89387
PlayStation3
  • Angyisz
    #32891
    Én a movietyme.com-ról rendeltem a Burnout-ot kb. két hét alatt jött meg a csomag postaköltség nélklül, az összeget a rendelést követő 5 percen belül leemelték a számlámról. Minden ok velük csak a 2 hét kicsit sok. A GT5P-t a game.co.uk-n rendeltem itt van postaköltség de 2-3 nap alatt itt a csomag. Mivel a játék majd csak 03.28-án jelenik meg így az összeget még nem emelték le a számlámról.
  • grayfox
    #32890
  • SlickAdam
    #32889
    gyorsaság és megbízhatóság: shopto.net
    olcsóság de hosszú szállítás (1-2 játéknál többet ne rendelj vám miatt): videogamesplus.ca
  • grayfox
    #32888
    Rettentően segítőkész vagy :)
    Ne nézz már ennyire hülyének, a tapasztalatokra voltam kíváncsi, mivel Ti már gondolom rendeltetek, tudjátok melyik szolgáltatás gyorsabb-olcsóbb-pontosabb Magyarországra szállítás esetén.
    Ha ekkora bunkó paraszt vagy, legközelebb írd be txt-be és mentsd le az asztalodra, ne a fórumba írd, köszi!

  • waspika
    #32887
    Ha a közepes fokozaton toltátok végig, akkor utána az összes primary weapon-t megadja. Nem kell megvenned őket, hanem csak tuningolni.
    Szerintem ez hülyeség volt. Jobb lett volna ha gyűjtögetni kellett volna a drágább cuccokra.
    A játék pron már elég durva. Szerintem a coop része király, de a multi iszonyatosan fos lett. Csatlakozni nem lehet, ha meg 4 magyar összejött olyan lagzás volt, hogy nem tudtál megmozdulni sem (nem a netünk volt lassú). A chat része meg iszonyat, hogy játék közben nem hallod a másikat.
    Mindezek ellenére kedvenc játékaim közt van. A coopot már 2* lenyomtuk haverral.
    Viszont azt tapasztalom, hogy aki megvette nagyon hamar túladott rajta. Sajna nagyon rövid lett (6 óra max). A multi team meg egyenlőre felejtős.
  • EmThor
    #32886
    google.hu
    google.com
    google.de
    google.co.uk

    .... sigh ....

    amazon, ebay, shopto, game, videogameplus, stb.
  • grayfox
    #32885
    Sziasztok!
    Valaki lenne kedves felsorolni pár oldalt (külföldi), ahonnan érdemes játékot rendelni?
    THX!
  • EmThor
    #32884
    ez má official, 2 millió credit lesz

  • Since
    #32883
    Nemtudjátok véletlenül hogy lesz e új F1-es játék? Ha igen akkor mikorra várható? Ha nm lesz játék akkor kidobnak egy frissítést a csapatösszeállításokról illetve a roosterről? Köszi a választ! :)
  • EmThor
    #32882
    a venti azért van benne hogy pörögjön, mindenkinek így működik
  • EmThor
    #32881
    akkó jóárbaadod. akarommondani jóárasítod :D
  • Gabe18
    #32880
    Passz... ennyire nem értek hozzá.Csak nekem is feltünt hogy ami tönkrement az rendszeresen csinálta,ettől az újtól meg egyszer sem hallottam még.Mintha abban folyamatosan felmelegedett volna valami nagyon amit neki sürgősen le kellett hűtenie,aztán beindult a venti rettentően.Vagy hát nem tudom...
    Nagyon nem akarom belemagyarázni,mert lehet semmi köze a hangos venti pörgésnek a tönkremenéshez.
  • cloud.strife
    #32879
    Gyerekekvazze. Elvileg a feladás dátuma 2008. 03.18. :) Szal 20-ika a megérkezés... :)
  • Okami Amaterasu
    #32878
    nekem is cserélt gépem van xal nekem sem uj h felpörög a venti..amugy nem volt lemez a gépben mikor ezt csinálta..az elözö 40gigás gépem resistancézés közbe halt be ..reméljük ezzel nagyobb szerencsém lesz..majd kiderül amugy nyuzom ezt is eléggé xal elméletileg már be kellett volna döglenie..lassan két hónapja h megvan..(de nem szeretném a falra festeni az ördögöt)
    te mit gondolsz Gabe-18?
  • cloud.strife
    #32877
    Annyi a beszáram, mint a game.co.uk ára, csak nekem még rájön az áfa. :( LOL egy országez... :(

    Szal skacok, akkor megplusszoljam a rendelést még 10db-al? :) mer annyi jön, amennyit kérek. Csak nehogy kibasszanak velem és 1 nappal a megjelenés előtt küldik..... :S
  • EmThor
    #32876
    imádkozzatok, hogy igaz, első oszlop: megjelenési dátumok:

  • EmThor
    #32875
    jó és mennyi a beszerzési ára, mert gondolom te sem jótékonyságból élsz?
  • DanielT
    #32874
    Oké, nem gond, csak ide nekem egy Prológot :D
  • Petyus_
    #32873
    Vegyél egy G25-öt is!
  • DanielT
    #32872
    Nekem legyen má' gépet+tv-t vettem miatta :D
  • grayfox
    #32871
    Ha még marad... :)
  • Petyus_
    #32870
    +1 need, ha már sok a jelentkező, többet ajánlok. :D
  • Sund
    #32869
    Itt a vízsugaras vágó hasznos felhasználását láthatjátok.

    közlemény vége.
  • Smuge
    #32868
    cloud ha igy van és pösti vagy egyre vevő lennék! ment pü :)
  • DanielT
    #32867
    Egy ide is jöhet :)
  • gazgoblin
    #32866
    hat ha te mar a heten prezentalod akkor az jo ar erte :DD
  • cloud.strife
    #32865
    Sajna "rendes" Hu listaáras, tehát 11 980 Ft. Monnyuk sztem 10 990-ért fogom adni, csakalá mennyek a pöcsszopó multiknak! :)
  • fsgh
    #32864
    mennyiért is adod?:P:D
  • Forrest Gump
    #32863
    Egyet átvennék! :)
  • Gabe18
    #32862
    Nem akarok vészmadárkodni,de mikor vettem a 40 gigás gépet,az rendszeressen ezt csinálta.Teljessen halk,aztán egyszer csak mintha fel akarna szálni irdatlan venti pörgés,majd kis idő után elhallgatott megint.Ez a gép 3 hetet bírt nálam,aztán a DVD olvasója meghalt,nem ismert fel semmi féle lemezt.
    Sok hajcihő után kicserélték miután 2 hónap alatt se jött vissza a szervízből.Amit kaptam csere gépet mióta itt van szintén 3-4 hete, egyszer sem pörgött igy fel,pedig talán többet is van járatva mint az előző,gyakorlatilag ugyanazzal a 2 játékal...
  • cloud.strife
    #32861
    Ajjajjjajjj.

    Sony Centrum boltos lévén előrendeltem 10db GT5P-t. Asztírja a Sony-s rendszerem, hogy holnap feladják. Akkor az 2 nap mulva itt van. Mikor is jelenik meg? :))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Okami Amaterasu
    #32860
    kosz az infot Emhtor megnyugtattál:)
  • EmThor
    #32859
    kacérkodtam a gondolattal, hogy más is elolvassa :)

    fat32-es a vinyó rendszere? mert ntfs-t nem lássa a fat32

    jimanszky: grat a f1-hez, nagy game, jó játékot!!!

    okami: ez töknormális, nyáron hamarabb fog felpörögni a meleg miatt
  • Okami Amaterasu
    #32858
    kérdés:ps3 aljáraton elég halk..egy idö után venti felőpörög hangja mint az xbox360-é legalább:D..ez normális..?
    ui:állitott ps3..legtöbbször a folgond@home progarmnál tapasztalom..
    válaszaitokért elöre is thx :Ákos
  • Jimanszky
    #32857
    Jaaa,azt nem is mondtam,hogy beszereztem egy F1-et,tehát indulhat a száguldó cirkusz!!Sztem állat a gém!Nekem már a demója is tetszett.Ahhoz képest,hogy az első játékok között volt...Hajrá Kimi!!:)))
  • HAF Rigel
    #32856
    Oké értem egyébként a vincsi cserét nem kellet volna ennyire leírni már megcsináltam , csak a mentést nem tudtam . Kiírta hogy 31 gb kellene , most rá dugtam a racbe rakott wincsit de azt valamiért nem ismeri fel , pedig elötte leformáztam a Ps3am . na mindegy akkor marad az usb pendrive és a törlés , aztán majd kiderül
  • Jimanszky
    #32855
    http://konzoljatek.extra.hu/
    Rendeltetek már innen?Nem régóta van csomagküldés.Hm?
  • Nexxuss
    #32854
    vigyázz még félre értik
    csütörtökre lesz Lost PAlnet sajna. Aztán pont megyek családhoz húsvétozni. szóval majd jövő kedden tolhatjuk akár:P
  • Csabesz100
    #32853
    Ja, ez igaz. Én így jártam 2 FragFX-el! :-( (Telhetetlen voltam) :-)
  • SlickAdam
    #32852
    azért vigyázz vele, mert ugye a wireless joy nem kicsi és szemet szúrhat a vámon. akkor meg fizethetsz rá szépen!