89387
PlayStation3
  • Alien!
    #32571
    nekem is ilyen vinyóm van,tökéletesen müxik a ps3-al,ráadásul alapból fat32-re van formázva..Dizájnba pont illik a PS-hez...ITT kicsit olcsóbb mint 30e....
  • Sund
    #32570
    Basszus, pont azon gondolkodtam, hogy mennyire jó hiányzik nekem a store-ról az "Elefunk trailerGuitar hero" és erre tessék. :) (így kell optimistán látni a világot)

    aláírás:
    Egy Sony Fanboy
  • Csabesz100
    #32569
    Hi!

    Néhány (az hiszem 4) számmal ezelőtti 576-ban volt egy srác, akinek bemutatták a szobáját, amiben van egy A1 GP playseat. Pár dolgot szeretnék kérdezni Tőle ezzel kapcsolatban! Nem tudja valaki, hogy ki Ő, mert felvenném vele priv-ben a kapcsolatot!

    Előre is köszi!
  • tibitoth
    #32568
    allitolag a uj firmware le7tove teszi a ps2 gammak instalallasat a hddre. marmind ami gammanak kell. pl ff11. vki mas is hallotta?
  • tibitoth
    #32567
    en a warhawkra szavazok. de izlesek es pofonok :) ha szereted az inkabb fps akor cod4 ha nem annyira akkor wh
  • NEXUS6
    #32566
    Én a COD4-re szavazok, bár a Warhawkot még nem próbáltam.
  • balljuggler
    #32565
    Á dehogy...csak a poén kedvért írtam oda!Még mindig orosz a netem(INTER NYET)Ezért most laptopon nyomom mobil nettel..
  • Chris Lowe
    #32564
    Szóval Eu store erre a hétre felejtos...

    Mondjuk Elefunk trailer jónak tunik!
  • Okami Amaterasu
    #32563
    szerintetek cod4,warhawk vagy ut3?
    ha a tf2-t nagyon szeretem..:P(vmi hasonló élményű multis cucc kéne)
  • Foxhound1980
    #32562
    Hát ez qrva nagy :DD
  • ballor
    #32561
    Lehet.
  • Chris Lowe
    #32560
    A sony igenis megbecsuli az Eu-s vásárlóit!
    Eu store:
    1db Elefunk trailer
    Guitar hero +
    Pixeljunk téma

    Koszonjuk ohh magasságos sony!
  • Lothargia
    #32559
    Sziasztok!
    Lehet külső winyót csatlakoztatni a ps3-ra?
    Ezt néztem ki: 500 GB WD EXT MyBook2 1U 500GB Essential USB2 Külső 30 600 Ft,-
    HD filmezéshez.
  • OliApa
    #32558
    Ez azért eléggé durva.

    Nyilván nem egy db. film lesz rajta, de a képeim és a videóim már ráférnének egy lemezre jól . . .
  • EmThor
    #32557
    pletyka: ps2-es játékok a store-on
  • EmThor
    #32556
    MANTEL GLOBAL INDUSTRIES

    én beléptem + vettem részvényt is
  • HTB
    #32555
    jah utána leesett nekem, hogy sg-s arc vagy, talán még a Juve topicban láttalak régen, de lehet valami más interes volt. m1, nem hozom be ide a focit, mert még megdobálnak a Dynasty Warriors aktuális epizódjával :F

    azért remélem tutkón megy mind a két játék, meg jól elszórakozol velül :)
  • EmThor
    #32554
    én imádkozok h yakuza 1 azért most már jó lesz ps3-on az udpate óta
  • EmThor
    #32553
    khm, ps3-addal játszol? mert psp-t venni... na szal érted, használjad az a lényeg akkor megéri, nekem van és fasza
  • EmThor
    #32552
    azt hittem részegen írod az előző hozzászólásod!
  • item
    #32551
    Jah azért a 3802 es nem rossz cucc, de azért pl az apocalypto bd lemezen is van DTS-HD MA hangsáv, na az elég dúrván szól!
  • waspika
    #32550
    Nekem egy denon-3802-n van. KB 5,5 éves. anno az első 7.1-s erősítő volt.
    Az eltelt 5 év alatt még mindíg 1 kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi 7.1-es film jött ki, nálunk, mert állítólag külföld jobban áll ezen téren. Megint a vásárlók hülyítése az egész. Persze a bd többet rejt magában mint a dvd, de én mégis inkább a képet részesítem előnyben mint a hangot. Arra továbra is jó lesz a denonom (főleg mert 380ropi volt annak idején).
  • item
    #32549
    Én nemsokára cserélem egy onkyo 605-ös lesz az utód!
    Az ára se olyan vészes 118e...



  • Alien!
    #32548
    naja...lehet cserélni az erősítőket.....pfff.....sose lesz vége..:)
  • item
    #32547
    DTS Master Audio : A Digital Theater Systems által kifejlesztett veszteségmentes sokcsatornás formátum.

    "A Digital Theater System által „kitalált” DTS-HD Master Audio-val verseng az új „HD-formátumú lemezek alapértelmezett hangsávja”-cím elnyeréséért. Mindkét lemez (HD-DVD, Blu-Ray) támogatja a Dolby TrueHD-t. A HD-DVD-nél „kötelező” hangsáv, de a Blu-Ray-nél verseng a DTS-sel. Minden HD-DVD-lejátszónak képesnek kell lennie legalább a TrueHD kétcsatornás, tömörítetlen audio-hangsávjának dekódolására, a Blu-Ray-lejátszóknál ugyanakkor ez egyáltalán nem követelmény. A TrueHD akár 8 diszkrét hangcsatornát támogat 24 bites, 96 kHz-es mintavétel mellett. A legmagasabb bitráta 18 Mbit/s lehet. A bitstream-részletei különböznek a két formátum esetén, mivel a Blu-Ray-nél kell, hogy legyen AC-3 „magja” a bitstreamnak. Az SPDIF és a toslink-kábel nem képes átvinni ezt a jelet. A jelenlegi HDMI-s lejátszók a TrueHD-t belső dekóderrel LPCM-re alakítják és az LPCM-et adják ki HDMI-n. Minden HD-DVD-lejátszó át tudja kódolni a TrueHD-t akár más formátumra is. (pl.: DTS) A DTS-HD Master Audio (Korábbi néven DTS++, DTS-HD) virtuálisan korlátlan számú surround hangú csatornát támogat, ezt képes 5.1-re vagy 2 csatornára lekeverni, 24 bites, 96 kHz-es hangminőségű. Ez is MLP-n alapul és itt is 18 Mbit/s lehet a maximális bitráta. A DTS-HD Master Audio jelenleg a Blu-Ray és a HD-DVD opcionális hangsávja. Ennek ellenére előfordulhat, hogy akár mindkét HD-lemezformátum alapértelmezett hangsávja lesz valamikor. A DTS-HD High Resolution Audio úgy, mint a DTS-HD Master Audio, a DTS audio-formátum egyik kibővítése. 8 (7.1) hangcsatornát támogat, 96 kHz-es mintavételi frekvenciára és 24 bites „mélységre” képes. Választható hangsáv a Blu-Ray-nél és a HD-DVD-nél, konstans bitrátával dolgozik, ami maximálisan 6.0 Mbit/s vagy 3.0 Mbit/s lehet. Ha DTS-HD Master Audio nem fér fel a lemezre, akkor a DTS-HD High Resolution Audio helyettesítheti, mivel kisebb a helyigénye a lemezen."



    Forrás: Hifipiac.hu

  • Foxhound1980
    #32546
    Épp tegnap vettem egyett. Arra figyelj, hogy ne legyen pixelhibás. De ITT gyakorlatilag minden kérdésedre kapsz választ.
  • Foxhound1980
    #32545
    Intenzíven elkezdett repedezni a 2.10, 2.17-ig gondolom. :D Nagyon gyorsak a Sony-nál.
  • Zodd
    #32544
    A hírek szerint egy biztonsági rés foltozás is megtalálható benne. (otheros)
  • Jimanszky
    #32543
    Szuper!!!De mi az a DTS MA?
    OFF:Van valakinek PSP SLIM-je?Most tervezek venni egyet,de nem tudom mit vegyek figyelembe a vásárláskor.Használtban gondolkodom.Szerintetek?
  • item
    #32542
    Új systemsoftware tölthető le: Verzió 2.17

    Elvileg ha jól tudom akkor a jobb DTS MA dekódolás is benne van.
  • balljuggler
    #32541
    Hát nagyon örülök hogy ennyire segítőkész vagy-és ennyire humoros...senki nem tanult semmit az anyja hasában nem?!
  • EmThor
    #32540
    én a helyedbe jóárasítanám a ps3-am...
  • balljuggler
    #32539
    Ha mondjuk veszek a gépembe egy másik hálókártyát és így kettő lesz benne akkor hogyan fog működni a playstation?meg kell ip-ni?Ha igen akkor hogyan kell?Mert már nagyon be szeretnék regisztrálni...bár ha be vagyok csípve akkor akárhova beregisztrálok...
  • lowdog
    #32538
    igazad van, a router a legjobb.
    de mivel irta, hogy tudja mi az a router, gondoltam az a megoldas nem tetszik neki :))
  • mikuc
    #32537
    Egy kis hircsokor a GT Prologue-röl.

    http://www.jatekok.hu/index.php?kategoria=hir&tabla=hirek_200803&id=167
  • EmThor
    #32536
    burnout: 2 óra alatt megvolt a B jogsi. jó h már ismerem a várost :) A-hoz 26 verseny viszont sok :\

    most azt az 2ezret emgéri a movietyme? azt szopók a postával? ennyi erővel várok 1.5-2 hónapot és máshol is olcsóbb 5 fonttal...

    yakuza 3: passz, yakuza 2 se jött ki... yakuza 1 megvan ps2.re, de ps3 egyik pálya után nem viszi tovább... :( yakuza 2 angol felirattal állítólag usa-ban majd lesz.
  • fsgh
    #32535
    áhh majdnem vettem egy Burnoutot 10ezerért de a gyerek nem szálít utánvétellel:(
  • fsgh
    #32534
    Veled üzleteltem tegnap:D
  • HTB
    #32533
    vagy ha már dzsungelbe megy a fogócska akkor jó kis junglet :D

    soz flood
  • HTB
    #32532
    soha nem kamáztam az autós játékokat, de ez keményen odavág feeling terén a videó alapján
    mondjuk ha már dárenbézt raktak bele mehetett volna valami kevésbé mainstream :::D

    btw yakuza 3 eu megjelenésről bárki bármit?