89387
PlayStation3
  • ballor
    #32611
    - sok
    - igen

    nincs mit
  • Máté94
    #32610
    Helóm mindenkinek.Annyit szeretnék kérdezni,hogy egy 40 és egy 60 GB memóriára hány darab játék fér rá?És,hogy lehet-e a konzolhoz egy külső HDD-t (külső memóriát)kötni?Válaszotokat köszönöm!
  • tibitoth
    #32609
    vki mar hallot a swap magicrol? http://www.swapmagic3.com/ vmi tapasztalatok? szeretnem a ntsc jatekokat jatszani ps2 amik nemjottek ki ideat es ezzel allitolag le7 az importalt gammakat jatszani. vkinek van vmi tapasztalata ezzel? h mukodik e v vmi iensmi...
  • OliApa
    #32608
    Nekem azóta kétszer elment a kép (composit) egy-egy pillantra az XMB-ben. Mondjuk ma még 1xsem . . .
  • NEXUS6
    #32607
    Nemtom nektek mi a véleményetek az új FW-ről, de nekem úgy tűnik, hogy egy csomó dologban gyorsabb lett (net, megjelenítés, stb), meg a hang is jobbnak tűnik és nem csak a HD anyagoknál.

    Mintha még a Linux is gyorsabb lenne. Érdekes.
    ;)
  • Foxhound1980
    #32606
    Valószinű, plusz talán egy kis Burnout utórezgés.
  • NEXUS6
    #32605
    Én innen rendeltem.

    És nem kelett hozzá dombornyomott kártya, sima banki átutalással meg lehetet csinálni. Igaz elötte kötöttem szerződést internetes bankos szolgáltatásra. De gondolom ha bemész a bankba akkor megcsinálják ott is.
  • Zodd
    #32604
    Na végre egy kis javulás. Talán a DMC4-nek köszönhetően?
  • Gascoigne
    #32603
    Thx! Megteszi így is. :)
  • Foxhound1980
    #32602
    Februári NPD

    Nintendo DS - 587.6K
    Wii - 432K
    PlayStation 2 - 351.8K
    PlayStation 3 - 280.8K
    Xbox 360 - 254.6K
    PlayStation Portable - 243.1K

  • Csabesz100
    #32601
    http://cgi.ebay.com/SplitFish-GameWare-FragFX-Mouse-for-PS3-Playstation-3_W0QQitemZ350036513288QQihZ022QQcategoryZ147177QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

    Bocs, de csak így megy! :-) Nem néztem utána, hogy hogy kell!
  • Gascoigne
    #32600
    Thx!
  • Gascoigne
    #32599
    Köszi, megadnád akkor a linket?
  • OliApa
    #32598
    Keresd DarkCDI-t! Asszem a Gamer365-ön és a jatekaim.hu-n is fent van a srác.
  • Csabesz100
    #32597
    Én már rendeltem USA-ból. Ebay.com. Ha kell tudok adni linket a céghez, akitől én vettem! Dombornyomott kártya kell hozzá. Be kell regisztrálni a paypal-ra is, mert azon keresztül kell fizetni. De ez jó, mert garanciát vállalnak, ha nem kapod meg a cuccot, akkor visszafizetik az árát! Nekem a K&H-nál van a kártyám!
  • Gascoigne
    #32596
    Thx!
  • Zodd
    #32595
    Igen a OTP VISA tökénletes erra a célra.
    Nekem is az van és minden rendben megy vele.
  • Gascoigne
    #32594
    Rendelt már valaki itt FragFX-et? Ha igen, honnan? Az a gond, hogy nincs kártyám, amivel tudnék vásárolni. Nem tud valaki segíteni a vásárlásában? Vagy van olyan bolt Pesten, ahol esetleg árulnak? Ha egyik lehetőség sincs, akkor milyen kártyát érdemes kiváltani, amivel a PSStore-on is lehet vásárolni? Azt hallottam, hogy az OTP Visa kártya tökéletesen megfelel erre a célra, ebben meg tud valaki erősíteni?
  • tibitoth
    #32593
    mien sz@r update volt ez a 7i store update ...
  • Csabesz100
    #32592
    Hi!

    Tegnap jött meg! Nagyon zsír! Kényelmes, mindent saját méreteidhez lehet állítani rajta! Én a playseats.com-ról rendeltem. A1GP white! 100eFt volt! Ebay-en is néztem, ott 90 lett volna, de pont lejárt a kártyám és így nem tudtam ott megvenni! Annyi a problémám, hogy nem rendeltem meg hozzá a váltótartót, de már nagyon bánom. Azért is kérdeztem, hogy ismeri-e valaki azt a srácot, aki benne volt az 576-mert neki 2 is van, és az egyiket átvettem volna tőle! Majd linkelek be képet, hogy milyen. (remélem fog sikerülni!) :-)
  • mcwolf
    #32591
    Nézz szét a Playstation 3 Linux topicban!
    Ott megatlálod,amit keresel.
  • Angyisz
    #32590
    Én is kíváncsi lennék rá milyen illetve mennyibe kerül. Nekem EZ VAN igaz a váz saját gyármány de baromira kézre illetve lábra áll minden. Sparco Sprint üléssel + Logitech Driving Force Pro. Aki nem próbálta még így játszani az autós gammákat nem tudja mit veszít.
  • skykid
    #32589
    Sziasztok!
    PS3-on mennyire stabilan futtatható a linux? Esetleg egy asztali számítógépet ki lehet vele váltani? Gondolok itt letöltögetésre, xvid-filmnézés, szövegszerkesztés, esetleg minimális photo editálás?
    ty!
  • Gascoigne
    #32588
    Ha esetleg interneten is játszol, érdemes elgondolkodni a COD4-en is, az említett játékok közül minddel játszottam (kivéve a Burnout), és ebbe fektettem a legtöbb időt, és most is vele játszok leginkább.
    De persze, sok függ attól, hogy milyen játékot részesítesz előnyben, kaland, fps, autós, stb…
  • Yoda001
    #32587
    akkor először uncharted, majd ac; balljugger, majd még valamikor beszélünk, jó? mondjuk holnap, holnapután, amikor neked jó, mára már jó8 mindenkinek aki mostanába megy aludni, bye
  • Tibor
    #32586
    7 óra 14 perc alatt 82%-nál vagyok Unchartedben, szóval nem hosszú, de az AC sem hosszabb, kivéve ha az össezs zászlót begyűjtöd.
    Uncharted szerintem kötelező a graf miatt minimum mindenkinek.
  • NormalisEmber
    #32585
    Egyedüli megoldás a linux, ott már azt hiszem van ntfs támogatás.
  • NormalisEmber
    #32584
    fat32-nél a fálj limit 4giga, tehát a hd videózás elég nehézkes és egyenlőre még homebrew progik hiányában elég nyögvenyelős is.(mkv-t - amiben a legtöbb hd anyag van - nem játszik le, de ezeket egy progival át lehet alakítnani vob-ba és úgy már lejátsza. Csak a dts-t kell hanyagolni, azt nem ismeri fel.
  • fsgh
    #32583
    Uncharted nagyon jó, de ha napi 2-3 órát eltöltessz vele hamar végig lehet vinni...
    Talán az Assassin Creed hosszabb(annál még csak az elejénél járok...)
  • balljuggler
    #32582
    én megveszem 8 ért!!!Vagy esetleg csere keresztapára?írj!!!!
  • Yoda001
    #32581
    elszeretném cserélni a prostreetet, mert ez már valami r*hadt unalmas, 8k-ért beszámítanák, szerintetek mire cseréljem? ami igazán érdekel az uncharted, ac, cod4, burnout p, lassan gt5 is (ha már lesz angol nyelvű is), tartalmilag, játékélményileg melyik a legjobb? 1 hónapot kiszertenék a választott játékkal húzni, mert gta 4 számomra kötelező lesz :D
  • fsgh
    #32580
    igyenes lessz?:o
  • simirizsa
    #32579
    Szigetek :D
    Bekéne már fejeznem a gamet aztán kiegbe mehet majd a vízalati csata :D
  • EmThor
    #32578
    burnout paradise fejlesztő a kiegről:

    "And one more thing, the islands will all be FREE."
  • item
    #32577
    bezony mindennel így van ez...
  • ballor
    #32576
    A PS3 is tudja formázni nem? Vagy csak a belső vinyót?
  • Norbi7
    #32575
    Akkor az én külső vinyómat azért nem ismeri fel mert NTFS? csak ha formázom akkor lehet megváltoztatni? ja és mivel kevesebb vagy több a fat32? nem igazán vagyok képben. köszi előre is a választ.
  • ballor
    #32574
    szép gép
    nekem is Onkyo cuccaim vannak, de lassan cserélni kellene őket
  • mis10
    #32573
    ha nekem van egy 40 gigás ps3-am akkor az bővíthető 200 gb-al?? (csak mert az ÜberKonzolon láttam hogy lehet venni)
  • Alien!
    #32572
    Új HAZE képek... állítólag ingame...nemlesz szar...