89387
PlayStation3
  • mrzsul
    #32691
    Hy! Megszeretném csinálni az internetet a PS3on. Wireless LAN PCI adapterral. A baj az hogy az internet a PSen megy de nemtalálja a DNS szervert, így nemtudok rámenni a PS storera. Vmi ötlet???
  • mikuc
    #32690
    Ez a DMC4 nagyon király játék. Én kötelezövé tenném mindekinek a végigjátszását. :-)
    Lost Planetet azért tolja valaki.
    Mi lesz itt április első hétvégéjén. Jó kis GTP multi party ezerrel. :-)
    Már én is megrendeltem a game.co.uk-ról, remélem gyorsan ideér.
  • krissz88
    #32689
    Nem fertőzném be a kezem xboxal:DDDD
  • Nexxuss
    #32688
    bocsi de kihagyhatatlan volt szedd le a burkolatot és nédd meg miért nem eszi be.
  • Nexxuss
    #32687
    buy x360
  • krissz88
    #32686
    Sziasztok!
    Valaki segítsen nekem könyörgöm mert mintha a szívemet tépték volna ki....
    Vmiért nem veszi be a ps3-om a dvdket se a blue rayt, ha be tolom akkor sincs semmi áramtalanítottam az se segített. Könyörgök valaki vmi megoldást mert baromi szar érzés:DD
  • Smuge
    #32685
    F12007 már az EU-s Prologueban is benne lesz
  • OliApa
    #32684
    Semmi. Neten kb. 2 perc a rendelés.
  • balljuggler
    #32683
    Akinek fenn van a linux valamelyik változata(alapon kivül)
    az irjon!!!csá
  • Jimanszky
    #32682
    Abszolút semmi postaköltség nincs?Nekem megéri várni,ha tényleg megjön és nem nyúlják le:).Bonyolult rendelni?
  • OliApa
    #32681
    Sztem 15 percet biztosan késik, annyit szokott . . .
  • BJB
    #32680
    576-nál előrendeltem GT5P-re.
    Azt írják március 28.-án jön ki. Ha bemegyek 28.-án akkor át is fogom tudni venni vagy késni szokott?
  • OliApa
    #32679
    Nincs postaköltség. Cserébe 4 hetet vársz, mire megjön jól . . .
  • EmThor
    #32678
    game.co.uk is.
    3 font
  • Spiderous
    #32677
    Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat, a közkedvelt helyek, amik megbízhatóak és jók : movietyme,shopto.net,play.com.Általában kb. mennyi idő mire megérkezik a játék?Az árhoz kb. mennyi postaköltséget kell számolni?Köszi szépen előre is a véleményeket , tapasztalatokat!
  • balljuggler
    #32676
    vagyok csak rejtve....írj bátran!!!
  • Spiderous
    #32675
    Sziasztok!Hogy lehet az, hogy a közzétett autók között nincs az f12007?Vagy ez a teljes játékban lesz benne?
  • BJB
    #32674
    Ha van komponens bemenet a TV-n akkor vegyél egy komponens kábelt, annak van a legjobb minősége.
    Ha nincs akkor valamilyen nemesfém bevonatú kábelt ajánlok.

  • mrzsul
    #32673
    felvettelek offban vagy???
  • Alien!
    #32672
    vegyél egy jó minőségű rgb-scart kábelt,asszem a saturnban 5490.- jóval élesebb lesz a kép.
  • balljuggler
    #32671
    mrzsul!!!vegyél fel [email protected]
    a többit megbeszéljük....priviben
  • EmThor
    #32670
    hm... hát ez az alap amit adnak hozzá, ezen ilyen kép jár. tv-n esetleg próbáld nem szemrontásig esetleg feljebb csűrni a kontrasztot,
    ps3 settings-ben meg hdmi és Y-akármis beállítást piszkálni, utóbbinál white level valaaaami..

    fejből nem vágom, van vkinél gép bekapcsolva?
  • Forrest Gump
    #32669
    Megtaláltam.
  • Forrest Gump
    #32668
    Nem jó a link.
    Hsz. számot tudnál írni?
  • mrzsul
    #32667
    Nyáron akarok HD TVt venni. De addig vmi segítséget kérnék tőletek léccike Ja és nem rendesen AV csatlakozóval van a TV re rákötve a PS hanem anélkül oldalra van beszúrva a TVbe cask a háromvezeték. Az sokat ronthat a minőségen???
  • Jimanszky
    #32666
    Jóóó reggelt mindenkinek!
    Szép verőfényes napunk van.Rátaláltam erre a movietyme oldalra és olyan kérdésem lenne Olipapa,hogy mennyi volt a posta.Ha jól számolom nem volt túl sok/már a BO árából kiindulva
  • EmThor
    #32665
    filthy & nasty: vegyél egy hdtv-t.
  • fsgh
    #32664
    mikor jön ki a teljes GT5??
  • mrzsul
    #32663
    Hali! Kb 1 órája vettem PS3at. Multkor írtam ide hogy CRT TVm van sajna. Sony Wega 82cmes 100Hzes. Na most megvettem a PS3 hoz a FIFA 08at. Légyszíves tudnátok nekem mondani vmi ésszerű beállítást??? AV csatlakozóval van összekötve a PS a TV vel. Légyszi javasoljatok nekem vmi beállításokat, lehetőleg hogy minél tisztább és minél jobb legyen a kép. Köszi
  • EmThor
    #32662
    kegyetlen durva
  • BJB
    #32661
    Most akartam javítani, de megelőztél!
    Köszi!
    Pár kép még:

  • EmThor
    #32660
    ferrari 2007 f1 @ gt5

  • EmThor
    #32659
    milyen kontroller az ott, ejnye-bejnye :D

  • BJB
    #32658
    A Ferrari F2007 a Gran Tursimo 5-ben!!!

    Azt hiszem nem kíván leírást, a kép önmagáért beszél!
  • EmThor
    #32657
    reggelt, jó vétel volt
  • Nexxuss
    #32656
    a fő probléma az, hogy leszarják. Amúgy az is a gáz, hogy folyton váltogatják alatta a Firmware-t....
  • fsgh
    #32655
    az Assassin elsőre már be se jön...csak ott áll a semmiben ahol a töltés miatt vagyok és annyi...vannak ezzel az assassinnal problémák bőven...:S
  • fsgh
    #32654
    irigyellek:D nekem is kell már egy burnout!!:))
  • JohnnySmith
    #32653
    A logitech DFP-t is tudod PC-re kötni...évek óta használom
  • OliApa
    #32652
    Na. Végre bemászott a movietyme-os Burnout az ablakon 10.418.- HUF-ért.

    :OOO> WRRRRRUMMMMMM!!!!