89387
PlayStation3
  • Chris Lowe
    #32931
    Nekem is feladta Kanadából a Videogamesplus a HotShotGolf-ot. Ma jelent meg hivatalosan, kanadai idő szerint 10óra10perckor levonták a lét és elvileg útnak indították.
    Jövő héten akár meg is jöhet.
  • HAF Rigel
    #32930
    Game data utiliti vagy valami ilyenbe . a save felett 2vel .
    Pont tegnap néztem , akkora cirkusz volt a 5gb DMC miatt , de pl az oblivion is felrak annyit vagy a virtual tenis 3gb körül , Virtual Fighter is 2,5gb rak fel . Unreal is 2,2gb volt . Szoval DMC nyiltan teszi , a többi sumákolva játék közben és mégis a dmc4 volt a feketebárány .
  • EmThor
    #32929
    én szurkolok h küldjék
  • Mozes13
    #32928
    Nincs fent csak a Resistance meg a Motorstorm. De az előző tulajnak fent volt a DMC 4, bár minden játékkal kapcsolatos dolgot amit találtam letöröltem. Szóval elvileg annak se kéne fent lennie. Amúgy a DMC4 hova installál?
  • Sund
    #32927
    meg rajtam kívül. :)


  • SlickAdam
    #32926
    esetleg játékok installja? azokat is belevetted? mert pl a DMC4 meg az Oblivion is 4-5 gigát pakol fel a megfelelő könyvtárba...
  • Mozes13
    #32925
    Azt nem tudjátok mér van, hogy nekem most 55ből 44 gb szabad helyem van, de megnéztem és kb 3 gigát foglalnak rajta a cuccok, tehát 8 gigával azt se tom mi van. Ez hogy lehetséges?
  • Nexxuss
    #32924
    vazeg most néztem és még mindig nem adták fel! Bosszantó azért
  • JohnnySmith
    #32923
    Nem csak neked ;) (előrendelte)
    Nekem GT mellé bőven elfér.
  • balljuggler
    #32922
    no para!
    de poénnak hatalmas volt ezt nem lehetett kihagyni már bocsesz.
  • OliApa
    #32921
    Vágom . . .
  • Foxhound1980
    #32920
    Amazon nem szállit ide játékot.
  • HAF Rigel
    #32919
    oké oké lehet rolam leszálni , elírtam 700mb nem giga.

    Egyébként megjelenési dátumot kapott a Ferrari Chalenge Április 07.

    Ennél szarabb dátumot találni sem tudtak volna , 1 héttel a Gp5p útán nem hiszem hogy sok ember fog autós játékot venni , rajtam kivül ,mert Ferrari fan lévén kötelező darab lesz számomra .
  • SD456
    #32918
    Hi all!

    A shopto.net-en az RRP az hozzá adódik az árhoz, vagy az maga az ár? Gondolom amúgy az a postaköltség lenne.
  • Nexxuss
    #32917
    az egy dolog:) De ha nem jó időben rendeled akkor későn jön meg. ha jó időben akkor meg nagyon hamar:D
  • balljuggler
    #32916
    Egyébként a linuxot amit beszéltünk azt még nem raktam fel mert még mindig nincs net a ps-en...
  • balljuggler
    #32915
    Oli!!!
    Már kidobtók a 850 GB-s pendrive-t is arra pont felfér majd a köv "backup..."Ja és állítólag 2méter 10 centi lesz....
    nagyon megadtad!!!!hihi
  • OliApa
    #32914
    Nem mindegy hogy 2 nap vagy 2 hét, ha jó az ára? Addig csináljatok mást . . .
  • Nexxuss
    #32913
    de van. ammediate despatchen van. Csomagolni küldték, oszt azóta semmi. Hát ebből már csak jövő kedd lesz. Úgy tűnik nem beérkezési sorrendes a rendelés. Ugyanez volt az ACnál. később kaptam meg mint ti, akik a megjelenés hetében rendelték elő. Most meg ott volt a hétvége. Gondolom péntek délután, előbb rendezik a vasárnapi meg szombati meg hétfői rendeléseket. meg most már úgy tűnik a keddit is. Mindegy. kiváncsi vagyok a Jerciho megjön e holnapra
  • OliApa
    #32912
    Ez így van.
  • OliApa
    #32911
    "700gb körül volt a Backup ami ráment a pendrivera"

    Gondolom, a pendrájv meg volt vagy fél méter hosszú, hogy ráférjen jól. . .
  • HAF Rigel
    #32910
    Amin meglepődtem ,hogy a személyes adatok (Acc , beállitás) nem a winyon vannak hanem valahol elmentve valami memoban , mert mikor beraktam a formázatlan wincsit már akkor is tudta az accom összes adatát.
  • EmThor
    #32909
    sima + fémdobozos (?) + bundle

  • EmThor
    #32908
    gratula, örülök, hogy sikerült!
  • EmThor
    #32907
    nem mondod! lehet nincs raktáron lost planet? én hétfőn rendeltem múlt héten, kedden adták fel, péntekre itt volt...
  • grayfox
    #32906
    Nem tudom, hogy számít -e, azért írtam oda :D
  • HAF Rigel
    #32905
    tavaly az 5 volt rajtszám . ez a 2007 autó.
  • HAF Rigel
    #32904
    Na tegnap este megcsináltam a wincsi cserét így most egy 60/160gb Ps3mam van .
    Ami Fontos
    CSAK A MEGFELELŐ CSAVARHÚZÓVAL ÉRDEMES SZERELNI .
    - volt 2óra amíg csavarhuzót kerestem meg elrontottam a csavarokat . Aztán nagynahezen kiszedtük a 4 csavart , Így mehetett be az új wincsi . Leszedtem mindent Így 700gb körül volt a Backup ami ráment a pendrivera . Este meg elinditottam a letöltéseket újra . Még a Gt5p demo is lejött a japó store ról.
    Szoval tényleg egyszerű csak előnek össze kell szedni mindent és akkor 10 perc max a wincsi csere .
  • Silverford
    #32903
    Azért az 1-es rajtszámot rányomhatták volna.
  • balljuggler
    #32902
    Jah...meg kicsit melegszik a gép is ge ez normális!A venti meg azért van h ne főljön meg a cumó....
  • balljuggler
    #32901
    Nem rossz ... de nem fogok minden nap olvasgatni meg videot szerk...így tehát marad a megvétel!De azért köszi!Biztos lesz olyan aki rámozdul a témára
  • Wheeler
    #32900
    Sziasztok!

    Az egyik oldalon egy új nyereményjáték indul ahol PS3at meg GTA4 cuccokat lehet nyerni (nem ilyen kattints 2őt és tied a cucc féle kamujáték nyugiXD)

    Link!
  • Nexxuss
    #32899
    PS3 venti: az összes fel akar szállni. Kicsit zajos. KICSIT NAGYON ZAJOS.
  • Nexxuss
    #32898
    game-vel nem kell törődni. most megint faszok. Pénteki rendelésem még mindig nincs postán.
  • EmThor
    #32897
    van itt valakinek wii-je?
  • EmThor
    #32896
    van eladás topik
  • EmThor
    #32895
    oda van írva alulra! amazon, ebay, én a game.co-ról szoktam rendelni de ott a shopto, nem tudsz olvasni, nem tehetek róla, a google meg célzás volt, különben is az utóbbi 2 oldal azaz kb 100 hozzászólás itt az általad keresett infókkal volt tele, szal fogjál vissza magadból, köszönöm

    -hallgatja a mély kusst-
  • Kraptor
    #32894
    Ez elég rusnyára sikeredett..
  • gazgoblin
    #32893
    "PS3/2-es régió"

    ezek meg a boxos reflexek?
  • grayfox
    #32892
    Bontatlan Army of 2 eladó PS3/2-es régió: 12.990-
    Bp-i átvétel, ill. Posta van!