekben a Prolouge-al, már nem is lenne rossz.
  • fsgh
    #32465
    fagyás alatt mit értesz? Mit csinál a gép?

    Nálam 2x volt fura jelenség...1x Játék elkezdése előt másodszor meg játék kilépese után(1 hét eltérés volt a 2 között) Olyat csinált hogy villogot 2 kép egy full fekete és egy "hangyás"...ki kellett kapcsolnom a gépet mert nem reagált semmire:o
  • Nexxuss
    #32464
    és igeeen! EZ alatt is fagy a PS3 :D:D:D ne mondja nekem senki hogy ennyien nem tudnak programozni.
  • Petyus_
    #32463
    Gimisként TILOS jól viselkedni! =)

    Árcsökentést én nem jósolnék karácsonyi szezon előttre, abból indulok ki, hogy az amcsi MGS4 csomagnak már megvan az ára, és az 500$, most is annyi ott a 80GB-os, igaz. játék nélkül.

    Viszont kicsit érdemes várnod, mert lesz két új bundle áprilisban, legy egy GT5Prologue-gal és egy Uncharted + Spider-man 3 blu-ray film + blu-ray távirányító csomag.
  • Nexxuss
    #32462
    Én meg Army Of Two-zok. Poén kis cucc, bár jó rövid. Az uccsó előtti pályán vagyok. Vannak benne király dolgok. Igazi "buddy" game. Poénból tarkón lehet "b@szni" haverunkat. Van egy olyan jelenet benne, hogy valami nagy állat el kapja Salimot. Ő a kisebbik csóka. Lekever neki egy nagyot, oszt szerencsétlen feje koppanik egy jó nagyot egy ládán. Odamegy hozzá a nagydarab csóka, megfogja, aztán ki akarja baszni a vonatból. Erre odaér Rios. Elkapja Salimot. De mit csinál vele? Hozzá bassza egy dobozhoz ő is, hogy lecsaphassa a fickót :D Szegény csóka koppanik egyet megen. Faca.
  • fsgh
    #32461
    nah már nálam van a Lego Star Wars:D lenyomtam 1-2 pályát és poén:P Jó kis gém:)
  • nirdo
    #32460
    Sziasztok.
    A közeljövőben tervezném PS3 vásárlását. Most PSTwo-m van, a vékony változat. Érdemes lenne beruháznom? Gimis srác vagyok, egy része zsebpízből menne valszeg , egy részét a szüleim kipótolnák, ha jól viselkedek:P
    GT5 ami elsősorban érdekel, illetve naná hogy a többi game is. A Konzol Stúdiónál láttam már 93 000 Ft-ért. Szerintem ez nem rossz ár érte. Még biztosan várok, nem tudom mennyivel megy lejjebb az ára a közeljövőben, ha egyáltalán lejjebb megy. Mi vélemény a gépről? PS Two-t már ''rongyosra hajtottam'' 2005 nyara óta, talán eljött az idő...:-)))
  • Attelee
    #32459
    Mégegy kérdés!
    ERRE a monitorra rá lehetne-e kötni a PS3-at?
  • Attelee
    #32458
    Sziasztok!
    1.Kis segitség kellene a PlaystationStore Acc létrehozásában!
    Hova jobb regisztrálni?Anglia vs USA??Ugy hallottam h az irányitoszámnak valodinak kell lennie,hol találok ilyeneket??Nincs-e valami leirás lépésröl lépésre??

    2.Szeretnék témákat feldobni a Ps3-ra,de lemezröl nem sikerült!
    Jo-e hozzá egy USB-s mp3-as lejátszo??Kell-e formázni elötte?És ha igen FAT32 v NTFS??
    Elöre is köki a válaszokat!!
  • EmThor
    #32457
    1et találhatsz, én csak cseréltem id-imet :]
  • Nexxuss
    #32456
    Ki az az EmThor_HU?
  • EmThor
    #32455
    [b]EmThor_HU az új ID, EmThor-al aki felvett törölhet, köszi
  • Chris Lowe
    #32454
    Jah a következő 2009 jan. van kiírva ign szerint. Sajna az még odébb van.
  • Chris Lowe
    #32453
    PS3-as Lemmings-ben Tricky level 3 pályán a megoldást valaki le tudná írni?
    Minden pálya megvan csak ez az egy akaszt meg. Az a vicc, hogy ráadásul nem is a legnehezebb fokozatú szakasz....
  • EmThor
    #32452
    ma adták fel lost planetem, remélem péntekig ideér