89387
PlayStation3
  • SlickAdam
    #32771
    game.co.uk??? azok könyvelik...
  • evid
    #32770
    Nekem eddig csak bedobták a ládába.
  • Csabesz100
    #32769
    Én a múltkor rendeltem pénteken délelőtt, hétfőn reggel meg hozta a postás! Szóval csak ajánlani tudom!
  • SlickAdam
    #32768
    3-5 nap alatt ér ide (nekem volt már 2!!! is). és igen, keres a postás, mert könyvelt küldeményként jön.
  • Norbi7
    #32767
    Helló! azoktól szeretnék kérdezni akik a game.co.uk-ról rendeltek már. mégpedig azt hogy hány nap alatt jön meg és hogy keres-e a postás vagy bedobja a postaládába? köszi
  • mrzsul
    #32766
    Hát a Soldier of Fortune egy nagy nulla. Nekem elhiheted. Kár azért a pénzért. Azon a pénzen vegyél inkább mást. Én PCn játszottam de nemnagy szám. A grafika jó de azonkívül semmi. Az ellenfelek buták, a mozgás gyatra, a hangok úgyszintén, szóval szerintem ne vedd meg mert nem éri meg. De ez csak az én véleményem!!!
  • Jimanszky
    #32765
    Néztem a Soldier of fortune-ról videót.Nem olyan rossz az:)
  • Jimanszky
    #32764
    Majd írj véleményt;)))Köszi
  • EmThor
    #32763
    play.com sony
  • EmThor
    #32762
    na csak amiatt, hogy én megbántam, hogy a warhawk-ot letöltöttem és nem vettem meg lemezen, jobban szeretem korongon a cuccokat
  • Chris Lowe
    #32761
    Jimanszky: Most rendeltem meg a HotShotGolf-ot, kedden elvileg kuldik.

    EmThor: tényleg nem rossz, de ha nincs kulonbség a játékban, maradok a store-os verziónál.
  • csabush
    #32760
    csáó!

    Burnout Paradiseba tényleg nincs sofőr a kocsiba?:D
  • EmThor
    #32759
    ...
  • Jimanszky
    #32758
    Köszi!Rendeltél már innen?
  • EmThor
    #32757
    hm... hát lemezes azért nem rossz.
  • Chris Lowe
    #32756
    Jimanszky: 7CDN a postadij
  • Chris Lowe
    #32755
    EmThor: jo 20fontért is, csak a lemezes az cserélgetos fajta, és eu store-os fizetés nem mukszik nekem + nem vagyok a gyujtogetos tipus.
    A kisfilmért viszont kár kiváncsi lennék rá. Hátha feldobják a store-ra is!


    Nem tudom, hogy gyorsabb-e mint a movietyme, kábé 2 hét a szállitás a tengerentúlról, 1-2 nap differencia lehet ide-oda.
  • EmThor
    #32754


    game-en 25font a F1
  • Jimanszky
    #32753
    Szép napot!
    Videogamesplus-ról mennyi a posta?Tud valaki erről valamit?
  • Super DANTE
    #32752
    Az EU-s GT5 "Prologue" dobozképe ugyanolyan lesz, mint a japáné?
  • Tibor
    #32751
    Ez gyorsabb, mint a movietyme, mert akkor innen érdemes rendelni?
  • EmThor
    #32750
    most EU 20 fontért mért nem jó?
  • EmThor
    #32749
    kanadai dollár :F
  • Papesz
    #32748
    Mindössze annyi, hogy a lemezen lesz egy "Beyond The Apex" című kisfilm, amolyan kulisszák mögötti tartalommal.
  • Chris Lowe
    #32747
    Elvileg bármelyik neten használható jó, én speciel mastercardot használok.
  • aabelus
    #32746
    nekem semmifele kartyam nincs,de a nemetorszagi baratommal megrendeltetnem magamnak :-? de az a CDN az milyen penznem?
  • Chris Lowe
    #32745
    Szerintetek a GranTurismo5p amcsi változata megy majd online az eu-s változattal? Vagy szétválasztják az amerikai és eu-s játékosokat? Mert én a store-ról venném meg(úgyis felrakja a lemezest is a vinyóra, így meg nem kell lemezt cserélgetni + a store-os valamivel olcsóbb) és ugye csak az USAstore-ról tudunk vásárolgatni.
    Jah, még valami. A blu-ray és a store-os letölthető között ugye nincs tartalmi különbség?
  • aabelus
    #32744
    huha nekem az kell :D es onnan hogy lehet rendelni? milyen kartya kell hozza?
  • Chris Lowe
    #32743
    Videogamesplus-on a Virtua tennis 3 ps3-ra 19.99 CDN....kemény 3600ft!
    Asszem elég baráti ár.
  • fsgh
    #32742
    Van már Haze eladó a játékaim.hu-n:o
  • menoh
    #32741
    Igen de nem sokkal szerintem
  • krissz88
    #32740
    Teljesen finom voltam nem erőltettem semmit egy szűz lány is megirigyelte volna:D Valaki nem tud egy szervízt vagy vmi okos megoldást miért nem kapja be a ps3 a lemezeket?
  • Ombika
    #32739
    MEg szep! :) Varom a GT5P vs PS3 combot! :) DE a full meg odebb van sajnos,de inkabb kesobb es jobb,mint hamarabb es felbehagyott! Bar ok ilyet soha nem tennenek! :)
  • Alien!
    #32738
    nemtom miért de sztem a Haze nagyon odafog bxszni..vhogy olyan érzésem van.főleg co-opban és multiban...

    és ezenkívül ebben az évben már most van 20 must have game,ami kötelező...ahh.
  • EmThor
    #32737
    -2008-05-23- Haze UK megjelenés, rezgés támogatással, bár sima sixaxis-ok voltak a play.com-on. katt

    - 10$ marad a Bionic Commando Rearmed
    - littlebig planetből is régi trailer volt kinn :\
  • EmThor
    #32736
    play.com rendezvény

    - a régi killzone 2 trailert mutatták be újra :\
    - a haze-ről szállíngóznak az ottjártak véleményei: valaki istenítni, valaki lehúzta
  • Jimanszky
    #32735
    Szebb,mint a demo?
  • menoh
    #32734
    Ja neki, bocsi:) Hatrixnak meg van, ki is próbáltam nála nem rossz;) De EU és USA Prologue tartalma jelentősen kibővül
  • Jimanszky
    #32733
    Ezt gondolom Csabesznak mondtad:)de semmi gond.Valaknek megvan a teljes Prologue?
  • menoh
    #32732
    Most mentem egyet a Nissan-al és 2.07.935. Igaz hiba volt benne.