89387
PlayStation3
  • mrzsul
    #32811
    Újraregelhetsz ha minden igaz de a játékok mentései amit az előző tulaj játszott a PSen azok elvesznek.
    Ja kérdés: Kb mennyit kéne kibírni egy feltöltéssel a joynak??? És mennyi idő alatt tölti fel kb fullra??
  • Nexxuss
    #32810
    Shopto az előbb küldtek SMS-t hogy elindították a csomagomat! reméljük időben, és egy darabban ideér!
  • grayfox
    #32809
    Sziasztok!
    Szert tettem egy használt 60gb-os ps3-ra.
    Tele van a vinyó mindenféle szeméttel, gondoltam ledarálom (filmek, demok stb.)

    Kérdés: Az accountok hogyan tárolódnak. A storera ha már regisztráltak vele törölhetem, és újraregelhetek?
  • Forrest Gump
    #32808
    köszi
  • Foxhound1980
    #32807
    Az.
  • Foxhound1980
    #32806
    PAL van irva, azért akadt meg rajta a szemem. :D
  • Forrest Gump
    #32805
    Ha neten keresztül vásárolsz, a te bankodnál lévő valuta középárfolyama a mérvadó?
  • balljuggler
    #32804
    grayfox!!!Engem tényleg érdekl a játék mert már rég óta vadászom...írj csaó
  • Sund
    #32803
    Nekem is megérkezett ma a Burnout. Kereken 10e volt. Vesszenek a hazai 17ezres árak.
  • DanielT
    #32802
    Kérdezz rá :D A Prológból van több is, ezek valszeg a japó verziók.
  • balljuggler
    #32801
    nekem kell a pros street!!!adok keresztapát
    irj-!!!
  • Petyus_
    #32800
    Ha nem nagyon régi a tévéd, akkor menni fog.
  • grayfox
    #32799
    1db ps3 prostreet eladó 9k, vagy csere valamire (akár rá is dobok) :)
  • Foxhound1980
    #32798
    Játékaim.hu-n úgy előrendelés van xy gémre? :D Lásd, Haze és GT5P.
  • Foxhound1980
    #32797
    Fog meni de ha a TV-d nem kezeli le az ntsc jelet akkor fekete-fehér lesz a kép. RGB kábel azt hiszem orvosolja a problémát de megmondom őszintén ebben nem vagyok biztos.
  • aabelus
    #32796
    huha :( ez szarugy :-? en a videogamesplus.com-rol szeretnek 2 jatekot rendelni... ezek szerint nem tuti h menni fognak? :(
  • Foxhound1980
    #32795
    Van rá esély, hogy fekete-fehér lesz.
  • aabelus
    #32794
    normal tv-n nem mennek az ntsc jatekok? :-? akarok venni valakitol es azt mondja... azert h ne boltbol vegyem :))
  • Foxhound1980
    #32793
    Nem fog az EU-s gém az USA add-onnal menni.
  • Jimanszky
    #32792
    Töltsd fel a joy-t,vagy ha már próbáltad és a BT hibára gyanakszol,vidd vissza a boltba,ahol vetted.Biztos garanciás még.A 40 gigásokkal több a gond,mint a 60asokkal....?
  • krissz88
    #32791
    Valaki?:D
  • krissz88
    #32790
    amúgy itt valaki válaszol is a kérdésekre valaki??
  • Okami Amaterasu
    #32789
    üdv:Warhawk kiegészitöje érdeklene..esteleg vki segitkezne a megszerzésében..gondolok itt arra h aki usa storeon vásárolhat az megvenné az expanziót..természetesen miután én átualtam neki az árát majd megaddná az accját amig letöltöm..
    SEGITSÉG PLZ..
    ui.:576-ban vásárolt játékról lévén szó..fog müködni igy a dolog?
  • n3whous3
    #32788
    Ez pedig atomn00b... tisztában van a dolgokkal az a lényeg :D::DD:D:
  • n3whous3
    #32787
    Érdekes olvasni az ilyen régi dolgokat :D és jókat lehet rajta röhögni is :D
  • eldiaz
    #32786
    Hellosztok!Egy kérdésem lenne.Vlki már tapasztalat olyat hogy a joy néha játék közben kikapcsol és utánna nem találja a ps3-at?Ha rádugom tölteni akkor vissza jön,viszont ha lehúzom az usb-röl akkor ugyanúgy nem találja és villogni kezd és újra kell inditanom a gépet és jó lesz,de volt példa arra is hogy nem engedte joyról bekapcsolni a gépet.Sztem a gép bluetooth adójával van gond.Ez 40g gép,hátha vlakinél volt ilyen és tud vlmi okosat írni.Eéőre is köszi
  • Spiderous
    #32785
    Sziasztok!Előre is bocsánat a noob kérdésért de: a rendszerfrissítéssel a useren belőli beállítások elvesznek?Visszaállnak az alap gyári beállításra , vagy megmaradnak?:)Köszi előre is...
  • Jimanszky
    #32784
    31.500ft egy Sony PSP Slim Core System (Piano Black) a Videogamespluson!!Ehhez mit szóltok?a lap alján
  • krissz88
    #32783
    ps3 szervízről tudtok budapesten?
  • EmThor
    #32782
    pc képét kirakom tévére, hangot hangfalszettre, ugyanott vagyok.

    game.co tuti nem aláírós, jobb fej postás csönget mert nagyobb csomag, ha nem fér be levelesládába, rosszabbfej csak bebassza
  • Foxhound1980
    #32781
    Igen.
  • Foxhound1980
    #32780
    Régebben volt signed mailre lehetőség, ma az a szolgáltatás már nem él. Sima levélként jön a cucc.
  • Silverford
    #32779
    Előrendelt játékok árát csak megjelenéskor vonja le a számláról ugye?
  • menoh
    #32778
    Na beüzemeltem a ps3-on a Media Server "szolgáltatást", így tudom hallgatni/nézni a media player műsortárának tartalmát :)
  • aabelus
    #32777
    a full auto 2 battlelines-t probalta valaki? lehet jatszani 2en offline?
  • evid
    #32776
    Amíg megkapom – és eddig megkaptam – nem igazán érdekel, hogy alá kell írnom vagy sem, de szerintem innen levélként jön, és ezért nem kell aláírni. :)
  • SlickAdam
    #32775
    basszameg, akkor lehet keverem. mert már régebben rendeltem onnan, utóbbi időben shopto.net-ről jöttek dolgok, aminél tuti, h alá kell írni (ezért lenne 1 fonttal drágább a posta?) pedig meg mertem volna esküdni...
  • Nexxuss
    #32774
    pedig bedobja:P nekem is.
  • SlickAdam
    #32773
    áh, aláírás nélkül nem dobhatja be a cuccot, seggberúgnák érte. olyan mintha elvesztette volna. jelentsd fel akkor a fa**ba! :D
  • evid
    #32772
    Igen, de lehet, hogy csak a postás lusta…