89387
PlayStation3
  • Csabesz100
    #32731
    :-) Az zsír! Én levettem teljesen! Így is irányítható a vas! Mi a legjobb idő, amit tudtál benne menni?
  • Jimanszky
    #32730
    mesélj kolléga,mennyire faszányos?.Éppen barinőmet,a kis drágámat szoktatom a gémekre,sikerrel.GT5 P-t már szereti:)Most valami lövölde kéne
  • Jimanszky
    #32729
    Hát én leszedtem anno a japán Store-ról a GT5 Prologue-ot.Ugyanilyen lesz vagy azért picivel szebb?!Jobbra számíthatok,én naiv?
  • menoh
    #32728
    TCS a kipörgésgátló 1-10 skálán (nálam 5-ön van, azon pont jó)
  • baggins
    #32727
    Szupi az Army of Two!
  • Csabesz100
    #32726
    Melyik a kiprgésgátló az ASM vagy a TCSlevel? :-)
  • HAF Rigel
    #32725
    tavaj novemberben volt egy demo gt5 p ből , amit alavetően is korlátozott demonak raktak fel . eu . usa nem volt demo , és a megjelenésig nem is lesz . a játék meg már megjelent japánban ezért van video fent a yotubon
  • HUNMarcus
    #32724
    honnan lehet olyan herkentyűt beszerezni ami átalakítja egy 17-19" tft monitorra a képet?
  • Csabesz100
    #32723
    Oké, kipróbálom! Köszi!
  • menoh
    #32722
    Mondja ugye... Gt5 prologue megjelent Japánban például. EU és USA-ban meg nem sokára fog.
    a GT5 Prologue Demo amire rkérdezett SD456 az már egy ideje kijött csak leszedték a japán store-ról. Szóval feleslegesen osztod az észt
  • Norbi7
    #32721
    kapcsold ki a kipörgésgátlót. attól majd "megjavul".
  • Csabesz100
    #32720
    A GT5 demóban azt vettem észre, hogy kanyarban mikor nyomom a gázt nem megy az autó, hanem lassul. Persze ez csak akkor van így, ha el van fordítva a kormány, mikor már jövök ki a kanyarból, egyenesben van a kormány és nyomok egy kövéret, akkor jó. Nektek is így van? Vagy ez csak nekem furcsa?
  • Máté94
    #32719
    Csak azt nem szeretem amikor nem néz senki se utána pedig nem olyan nehéz.
  • Foxhound1980
    #32718
    Japánon volt egyideig a demó, tavaly ősszel.
  • SD456
    #32717
    Nemtudtam. Bocs! Csak azt hittem már van mert Youtube on láttam róla videót. Na mind1.
  • Máté94
    #32716
    Meg se jelent te nagyon .....!

  • SD456
    #32715
    Hi all!

    A GT5 Prologue Demo-t honnan lehet letölteni? Mert USA store on nem találtam.
  • Foxhound1980
    #32714
    Nem rossz ez a Haze dolog, de igazság szerint szvsz már fel sem tünne ha nem jelenne meg, sokkal komolyabb címek vannak, lesznek idén.
  • grizzly21
    #32713
    azt a jo ************* ez nagyon durva! Ez igy fog kinezni ps3mon?
    jol latom hogy nehany kep Londoni hatterrel van? Lehet majd varosokba kocsikazni?
  • Ombika
    #32712
    MEg 1
  • Ombika
    #32711
    AKi GT5 varja,addig is !! Ahhhh brutal!!
  • EmThor
    #32710
    szóval azt mondták a haze-esek, hogy "menj a pics@ba. valljuk be, ezt mondták"

  • Nexxuss
    #32709
  • EmThor
    #32708
    Haze

    szóval ott UK-ban játszható a FULL változat... hm!
    "the game is not only a timed PS3 exclusive, but will never make its way onto any other platform"
  • EmThor
    #32707
    6 óra single kampány + coop, 6 multipálya
  • EmThor
    #32706
    haze dev vid

    "please ignore the xbox devkits in the background" :D
  • Nexxuss
    #32705
    no meg a Hazeről minden héten más HIVATALOS infó jön ki:) Szal erről ennyit. Reméljük a játék jó lesz azért.
  • EmThor
    #32704
    fejlesztőstúdió tele van boxokkal, szóval...
  • EmThor
    #32703
    3 meccs után má vagy 10 szintet léptem :)
  • Nexxuss
    #32702
    ez egy dolog. De a projekt managerek csak arról beszélnek, hogy nem lesz rajta hogy only on ps3 , vagy Excusive ps3. ami mondjuk nem jelenti azt hogy lesz 360-on, de az biztos, hogy nem akarnak kötődni sem. mert akkor igazán kirakhatnák
  • EmThor
    #32701
    katt
  • Nexxuss
    #32700
    nem csak állítólag. Tényleg benne lett volna. Csak nem akartak késni a megjelenéssel és nem került bele. De az előzetes képeken mindegyiken rajta van.
    Haze sosem lesz boxra? kamu úgy ahogy van. A Ubisoft olyan mint a Gyurcsány. Vagy rosszabb. (ööö nem értékítélet azért. nem akarok politizálni:D)
  • EmThor
    #32699


    szállíngóznak a hírek: a haze soha nem jön ki xbox-ra

    az új burnout sziget állítólag az alapjátékban benne lett volna
  • OliApa
    #32698
    Jartam mar en is ugy, elfelejtettem, hogy van benne mar lemez. De nem eroltettem a masikat bele, idoben eszembe jutott. Nem voltal tul eroszakos vele?
  • Nexxuss
    #32697
    hát igen aki nem szobatiszta annak nehéz....
  • Nexxuss
    #32696
    vazz de röhejes:
    Lost Planet+Jericho SE=13400 ft
  • EmThor
    #32695
    lost planet vmi überfasza.

    felmentem online, olyan pályák vannak h beszartok!
    16.ból monnyuk 12 polipkezű japó :\ de élvezetes.

    nem kevésbé az általam mindig sokra tartott single. 3. küldit kezdtem és... beszartam!! :)
  • Nexxuss
    #32694
    nem akarja bekapni? kenj rá tejszínhabot vagy simogasd meg a haját
  • krissz88
    #32693
    kivettem nagy nehezen de most se akarja bekapni a lemezeket
  • OliApa
    #32692
    Elöbb vedd ki a iemezt...